Diskuze kostičkování

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jaromíra (10.04.2009 12:22:28) napsal: Lucka a spol :-) (10.04.2009 12:14:29) napsal: Jaromíra (10.04.2009 12:03:26) napsal: Hodně názorů tady je pravda,ale musím říct,že ne všem na prvních místech jde jenom o umístění.Najdou si čas podívat se do deníčků,napsat krásný dopísek.V TOP máme dost kamarádů s velkym K Napsala jsem,že jsou mezi něma i vyjímky!!!!!!!!!T­aky mám pár kamarádů,kteří jsou v top 100 a píšeme si i mimo hafíky..Mluvím o těch,co se rozčilovali,že o pár míst klesli,jak kdyby to znamenalo pohromu!!!!!Ale neřekla jsem,že jsou takový všichni.Taky mám u koně medaile a přitom okostičkuju asi 20 kamarádů a ostatním kosti nevracím,ani nedávám..Neplést si pojmy s dojmy prosím. .JÁ POUZE ŘÍKÁM SVŮJ NÁZOR A NEŠŤOURÁM DO TVÉHO. Tak pak je to v pořádku :-D V tom případě přeji krásný den a pusu pejskovi ;-)
Plně souhlasím se psem Michalem hafhafhaf.Možná, že se někteří z vás při kostičkovém šílenství zdrží i čtením deníčku nebo napsáním vzkazu.Tímto se jim omlouvám a upřimně závidím časovou nezávislost.Že je však hodně těch, kteří jen bezmyšlenkovitě klikají svědčí profily Uživatel nebo Tajný uživatel.Ty, kteří tyto profily kostičkují, radši nebudu hodnotit.Nechci zbytečně vyvolávat hádky.A ty skvosty, co někteří píší do deníčku, dokonce některý ,,vzdělanec" píše anglicky jednu větu a několik dní po sobě.Jo asi jakýkoliv bezpracný zisk kazí charakter.
aj my mame nejake medajle, ale posielame kosticky/mysic­ky/jablcka aj ludom, co nam ich ani raz neoplatili, lenze mne sa pacia ich zvieratka, tak im ich budem posielat aj nadalej. avsak vzhladom na to, ze momentalne vela veci nefunguje tak ako by malo, nebudeme posielat kosticky/mysic­ky/jablcka nikomu. verime, ze nasi priatelia to pochopia. hned ako bude portal OK a vsetci budu mat pristup k svojim profilom a priatelom, vratime sa k posielaniu kosticiek/mysi­ciek/jablcok, ale v rozumnej miere. a citanie dennickov a pokecu je podla mna dolezitejsie. a teraz uz supsam von s Theuskom :-D
PŘIPOJUJEME SE K NÁZORU KAMARÁDŮ – DO VYŘEŠENÍ PROBLÉMŮ NEBUDEME KOSTIČKOVAT, ABYCHOM NIKOMU NEUBLÍŽILI – COŽ NEZNAMENÁ, ŽE NEBUDEME SLEDOVAT DĚNÍ A PSÁT SI DOPÍSKY O TOM, JAK SE MÁME A TAK PODOBNĚ. I MY JSME SE DOMNÍVALI, ŽE SE NEJEDNÁ O HONBU ZA KOSTIČKAMI,ALE JAK JE VIDNO,MOC JSME SE MÝLILI. TAKÉ SE NÁM URČITĚ PODAŘILO ZASLAT KOSTIČKY NA PROFIL, KTERÝ NEEXISTOVAL, PROTOŽE NAŠE BABČA POKLÁDALA ZA SLUŠNÉ KOSTIČKY VRÁTIT. TAKŽE UVIDÍME,JAK SE TO VYVINE – MYSLÍME SI, ŽE OPRAVDOVÍ A SLUŠNÍ KAMARÁDI ZŮSTANOU.:-) :-) :-)
Sněhurka a Puppi (10.04.2009 13:47:04) napsal: Téma staré jako samotný portál,naše pitbulice se téměř každý měsíc v Top100 vyskytly,stejně tak i Cherokee U.v.T.to je fakt,takže můj příspěvek může vypadat krapínek rozdvojeně.Psali jsme do diskuze i na profily našich mazlíků výzvu k bojotu kostičkování,zrovna tak jsme i žádali adminy o zrušení soutěže pro měsíc duben,ne však proto,že by naši „šampióni“ měli klesnout v žebříčku,ale proto,že spoustě kamarádů se ani nepodařilo dostat se na vlstní profily,jiným zas zlobilo něco jiného,také se občas děsíme co že to za pejsky v první stovce je,ne že by byli nějak oškliví,to snad