Diskuze Kostičkování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den dnes jako každý den v týdnu jsem kostičkoval máme s Ebinkou 92 kamarádů a všechny je okostičkovat trvá asi půl hodiny a je to velice namáhavé.Můj návrh zní aby někde u sekce Moji Přátelé bylo tlačítko nebo možnost s nápisem ,,Dát všech přátelům pět kostiček´´ hodně by mi usnadnilo práci.
JOJO,TAKY MÁME PROBLÉMY S KOSTIČKOVÁNÍM.TRVÁ TO NEKONEČNĚ A PAK SE MI SEKNE PC. V SEKCI PŘÁTELÉ JE TO OPĚT NA ...,PROMIN´TE,ALE NEMŮŽU SE NIKAM POŘÁDNĚ DOSTAT. DĚKUJEME PŘEDEM ZA NÁPRAVU. ZDRAVÍME 3SENDY♥ A PÁNIČKA. KUBI ,TAKY BY SE MI TO LÍBILO TAKOVÉ KOSTIČKOVÁNÍ,ALE TAKHLE SI MŮŽEME PŘEČÍST CO JE U KOHO KDE NOVÉHO,COŽ JE BEZVA.!!
to není špatnej nápad, tak by mi to vyhovovalo, sice nemáme tolik kamarádů, ale většina lidí jich tam má hodně, práci by to ulehčilo všem
také jsem pro, strávím u PC jen u hafíků cca4hod denně jen kvůli kostičkování. Dělám to ráda, ale časově je to velmi náročné.
Já od začátku si nepřidávám přátelé protože nemám čas od rána do večera klikat... Souhlasím chtělo by to nějaký tlačítko rozdat 5 kostiček všem :)
Tak třeba to nemusí být tak jak já jsem navrhl třeba někdo vymyslí ještě nějaké zlepšení.
To se fakt nedá,jsme na Hafíkách od léta a snažila jsem se poctivě posílat kostičky co nejvíce pejskům,bohužel,den má jen 24hodin. Než vrátím kostičky těm co už mi je poslali trvá to hodinu ( někdo má víc psů,koček ) a pokud chci posílat kostičky ještě někomu navíc...mám co dělat a opravdu nemám čas na to jen sedět u notebooku a posílat a posílat...Padl tady návrh posílat několika pejskům nebo všem přátelům najednou - to by bylo fajn a rychlejší.;-)
Hanče,máš pravdu!Už vůbec nevidím,jde to pomalu,a když nekliknu všem,tak je jim to líto,alespon přátelům...8-} Aya a Toník.
nebo mě napadlo mít u každého okýnko a tomu komu budem chtít dát kostičky toho zaháčkovat a pak dát jen odeslat 5 kostiček atak
Podle mně by bylo nejlepší kdyby se hlasovalo třeba jen jednou týdně ( a nevadilo by mi ani jednou měsičně) Každý den je to opravdu neúnosné:_(
Jenže kde by bylo to okýnko? U přátel nebo u těch, kteří Ti už poslali kostičky? U přátel mi to přijde nefér, co když chceš poslat někomu koho v přátelích nemáš?
Stim kostičkováním souhlasím že je to časově náročné, ale když se udělá to že se jednim kliknutim daj všem kamarádum tak pak si bude dávat každej kamaráda každýho aby měl co nejvíce kostiček a tim pádem se muže rovnou udělat tlačítko, dát kostičku všem.
Naprosto souhlasím, pejskům je stejně naprosto jedno kolikáti budou, ale není jim jedno kolik času s nimi trávíme my. A je pravda, že top 100 není podle krásy, ale podle toho jak dlouho majite profilu denně sedí u PC a kostičkuje. Je škoda, že to tak je:_( :_( :_(
Kostičkování jsem vzdala.Při přibývajících uživatelích se to fakt už nedá zvládnout.3 měsíce jsem se snažila poctivě posílat kamarádům,ale přestalo mě bavit hodiny jen klikat.Mému pejskovi je jedno kolikátý bude a ocení,když místo PC budem venku.Nyní mám alespoň čas i chuť prohlížet si příspěvky a fotečky.Přimlouvám se za úpravu kostičkování ,protože tohle fakt není o ničem jiném ,než o klikání a ti nejhezčí psi jsou někde vzadu...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?