Diskuze Kostičky - body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dnes jsem se přesvědčila o mém zbytečném snažení kostičkovat kamarády,spadla jsem dnes o 152 míst,to opravdu nebaví,snížily se body hodnoceni…Jsou to pěkné stránky,ale snažení je zbytečné! Budu mít víc času si číst deníčky a prohlížet fotky pejsků.>-| :-) :-) Zdravím
Pavel (01.06.2009 20:29:16) napsal: Hannah (01.06.2009 19:04:56) napsal: Dnes jsem se přesvědčila o mém zbytečném snažení kostičkovat kamarády,spadla jsem dnes o 152 míst,to opravdu nebaví,snížily se body hodnoceni…Jsou to pěkné stránky,ale snažení je zbytečné! Budu mít víc času si číst deníčky a prohlížet fotky pejsků.>-| :-) :-) Zdravímkaždého prvního se počítadla vynulují a začíná ten kolotoč nanovo. Máš pravdu, že kostičkovat kamarády je zbytečnost. Proto některé profily mají kostičkování skryté, je to jen místní forma zvyšování návštěvnosti stránek a pro pár jedinců životní priorita, jinak to vůbec k ničemu není. Tak klidně prohlížej a čti, rozhodně ti to dá víc než mačkání nějakého čudlíku.;-) Ahoj,tedˇ jsem dorazila a mám více vzkazů,že uživatelé skryli kosti,jako já!:D To,že se to vynuluje,je normální…;-D !! To bylo vždy.Proto začíná již těsně po půlnoci znova ten kolotoč…Normální není,aby celý den,poslední den,kdy na mnoha místech rozhodovalo doslova pár desítek kostí,se nic nenačítalo!!!Je jedno, kamarádi,co byli kolem,jsou opravdu príma,ale jde o princip!;-) Rovněž i přátelé,kteří měli zatím,píšu zatím,protože mají nádherné profily,stojí za to si udělat čas a jít až za 500. a další místa,nám všem dávali hlasy.Je to i pro ně velmi smutné,až neslušné…Stačilo by napsat,technická porucha či končíme 30.5.,vše O.K.!! Aja.
Ahoj, to programátor něco v kodu nechal, co neměl. Virtuální top 100 tu nebude. Všechny virtuální profily, kterým se omylem zobrazila medaile nebo pohár o dané ocenění zase příjdou. mimišák (02.06.2009 07:05:20) napsal: Mišulka (01.06.2009 20:59:56) napsal: mimišák (01.06.2009 20:28:57) napsal: Tušili jste někdo, že existuje TOP100 i pro nehafíky?8-| Jsem koukala jako puk – Lumpům (von Cloaka) se objevila medaile za umístění. Kdo mne znáte – dovede si představit, jak mě to zvedlo. Takže kostičkáři: zřejmě existuje i soutěž TOP100 pro ostatní mazlíčky – nepsy, nekočky a nekoně! Tak hurá – je tu obrovské pole působnosti a možná se dávají medaile i za virtuály… Ale pšt – je to tajné, na portále o tom není ani zmínka.:-D mimišákTaky jsem koukala na vituální psy a byli na 4.místě, ale kde je tahle TOP 100???? Re: Re: 20.05.2009 09:13:52 mimišák mimišák napsal(a): Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. Hafoj Léňa Hm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák Překopírovala jsem sem svůj příspěvek z 20.5.09 – už jsem na TOP100 pro virtuály upozorňovala, Kate to dementovala. A teď koukám: svůj TOP100 včetně medailí mají i virtuálové, menšiny.. takže kdo chcete medaili a pohár – máte úžasnou možnost takřka bezpracně přijít k oceněnění: zvirtualizujte se! Je tu čím dál větší chaos! mimišák
Jerry (02.06.2009 13:25:25) napsal: Ahojky, omlouvám se za milnou informaci, ráda bych to tedy uvedla na pravou míru. Vytvořilo se TOP 100 jak pro virtuální profily, tak i pro ostatní zvířátka, aby se jim počítaly hlasy, ale pořadí se zobrazuje pouze na jejich profilech. Jo už je to v pořádku – díky:-D. Milku s radostí omlouvám:-D :-D mimišák