ani nejde,ale když se člověk podívá na ten který profil,deníček,po­vídání o pejskovi,tak se musí kolikrát zhrozit,jak je možné že se takový profil psa dostal mezi ty nej.Je to proto,jak již kdysi psal uživatel mimišák,že páníček takového pesana je „soutěživý“ týpek,kostičkuje kdekoho,sleduje kdo je právě online,kdo má svátek,naroze­niny,sepíše stupidní básničku,kterou zkopíruje a naposílá všem ke kterým se ten den dostane,co na tom,že v deníčku pejska má jen citoslovce typu:uff,grrr,jklkj nebo slova jako:spinkam, jsem hodna atd,vždyť za každý příspěvek má po pěti bodech ne?!Chtěli jsme zastavit soutěž v tomto měsíci proto,aby měli všichni stejné možnosti,aby byla dodržena férovost soutěže,všichni aby měli stejné podmínky,žel nestalo se tak,tak ať tu tedy dál vládne zákon džungle,právo silnějšího,vy­čůranost ať šlape po poctivosti.Když se koukám na některé,kteří našim pejskům posílají kostičky,tak ta stejná jména potkávám u profilů,které jsou zcela evidentně nesmyslné,lživé a fotky mají stažené z chovných stanic a z jiných galerií na netu,to je smutný,protože se snažíme kostičkujícím jejich pozornost vracet,jejich mazlík si od nás pro svůj půvab,příspěvky do deníčku nebo jiné věci které nás na něm zaujaly,pozornost a odměnu od nás zaslouží.Projíždíme profily a to které jméno uživatele vidíme všude.Máme cca padesát dobrých kamarádů,kolem deseti těch nej a pak asi dvě stovky věrných příznivců mezi kterými si vzájemně kostičky posíláme,nejsme však zoufalci co podlehli kostičkovací mánii a nyní k tomu o čem je první příspěvek této diskuze.Narozdíl od uživatele pes Michal si myslím,že dubnová soutěž neobjektivní je,protože nová verze na okamžik zpřetrhala pouta která mezi jednotlivými uživateli vznikla,jasně,opět se znovu všichni sejdem,ale i těch pár dní stačilo na to,aby třeba zrovna můj oblíbený pejsek X od uživatele Y nebyl,nebo nemohl být hodnocen,zatímco jiný,jehož páníček nastalé situace využil a v kostičkovací mánii pokračoval a jedná se zrovna o ten profil o kterém jsem psal výše, se posunul o hezkých pár míst vpřed.Myslete si o mě co chcete,ale pokud je tu možnost nějaké podobné soutěže,tak by měli mít všichni stejné podmínky.No už jsem toho napsal až až,utíkám kostičkovat…(:-) :-) ) Za uživatele Sněhurka a Puppi a Trhači z Krupky Jindra
:-~ :-~ :-~ Tiez sme nekostickovali ani nemysickovali,zdalo sa nam to nefer,ked to druhym neslo,ci to neslo aj nam,to sme neskusali,ale od zajtra zas uz zaciname.:-) Prajeme krasne Velkonocne vesele sviatky,plne slniecka a pohody:-) :-) :-) 4 krat 4 labky a Addi s panickou:-)
musím se připojit, taky mě to dost překvapilo když tady začali kolovat zprávy o zrušení kostičkování a jpodobně. Přijde mi to srandovní, jak kdyby šlo o bůh ví co. Popravdě ani jednou co jsem se na hafíky přihlásila a poslala někomu kostičky, tak ne proto abych je dostala zpět. Ale bud se mi líbil pejsek, nebo mi sedí páníček a podobně. Celou dobu to beru jako srandu a pokec s lidma které taky zajímají psiska. Hrozně se těším jestli se někdy setkáme osobně, půjdeme na prochajdu apod… Ale proboha NEKAZTE si to tady kvůli pár kostičkám!!!!! Vždyt o to tady snad vůbec nejde ne???? Popravdě jestli budem na sedmistým nebo tisíctým místě je mi úplně volný. Ale mám radost když poznáme někoho s kým si rozumíme:-D Tak se mějte krásně a neberte to až tak vážně!!!! A nějaký teprve ted jsme poznali kdo je náš přítel a kdo ne, no pardon ale to je fakt sranda :-)) Mějte se krásně, spoustu supráckých procházek přeje Fia a Ila
