Diskuze Kostičkovat nebo nekostičkovat

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

To je opravdu otázka na tělo posleních dnů. Máme tu skupinu lidí kteří jsou pro aby se nekostičkovalo a bylo to tak fér ke všem, jelikož některým nejde profil. S tím souhlasím. Ale co se mi už líbí o to míň že ta dotyčná skupina začla odsuzovat ty co stále kostičkují. Myslím že je to zbytečné. Je to jejich věc. Ty lidi to ani nemusí vědět že někomu profil nejde. Vy to sice píšete na diskusích ale já třeba do pondělka ani nevěděla že tu nějaké diskuse jsou. A tak to může být i s těmi ostatními. Jednoznačně jsem pro aby dubnové hlasování bylo zrušeno, ale určitě se nebudu obouvat do lidí kteří dál kostičkují, otázka do pranice na ty co jim profil nejde…nebyly byste stejní?
Terko,chápu to,ale je to spíše otázka etiky.S Toníkem rádi píšeme,ale nesoutěžíme,kocour byl již v TOP 100,děvčata vědí,že jsem ho stáhla,aby měly živé kočičky více prostoru.;-D !! On své medaile již získal.Jinak,má profese obnášela soutěže od 5 let.Takže Ti napíšu,ne,mě by přední pozice bez špičkových soupeřů netěšila .Je to ,,Pyrhovo vítězství„,ale je to osobní věc…Jinak jsem dostala odpovědˇ na email.adr. od Lenky,že mému dotazu nerozumí.Jak vidíš,foto jsem upravila a slovo upravit a povídání ,,O mě“ nejde zpět.To mě mrzí!Hezký den přeje Aja a Toník.
tento měsíc by se měla soutěž anulovat,pro nás není problém se do oné kostičkovací mánie vrhnout a převálcovat kde koho před námi,ale již druhý den kostičky neposíláme,jen těm nej nej přátelům,ale ti jsou po většině až někde kolem druhé stovky.Je nefér a sprosté využívat nastalé situace a hnát se za co nejlepším umístěním v TOPce.Opravdu není málo těch co se ani nemohou přihlásit na vlastní profil.Prosíme proto v zájmu férovosti a skutečně stejných podmínek pro všechny o zastavení možnosti posílat kostičky do té doby,než budou podmínky soutěže rovné a spravedlivé pro všechny.
Ahoj , tobě jsem taky chtěla přidat kostičky ale naskočí mi jen uživatel ale už né jednotlivé profily :-) tak ti nevím :-)
Nám kostičky přibývají a děkuji za ně všem, kteří je poslali. Povedlo se mi asi za hodinu a půl poslat kosti 7 pejskům a kočičkám. Náš Badík v této situaci postoupil asi o 4 místa dopředu. Myslím si, že po dobu kdy to blbne se to mělo třeba na týden vypnout úplně. A nejde-li to, potom dubnové hodnocení úplně zrušit.
Ani nevíš jak moc bych Rika vzala ven ale bohužel musím trčet v práci a max jít domů dřív a to určitě ne dřív než ve 4 takže se připojuji vy co jste doma jděte s nimi ven a vynahraďte si to i za nás co musíme sedět v kanclu jak blbci
Holky se všemi názory se stotožňuji a chápu to jak jsem psala souhlasím s tím že by se to mělo zrušit. Ale co jsem tu chtěla nadhodit je to že se mi moc nelíbí že tu na sebe útočíme ty kostičkuješ a ty jsi nefér, to je mi líto že to takhle dopadlo. Teď je to na adminech aby se k tomu postavili jak mají. A myslím si osobně že to tak nakonec dopadne. Jen bych se nerada dočkala toho že třeba já…mluvím pouze za sebe kvůli tomu že vracím kostičky a dávám je kamarádům byla zatracena kvůli takové prkotině. ROzumíte mi? Tak abych to shrnula souhlasím se vším co se tu píše jen mi je líto toho osočování
MYSLÍM SI,ŽE TU JDE HLAVNĚ O KAMARÁDSTVÍ A NE O UMÍSTĚNÍ!!!MĚ OSOBNĚ UMÍSTĚNÍ NEZAJÍMÁÁÁÁ.ALE JE PRAVDA ŽE BY TO MOHLI VYNULOVAT A BUDE TU SVATÝ KLID A NEBUDE TU DOHADOVÁNÍ A NAPADÁNÍ JEDEN DRUHÉHO!!!A BUDE KLID NA VŠECH FRONTÁCH.HEZKÝ DEN.A KLÍDEK!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!
