Diskuze !!!Kostičkování!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nechci si měnit prohlížeč, mělo by tu vše fungovat bez toho, aby jsme my uživatelé cokoliv měnili, vždy mi vše fungovalo a byla jsme se vším naprosto spokojená, až po těhlech novinkách a různých změnách je skoro v vše v háji!!
mě to dělá taky už mě to štve, pořád musím znova a znova nechávat načítat stránku, je to děs
Dnes kostičkovat- to byl zase zážitek. Mít ten čas strávený kostičkováním placený, tak vydělám majlant. Dále, když chci přidat myšku kočičce, musím se znovu přihlásit, ale potom se dostat zpět na hafíky je umění. To se musí všechno znova načítat. Už mě to přestává bavit a asi s kostičkováním skončím. Není mě přece zapotřebí se u toho vztekat a zabíjet čas, který je možno lépe využít.>-|
Je to děs,dnes mi nefunguje skoro nic.Každou chvíli se mi objevuje DB error,když se chci na něco podívat.Už mě to neba 8-} .
Kdepak, ani zmenou na Firefox nic moc nicemu nepomuzete. Kostickovani funguje na 50 procent a klasickemu vypadavani hafiku a micinek kazdy vecer se take nevyhnete, bohuzel..
Kdepak, nefunguje, jak kostickovani, tak klasicke vecerni naproste vypadavani hafiku a micinek, holt bohuzel:-|
Závidím ti,já Mozillu Firefox mám už dlouho a nefunguje mi půlka věcí,vždy,když se tu něco jakoby vylepší :-DD .
Já mám firefox anemám tam žádný firewall a pokud jo tak nevim co s tim:-(
Jedna uživatelka zjistila, že jí to blokuje firewall (Kerio). Nemáte taky nějaký? V jakých prohlížečích vám to nejde?
Tak vem si co všechno se museli ti programátoři a admini naučit ((x)HTML, CSS, PHP, JS a další), aby vůbec takový server jako sou hafici/miciny mohli stvořit, ano sem tam se náká chybička vloudí ptž je těžké se zavděčit každýmu 8-}, chyba může být v prohlížeci který používáš nebo v některých případech mezi klábosnicí a židlí !! Vím o čem mluvím sama se snažím utvořit vlastní web a i když se můžu rozkrájet někdo stejně ti to někdo zkrytizuje, smakám před celým týmem hafíků. Není lehký každý den odpovídat na stovky majlů na které se ptáte. U nás je to stejný ač máte všude napsanou odpověď najdou se jedinci kterým to prostě hned nedojde... Nebor to jako že bych nadávky nebo snad jen by to chtělo vůči adminum trochu úcty :-~.
tááák :-DD souhlasim, taky mám Firefoxe a funguje mi naprosto všechno a dobře! Akorát se mi sem tam občas objeví DB Error.. ale to asi nebude prohlížečem 8-}
zjistila jsem že změnou internetového prohlížeče na Mozilla Firefox funguje všechno!:-DD
Těším se, že se nebudu vracet stále na vypsaných 5, ale ani dnes to teda NEFUNGUJE:_( .
Už jsem dávno psala email, už mi bylo i dvakrát odepsáno, nebojte se na všem se pracuje;-)
Nyní, když si rozbalíte více posledních hlasujících, přejdete na jinou stránku a vrátíte se, měli byste mít seznam rozbalený tak jak byl :-)
Prihlasovani u micinek je zbytecne a zdlouhave, take okostickuju jen 5 profilu z 10. Hlasim tedy, ze mam take problemy a verim, ze to admini brzy vychytaji, ivca
:-( Nejde mi kostičkovat po novém ,vždy se mi to vrátí na prvních 5 a velmi to zdržuje!!
Jo taky beru!! Snaží se a nemůžou to udělat bez chyb že?? Mno prostě aspoň doufám, že se to pokusí spravit!!
JJ hrůza... Vůbec mi to nejde ani u nikoho:(
Taky mě to u některých nejde,ale když to aktualizuju,je to dobrý.A souhlasím s Andynou.Navíc,admini se snaží a dělají to tady dobře a pěkně.Když se udělá něco novýho,vždycky jsou nějaký problémy,než se to úplně doladí.;-) ;-) ;-)
:( To kostičkování je čm dál horší. Dnes jsem nebyla schopna vrátit kostičky všem kamarádům. U některých to trvalo hodně dlouho než se načetly a někteří se vůbec nenačetly. Ty změny jsou dobré, ale zdá se mi, že se vracíme k dřívějšímu kostičkování. Dnes se mi to staré objevilo i u těch, u kterých už bylo kostičkování podle nového. :_( A ještě - proč se musím vždy znova přihlašovat u micinek a když jdu zpět na hafíky, tak od začátku?
Tak řekla bych že neodepsali protože, tam určitě nejsou celý týden a chcou si užít aspoň ten výkend... Kdo chodí v So/Ne do práce ? A jinak řekla bych, že ty změny jsou k lepšímu, ptž zatím my funguje (skoro) všechno v pohodě a zádný problémy nemám ...
Uplne souhlasim,me taky nejde pridavat kosticky nikomu,porad delaji nejake blbe zmeny a je to k nicemu. Psala jsem jim emai a zatim mi ani neodepsali:(
Mám podobný problém, ale nejde mi posílat kostičky jen u některých profilů, u některých je to v pohodě, ale u většiny také ne! Nevím proč děláte pořád nějaké změny a úpravy, je to poslední dobou spíš k horšímu, než k lepšímu! Na minulé kostičkování si určitě nemohl nikdo stěžovat, nestalo se mi, že by se kostičky někomu neodeslaly a ted je to každou chvíli! Něco s tím prosím Vás udělejte, nejsme určitě jediní!
Nejvím jak ostatním ale mě nejde kostičkovat, vždycky se tam zobrazí jen rotující čevené kolečko ale pak vůbec nic, nepořičítá to žádné kostičky. Dost mě to štve protože nemůžu posílat svým kamarádům kostičky a ostatním je oplácet.Pokud má ještě někdo stejný problém, napište!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?