Jaromíra (10.04.2009 12:03:26) napsal: Hodně názorů tady je pravda,ale musím říct,že ne všem na prvníchmístech jde jenom o umístění.Najdou si čas podívat se dodeníčků,napsat krásný dopísek.V TOP máme dost kamarádůs velkym K Jo,jo, i my tady máme v top 100 kočiček spoustu kamarádů. Můj Bigoušek je cca na dvacátém místě, oplácení zabere půl hodiny, ohodnotit kamarády takypůl hodiny. Potom píšu deníčky svým kočičkám, posílám přání k svátku a narozeninám, atd. Všechno stíhám v pohodě. Taky se dívám dozadu do top 100 na krásné kočičky, kterým stejně nikdo nepošle. Tak jim alespoň pošlu já, samozdřejmě nezjištně.
ono je to všetko pekné čo sa tu píše a s väčšinou aj súhlasím, ale myslím si že je úplne jedno komu kostičkovanie ide alebo nie. Myslím že to tu nieje úplne všetko o.k. Ešte pred spustením novej verzie, som mala na určitú dobu vymazaný môj profil. Pri návrate som poprosila Rivala o znovu vrátenie môjho profilu zo všetkým čo k nemu patrilo: správy, priatelia, darčeky…AJ TAK BOLO! Pointa je že pri náhľade posledných hlasujúcich sa opakovalo jedno meno užívateľa. Ako je to možné že mohol posielať mojim psom kostičky keď môj profil bol vymazaný a nikto naozaj? nikto sa k nemu nevedel dostať? Ja ako užívateľ som tiež nevedela hlasovať VEĎ SOM MALA VYMAZANÝ PROFIL! tak ako je možné že ten užívateľ mi každý deň pridelil plný počet kostičiek za každého psa? Myslím, že to nieje v poriadku keď sa chceme baviť fér hre teraz by som dala ikonku smajlíka čertiska ale nefunguje
díky všem, co měli tolik času a napsali své vyjádření. O to tu šlo. Celé tohle forum je o kamarádství lidí, kteří se možná nikdy nesetkali a ani nesetkají. A nožná právě proto má určitou hodnotu, ne pro ty kostičky, dárečky a vyplňování rodokmenů. Pro nás pak má možná ještě větší hodnotu. Jestli to vyjde, pak bychom se letos s nejvěrnějšími kamarády sešli !! Ne my, autoři příspěvků, ale MY, pejskové, o kterých se tu píše, My pejskové, kteří nemáme ani tušení, co to tam ten páníček cvaká u tý televize. Tak nám držte palce, ať to vyjde a ať se moc nepereme. za pejsky, i když páníčkovou rukou pes Michal
Téma staré jako samotný portál,naše pitbulice se téměř každý měsíc v Top100 vyskytly,stejně tak i Cherokee U.v.T.to je fakt,takže můj příspěvek může vypadat krapínek rozdvojeně.Psali jsme do diskuze i na profily našich mazlíků výzvu k bojotu kostičkování,zrovna tak jsme i žádali adminy o zrušení soutěže pro měsíc duben,ne však proto,že by naši „šampióni“ měli klesnout v žebříčku,ale proto,že spoustě kamarádů se ani nepodařilo dostat se na vlstní profily,jiným zas zlobilo něco jiného,také se občas děsíme co že to za pejsky v první stovce je,ne že by byli nějak oškliví,to snad ani nejde,ale když se člověk podívá na ten který profil,deníček,po­vídání o pejskovi,tak se musí kolikrát zhrozit,jak je možné že se takový profil psa dostal mezi ty nej.Je to proto,jak již kdysi psal uživatel mimišák,že páníček