Diskuze Kostičkování !!!Docela problém,tak čtětě.....

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

snad za to nedostaneme jen jednu kost ! :_/
mě nejde o to nasebe upozornit,mě jde o to,aby mi uživatel neposílal 1 kostičku protože nemám ráda jeho plemeno!Mimochodem já říkala že s tím přestal,když jsem udělala diskouzi!Takže se tý,,MaB" nedivim že to nenašla!A neke­cám,PROČ YCH JINAK TÍM UTRÁCELA ČAS?Abych upoutala pozornost,že ,,mimišáku"!!???!A TY LIDI KTERÝ TO NEZAJÍMÁ TAK AŤ SEM (S MALÝM PROMINUTÍM)NESTRKAJ RYPÁK !! !! >:-( >:-( !! !! :-DD
poslední příspěvek od Kačus, který urážel ostatní uživatelé byl smazán. Kačus byla na to upozorněna a byly ji odebrány body. Tato diskuze byla uzamčena.
Mimišáku – já bych tedy byla radši neznámá, než aby si o mě všichni mysleli, že jsem přinejmenším praštěná ;-) .
mimišák (18.06.2009 23:02:36) napsal: Gratujuju! Kačus získala pozornost, všichni, co se zúčastnili diskuse znají teď její profily. jak to tak pozoruju, tak kosti tez zrusime, bo zjistuju, ze jsem se zaregistrovala na web v drtive vetsine pubertalnich divek a ja uz asi patrim do staryho zeleza
Bára (18.06.2009 23:31:48) napsal: Mimišáku – já bych tedy byla radši neznámá, než aby si o mě všichni mysleli, že jsem přinejmenším praštěná ;-) . ježíš mně to prostě nenechá spát – koukej na tu publicitu:-D :-D :-D dlouho jsem chtěla držet hu..ústa, ale znáš mě – a nedám si řict a nedám, do všeho kecám;-) mimišák
Bára (18.06.2009 12:19:20) napsal: Ježíííííííííš – to je zas téma! :-DD :-DD :-DD Kačus – ty si taky uvědom, že když ti někdo nedá plný počet, tak to zákonitě neznamená, že se mu tvůj pes nelíbí :-) . Sama to přece píšeš! :D Jinak i jedna kostička je přece dobrá kostička, když už kostičkovat chceš – lepší než žádná, ne? :-DD :-DD :-DD no dyť jo!Mě to neva že se jí ten pes nelíbí ale vadími když to dělá naschvál!>:-(
Gratujuju! Kačus získala pozornost, všichni, co se zúčastnili diskuse znají teď její profily. Shrňme si fakta: kam oko dohlédne mají všechny její profily 5 kostiček.. Kačus, nehodila by se omluva? Lžeš a doufáš, že si touhle diskusí získáš členskou základnu? Takže prosím adminy, aby tuhle nesmyslnou diskusi smazali.. anebo ne, nechte to tu jako výstrahu a přímou výzvu všem normálně uvažujícím uživatelům k vypnutí kostiček:-D :-D . mimišák
Bára (18.06.2009 22:34:55) napsal: Lucia (18.06.2009 22:24:40) napsal: snad za to nedostaneme jen jednu kost ! :_/ Já to mám jednoduchý – nedostanu žádnou, neb mám hodnocení vypnuté ;-) :-) mě to nevadí, jsem na noční, tak se aspoň podívám na fotky těch psíků, co nám hlasují ;-) navíc si dneska zasloužíme být o chlebu, vodě a klidně i té jedné kosti, takže si můžu i rýpnout 8-}
Lucia (18.06.2009 22:24:40) napsal: snad za to nedostaneme jen jednu kost ! :_/ Já to mám jednoduchý – nedostanu žádnou, neb mám hodnocení vypnuté ;-) :-)
Bára (18.06.2009 22:11:02) napsal: Hele – já našla od Kačus v diskuzi Drzost některých uživatelů tento příspěvek: Kačus (14.06.2009 17:58:15) napsal: Co je moc,tj, moc!Vždyť uživatel by neměl nic psát,ani kdyby jsi dala 1 kostičku!Tady si každý může a hodnotí tak jak chce, a nikdo nikomu nebude říkat koho a jak hodnotit! Kačus – vidíš si, s prominutím, „do huby“? :-DD :-DD :-DD jéé, to je fakt vtipný :D :D
Hele – já našla od Kačus v diskuzi Drzost některých uživatelů tento příspěvek: Kačus (14.06.2009 17:58:15) napsal: Co je moc,tj, moc!Vždyť uživatel by neměl nic psát,ani kdyby jsi dala 1 kostičku!Tady si každý může a hodnotí tak jak chce, a nikdo nikomu nebude říkat koho a jak hodnotit! Kačus – vidíš si, s prominutím, „do huby“? :-DD :-DD :-DD
Kačus by si měla uvědomit, že právě ona s oblibou posílá po jedné kostičce. Tak nevím, proč se tady rozčiluje. A mimo jiné asi trochu kecá. Dívala jsem se na její profily, ale míň jak 5 kostiček jsem nikde nenašla. Zase jedna zbytečně založená diskuze, jen na zviditelnění uživatele.>:-( >:-( >:-(
Kačus by si měla uvědomit, že právě ona s oblibou posílá po jedné kostičce. Tak nevím, proč se tady rozčiluje.