Musím odpovědět, že nebyla. Profil mi spíše nefunguje než funguje, řeším to a trpělivě čekám. Jen mi hned od samého začátku přišlo hodně NEFÉR využít toho, že byť mi přidělení kostiček na jeden profil zabralo pomalu půl dne, abych kostičky přidělovala na úkor těch, kterým to nejde. Proto jsem kostičkovat přestala a nezačnu dřív, než to půjde všem stejně ! A ano – JE TO MOJE VĚC. A o tom, že někomu nejdou profily, jsem se dozvěděla mimo diskuze – buď tím, že jsem dostala zprávu od jiných uuživatelů nebo zkrátka tak, že jsem se na některé profily nedostala a samotné mi profil nejel, z čehož jsem jednoznačně usoudila, že to tak nemám jen já, ale i spousta dalších uživatelů. A ještě k tomu OSOČOVÁNÍ, sama jsem nikoho z kostičkování neosočila a ani mi není známo, že by se tak zachoval kdokoli jiný z uživatelů, alespoň jsem to nikde nenašla !? Navíc bych k tomu všemu chtěla didat, že vše zlé je přece jen k něčemu dobré. Díky tomu chaosu, máme teď mnohem více kamarádů a více společně komunikujeme, blíže se poznáváme i jako lidé ( i když mimo hafíky.cz), tím pádem jsem za tu nefunkčnost ráda. Také jsem hned poznala, kdo je náš opravdový přítel a kdo náš profil pouze okostičkuje a za přítele nás považuje jen díky pravidelnému přísunu kostí.
TO JE FAKT,KDO CHCE,TAK SI SVÉHO KAMARÁDA,KTERÉMU CHCE POSLAT KOSTIČKY A POZDRAV NAJDE. KAŽDÝ ZAČÁTEK JE TĚŽKÝ,MYSLÍM,ŽE SE VŠICNI SNAŽÍ A DEN ZE DNE SE TO LEPŠÍ. JINAK JE NAČÍTÁNÍ MNOHEM RYCHLEJŠÍ, A OZNÁMENÍ, ŽE JSEM KOSTIČKOVALA MI VELICE VYHOVUJE – SKLEROZA JE SKLEROZA. TAK JEN VYDRŽAŤ A ADMINŮM PŘEJEME PEVNÉ NERVY!:-) :-) :-)
Naprosto souhlasíme se Sněhurkou . Zrušit TOP 100 ve všech sekcích a anulovat výsledky . Je to opravdu nefér vůči těm co kostičkovat nemůžou, nebo mají své profily nějakým způsobem bloknuté nebo jen částečně zprovozněné !!! I pro nás není problém si sednou k počítači a nasypat kosti každému. Kvantum uživatelů tady ještě včera bědovalo nad tím a oním ale v momentu jak jejich technické problémy pominuly tak svět kolem nich přestal existovat a myslí jen na sebe … Hlavně prosím už všichni nepište 100× opakovaně jaká prkotina na jeho profilu nejde ale podívejte se radší na profily ostatních uživatelů z nichž mnohio je na tom podsttně hůř než jste vy. Ještě chceme poděkovat všem , kteří nás v tomto našem názoru podporují a omluvit se těm , kterým ty kostičky nevracíme – Děkujeme za pochopení. FANY a ANA;-) P.S. a vůbec nejlepší co můžete udělat – vemte vašeho miláčka vena neseďte u PC když je tak krásně :-) :-) :-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?