takového pesana je „soutěživý“ týpek,kostičkuje kdekoho,sleduje kdo je právě online,kdo má svátek,naroze­niny,sepíše stupidní básničku,kterou zkopíruje a naposílá všem ke kterým se ten den dostane,co na tom,že v deníčku pejska má jen citoslovce typu:uff,grrr,jklkj nebo slova jako:spinkam, jsem hodna atd,vždyť za každý příspěvek má po pěti bodech ne?!Chtěli jsme zastavit soutěž v tomto měsíci proto,aby měli všichni stejné možnosti,aby byla dodržena férovost soutěže,všichni aby měli stejné podmínky,žel nestalo se tak,tak ať tu tedy dál vládne zákon džungle,právo silnějšího,vy­čůranost ať šlape po poctivosti.Když se koukám na některé,kteří našim pejskům posílají kostičky,tak ta stejná jména potkávám u profilů,které jsou zcela evidentně nesmyslné,lživé a fotky mají stažené z chovných stanic a z jiných galerií na netu,to je smutný,protože se snažíme kostičkujícím jejich pozornost vracet,jejich mazlík si od nás pro svůj půvab,příspěvky do deníčku nebo jiné věci které nás na něm zaujaly,pozornost a odměnu od nás zaslouží.Projíždíme profily a to které jméno uživatele vidíme všude.Máme cca padesát dobrých kamarádů,kolem deseti těch nej a pak asi dvě stovky věrných příznivců mezi kterými si vzájemně kostičky posíláme,nejsme však zoufalci co podlehli kostičkovací mánii a nyní k tomu o čem je první příspěvek této diskuze.Narozdíl od uživatele pes Michal si myslím,že dubnová soutěž neobjektivní je,protože nová verze na okamžik zpřetrhala pouta která mezi jednotlivými uživateli vznikla,jasně,opět se znovu všichni sejdem,ale i těch pár dní stačilo na to,aby třeba zrovna můj oblíbený pejsek X od uživatele Y nebyl,nebo nemohl být hodnocen,zatímco jiný,jehož páníček nastalé situace využil a v kostičkovací mánii pokračoval a jedná se zrovna o ten profil o kterém jsem psal výše, se posunul o hezkých pár míst vpřed.Myslete si o mě co chcete,ale pokud je tu možnost nějaké podobné soutěže,tak by měli mít všichni stejné podmínky.No už jsem toho napsal až až,utíkám kostičkovat…(:-) :-) ) Za uživatele Sněhurka a Puppi a Trhači z Krupky Jindra
Úplně tady s těmi názory souhlasím. Už když jsme se tady před několika měsíci přihlásila, jsem netušila, jak to přesně je, ale viděla jsem jenom kostičky atd. Proto mě potěšilo více než kostičky, když mi někdo napsal vzkaz a zmínil se v něm o Lukovi. POtom jsem věděla, že si třeba četl profil a že se koukl na fotky. To podle mě potěší více, než 5 kostiček, které vyzvednou a získám tak nějakou medaili, která mi stejně nijak nepomůže :D
Lucka a spol :-) (10.04.2009 12:14:29) napsal: Jaromíra (10.04.2009 12:03:26) napsal: Hodně názorů tady je pravda,ale musím říct,že ne všem na prvních místech jde jenom o umístění.Najdou si čas podívat se do deníčků,napsat krásný dopísek.V TOP máme dost kamarádů s velkym K Napsala jsem,že jsou mezi něma i vyjímky!!!!!!!!!T­aky mám pár kamarádů,kteří jsou v top 100 a píšeme si i mimo hafíky..Mluvím o těch,co se rozčilovali,že o pár míst klesli,jak kdyby to znamenalo pohromu!!!!!Ale neřekla jsem,že jsou takový všichni.Taky mám u koně medaile a přitom okostičkuju asi 20 kamarádů a ostatním kosti nevracím,ani nedávám..Neplést si pojmy s dojmy prosím. .JÁ POUZE ŘÍKÁM SVŮJ NÁZOR A NEŠŤOURÁM DO TVÉHO.