Ježíííííííííš – to je zas téma! :-DD :-DD :-DD Kačus – ty si taky uvědom, že když ti někdo nedá plný počet, tak to zákonitě neznamená, že se mu tvůj pes nelíbí :-) . Sama to přece píšeš! :D Jinak i jedna kostička je přece dobrá kostička, když už kostičkovat chceš – lepší než žádná, ne? :-DD :-DD :-DD
Kačus (18.06.2009 08:48:29) napsal: Hafoj!A už dost!Už mě to štve!Co?No tak poslouchejte:…něk­teří uživatelé např.: kajca,nebo panička s Čínským chocholatým psem mě docela štvou!PROTOŽE…např. Kajcíně hafíkovi jsem dala 3 kostičky a ona hned všem mojim profilům dá 3 a míň,ale naschvál,a skoro každý den!Nebo (nejmenuju uživatele s Čínským chocholatým psam protože už nevim jak se jmenuje),tak mi uklouzla packa,já jí to napsala že to bylo omylem,a ona hned mojim profilům dá obden 1 kostičku!A to se mi stalo u víc uživatelů!Navíc ,,kajco" chápu když se ti náš hafan nelíbí,ale nedívejse jak kostička vyxpadá,dívej se co říká!Vždyť je tam ,,KRÁÁÁSNÝ„!A to že ti někdo nedá plnej počet,neznamená že se nám váš hafan nelíbí!A ,,ty víš kdo s čínským chocholem“ -to děláš naschvál že mi uklouzla jednou packa?Zato mojim profilům dáváš obden 1 kostičko?Teď už jsei přestala když jsem ti pohrozila diskuzí co?Ale počkej,já najdu tvoje jméno! Na to ti můžu dát jednu dobrou radu.Nekostičkuj a ujasni si, co je pro tebe důležitější.Jestli tvůj pes nebo hromada nahamouněných nesmyslů.Budeš mít potom spoustu času na své hafany, se kterými se dá zažít spousta zábavu,tak tě ten smutek avizovaný v deníčku, určitě přejde.No a výhružky diskuzí jsou opravdu kouzelné.
Hafoj!A už dost!Už mě to štve!Co?No tak poslouchejte:…něk­teří uživatelé např.: kajca,nebo panička s Čínským chocholatým psem mě docela štvou!PROTOŽE…např. Kajcíně hafíkovi jsem dala 3 kostičky a ona hned všem mojim profilům dá 3 a míň,ale naschvál,a skoro každý den!Nebo (nejmenuju uživatele s Čínským chocholatým psam protože už nevim jak se jmenuje),tak mi uklouzla packa,já jí to napsala že to bylo omylem,a ona hned mojim profilům dá obden 1 kostičku!A to se mi stalo u víc uživatelů!Navíc ,,kajco" chápu když se ti náš hafan nelíbí,ale nedívejse jak kostička vyxpadá,dívej se co říká!Vždyť je tam ,,KRÁÁÁSNÝ„!A to že ti někdo nedá plnej počet,neznamená že se nám váš hafan nelíbí!A ,,ty víš kdo s čínským chocholem“ -to děláš naschvál že mi uklouzla jednou packa?Zato mojim profilům dáváš obden 1 kostičko?Teď už jsei přestala když jsem ti pohrozila diskuzí co?Ale počkej,já najdu tvoje jméno!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?