Diskuze Kostičkování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

taky si myslím, že jsou na Hafíkách lepší aktivity než kostičkování.Ale některým lidem to nevymluvíš.To nebyla kritika na tebe, to byl spíš takový přátelský dloubanec.:-) :-D
Tak to jsem rád, že se taky s někým občas shodnu:D ...A s tím přátelským dloubancem - to máš teda taky jediný štěstíííí;-)
to mi něco uniklo! Krásná diskuse, taková podnětná.. ať žije automatizace:-D Rival, kolik si můžu nacpat přátel do boxíku? Je to nějak omezené? Já s tím automatickým kostičkováním souhlasím - to je skvělý nápad! Takže můžete s klidem vypustit Top 100 a vyhlásit soutěž o nejvíc přátel u profilu. Jé to by ušetřilo času! Kostičkovatel by se přihlásil, kliknul na automatické tlačítko, skouknul nové profily, přidal si je do přátel, automaticky poslal kosti - a odhlásil se. A portál by byl pro ty ostatní. Neptám se na to tlačítko "zrušení kostiček" ani kdy bude nová verze hafíků - Admini sledujete? mimišák
tssss, teda Supíku, nevidím na tom nic jedovatého, jen jsem chtěla poradit a nááááhodou to bylo přátelsky napsané...Jen se pozastavuji kolikrát nad váhou a důležitostí věcí některých lidí...A co tu poslední dobou tak pozoruji - ano, ve většině případů to kazí charakter, nebo mi to z toho chování tak aspoň vyplývá...Se teda omluvuju, jestli jsem se někoho dotkla:_/ 8-} :-~
Teda Žanny to bylo pěkně jedovaté.Já říkám, že kostičkování kazí charakter8-} :-) :-DD
A což takhle, kdyby za Tebe rovnou někdo ty profily zakládal a "spravoval" je? Měla by jsi to bez práce úplně:-D . Já Ti poradím, pokud je to pro Tebe až natolik důležité a natolik Tě tíží hlava, že nestíháš kostičkovat - najmi si na to nějakého brigádníka, třeba nějaké menší dítě, které už to zvládne, udělá to za Tebe, jen nudné klikání ho jistě na chvíli zabaví a uplatíš ho třeba i kouskem čokolády:-) :-D :D ;-D :-DD
Jo, to by bylo krásné ;-) Což tak nechat si psát automaticky deníček, automaticky psát do diskuzí "Hafoj, jakpak se dneska máš?" nebo automaticky sbírat schovaný dáreček? 8-)
Ahojky chtěla bych se zeptat jestli by nešlo zlepšit kostičkování,mám hodně kamarádů a nestíhám je kostičkovat.Nešlo by to udělat tak,že by u každého profilu bylo třeba:přidej kostičky nebo by se automaticky nastavilo že každý den by se kamarádům přidávaly kostičky.=)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?