Jaromíra (10.04.2009 12:03:26) napsal: Hodně názorů tady je pravda,ale musím říct,že ne všem na prvních místech jde jenom o umístění.Najdou si čas podívat se do deníčků,napsat krásný dopísek.V TOP máme dost kamarádů s velkym K Napsala jsem,že jsou mezi něma i vyjímky!!!!!!!!!T­aky mám pár kamarádů,kteří jsou v top 100 a píšeme si i mimo hafíky..Mluvím o těch,co se rozčilovali,že o pár míst klesli,jak kdyby to znamenalo pohromu!!!!!Ale neřekla jsem,že jsou takový všichni.Taky mám u koně medaile a přitom okostičkuju asi 20 kamarádů a ostatním kosti nevracím,ani nedávám..Neplést si pojmy s dojmy prosím.
Hodně názorů tady je pravda,ale musím říct,že ne všem na prvních místech jde jenom o umístění.Najdou si čas podívat se do deníčků,napsat krásný dopísek.V TOP máme dost kamarádů s velkym K
Úplně souhlasíme..To,jak se tady někteří rozčilovali,že jsou v nevýhodě,protože jim kosti nejdou a tím se dostali o pár míst níž je směšný..To je jen honba za nějakou virtuální medailí,která vůbec neznamená,že pes je nejhezčí,ale znamená to jen to,že sedí pořád u počítače,mlátí každýmu na potkání pět kostí a nějaký deníčky,fotky,nebo to,komu ty kosti vůbec naflákají je nezajímá.Hlavně,že se jim kosti vrátí.(samozřejmě jsou mezi nimi i vyjímky,ale těch je ouvej málo :-D)A na konci měsíce si myslí,jakýho mají krasavce :-D i když se najdou daleko krásnější hafani,kteří jsou na xxxxx místě :-D Mě tady vadí,že nemám svoje kamarády,všechno je vzhůru nohama,z koček mám malamuty,všechno přeházený,ale někomu vadí kosti..Ale aspoň se díky tomu pozná,komu jde opravdu jen o top 100 a komu ne..:-D :-D :-D Tak a teď se poperte,hi hi :-D
NÁŠ NÁZOR JE ZNÁMÝ MEZI KAMARÁDY.JSME TU HLAVNĚ KVŮLI PŘÁTELSTVÍ,COŽ JE SNAD DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ NĚJAKÉ UMÍSTĚNÍ!!MY TU HLAVNĚ KAMARÁDÍME A PÍŠEME SI S PŘÁTELI A KOSTIČKUJEME KDYŽ JE ČÁSEK A KDYŽ NENÍ,TAK SE PŘECE NIC NEDĚJE,NE??A NE­CÍTÍME POVINNOST,ŽE MUSÍME ZA KAŽDOU CENU VRACET KOSTI!!PROČ???TO JDU RADĚJI S PEJSKEM VEN A JE TO UŽITEČNĚJI ZABYTÝ ČAS!!SOUHLASÍM S VAŠIMI NÁZORY I KDYŽ VÍM,ŽE MI MŮŽE PŘIJÍT I SPROSTÁ ZPRÁVA,COŽ JE TU NORMÁLNÍ..TAKOVÉ LIDI NEBERU,A NESTOJÍ ZA ROZČILOVÁNÍ!!!HEZKÉ VELIKONOCE A UŽIJTE SI VOLNO SE SVÝMI ZVÍŘÁTKY.PA DIXINKA S PANIČKOU.
,,No a vo tom to je"…:D Jenže dost z nás se nepotřebuje ujištˇovat,že je náš pejsek nejlepší,protože pro nás ,,jednoznačně" je a vždy bude.Je fakt,že nám posílá vždy určitý okruh kamarádů a my jim.Ani bychom více nestíhali.A když se mně podaří najít pejska s podobným osudem jako Toník,tak mu kosti dám v každém případě.Ale kdysi,to jsi tu nebyl,se probíralo dost vážně o kostičkách,atd…;-) A dověděla jsem se,že jsou zde i kamarádi,kteří nemohou často nebo vůbec ven,prostě jsou nemocní a je to pro ně relax.Když jsem dostala tohle vysvětlení,tak naprosto chápu,protože nemám co dodat.A nevím,zda-li já bych našla tu sílu a třeba kostičkovala.Ale to jen na vysvětlení,mě to nenapadlo…8-} A my zůstaneme u toho,jak jsme zvyklí…Kostičkovat kámoše,číst a psát.Jsme ,,staří psi" a ti se prý novým kouskům nenaučí…;-) ?? Ale tomu nevěříme,že,lidské tlachy!:-D PAC!Kamarád Toník.
Nevím co přesně napsat, asi to tu nemá cenu moc rozebírat. Prostě souhlas. Jen že já osobně posílám kostičky i pejskům kteří třeba moji kamarádi nejsou ale libí se mi :-) nebo jsou něčím zajímavý. Po pravdě na čtení moc nejsem ale spíš koukám na fotky :-)
Tak se vás jen tak namátkou zeptám, jaký je váš názor na zasílání kostiček jednotlivým pejskům ? Tento je náš, je mi jasný, že právě naštvu dost lidí , ale stojíme si za ním. Zasílání kostiček je jedna ze základních věcí, která lidi na foru rozděluje. Jsou tu "notoričtí odesílači ", průměrní známkovači a nečinní. Domnívám se, že původní záměr byl ten, pošli kamarádovi kostičky, jakožto projev kamarádství. Jak píší někteří uživatelé, v době přechodu na novou verzi někomu šlo hlasovat, jinému zase ne, takže hlasování je neobjektivní 8-| Ptám se vás, co je na tom neobjektivního 8-} že někdo obdržel desítky či stovky kostiček a jiný nic ?? Ano, máte částečně pravdu ale ..... o čem vypovídá kostičkový program ? O oblíbenosti toho či onoho pejska, nebo o " vychytralosti a jednoduchosti " jeho páníčka, který odesílá kostičky jako o život a nadějí, že mu všichni odpoví stejně a on, ne jeho pejsek, tomu je to jedno, se dostane na pomyslném žebříčku co možná nejvýše ? Top 100 není o oblíbenosti, ale o české malosti. Co se nás týká, posíláme kostičky pravidelně svým kamarádům. Je to náš projev díků, za to že jsou. Notorickým klikačům neodpovídáme, nejsou to naši kamarádi a ani my nejsme jejich, jsme pro ně pouze část hlasovacího stáda a to ta část, co na jejich touhy jaksi kašle. Tak jako si v životě člověk i pejsek vybírá své kamarády, tak se chováme i na tomto portálu, nic víc, nic míň.Pro nás je daleko důležitější, že si někdo přečte náš deníček a na základě toho co tam najde napíše a třeba pošle lék na nemoc, podívá na naše video a napíše, že ho panička probrečela. To jsou ti praví kamarádi. Doufáme, že nám to vyjde a letní sraz kamarádů z tohoto portálu se uskuteční. A vo tom to je. A teď se tu třebas poperte !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?