Ahojky, omlouvám se za milnou informaci, ráda bych to tedy uvedla na pravou míru. Vytvořilo se TOP 100 jak pro virtuální profily, tak i pro ostatní zvířátka, aby se jim počítaly hlasy, ale pořadí se zobrazuje pouze na jejich profilech. mimišák (02.06.2009 07:05:20) napsal: Mišulka (01.06.2009 20:59:56) napsal: mimišák (01.06.2009 20:28:57) napsal: Tušili jste někdo, že existuje TOP100 i pro nehafíky?8-| Jsem koukala jako puk – Lumpům (von Cloaka) se objevila medaile za umístění. Kdo mne znáte – dovede si představit, jak mě to zvedlo. Takže kostičkáři: zřejmě existuje i soutěž TOP100 pro ostatní mazlíčky – nepsy, nekočky a nekoně! Tak hurá – je tu obrovské pole působnosti a možná se dávají medaile i za virtuály… Ale pšt – je to tajné, na portále o tom není ani zmínka.:-D mimišákTaky jsem koukala na vituální psy a byli na 4.místě, ale kde je tahle TOP 100???? Re: Re: 20.05.2009 09:13:52 mimišák mimišák napsal(a): Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. Hafoj Léňa Hm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák Překopírovala jsem sem svůj příspěvek z 20.5.09 – už jsem na TOP100 pro virtuály upozorňovala, Kate to dementovala. A teď koukám: svůj TOP100 včetně medailí mají i virtuálové, menšiny.. takže kdo chcete medaili a pohár – máte úžasnou možnost takřka bezpracně přijít k oceněnění: zvirtualizujte se! Je tu čím dál větší chaos! mimišák
U virtuálních profilů byly medaile za umístění opravdu smazány, což je dobře, během posledních dvou dnů se objevilo několik profilů, které majitelé přepli na virtuální s vidinou zisku čehokoliv. Již zůstane jen ona " čestná, nezmanipulovatelná o profilech vypovídající " TOP 100.
Ještě chci dodat,protože jsou tu i uživatelé,kteří třeba nemohou mít vlastní zvíře.Bydlení,ško­la,zaměstnání,ne­moc,apod…;-D Mám návrh,který mohou či nemusí přijmout.Existuje možnost tzv. ,,adopce na dálku",např. útulek pro psy,kočky apod.Tam mohou být ,,sponzorem " pejska či kočky a dát třeba na stravu,očkování a občas dárek a sem na www. i fotku.Myslím,že opravdoví milovníci zvířat to pochopí…;-D Aja.
Pavel (03.06.2009 22:43:16) napsal: Nikola (03.06.2009 15:54:19) napsal: Všimli jste jak najednou je jednoduché se dostat do TOP 100 potom, co si pejskaři, stejně jako já, kostičkování vypli? Mě to přišla jako zbytečná ztráta času. Ano, přiznávám, že jsem chtěla pro mého pejska alespoň jednu medaili, ale pak jsem zjistila, že to opravdu nemá smysl. Když někomu chci udělat radost, tak posílám dáreček a to podle mě stačí. Taky mě tu už od začátku rozčilovali ,,kámoši", co napsali vzkazík, poslali dárek, strašně mě chtěli do přátel,ale když jsem jim odepsala, tak už nikdy neodepsali zpět. Příjde mi, že většina tady ani nečte deníček a píšou jen neustále vzkazy ,,hezký den přeje … s paničkou" a tak.8-} Příjde mi to honění kostiček jako zábava pro malé děti, co nemají co dělat. Takže koho to baví, tak si to klidně užívejte. Já těm, co si to nevypli, kostičky dávám, ale už se dívám většinou jen na přátele. ;-) Jinak přeji všem hezký den a už se tu nerozčilujte kvůli nedůležitým věcem a užívejte život se svýma mazlíčkama!;-) máš naprostou pravdu. Kdyby tam měli bojovníci za TOP 100 čas a tohle si přečetli, ale nemají, je tu nový měsím, musí znovu mlátit do profilů a žebrat kosti. Ano,musím souhlasit.já to zkusila jen během května,Toník měl narozky a myslím,že každý ví,že jsem neobtěžovala…;-) 1.6. jsem vypnula.A máš pravdu,protože na oznámení o koncertě pro pejsky,zatím jen na Toníkově profilu,reagují ti,co to čtou!!!:-DD !! A pak mám kopírky o počasí,chatách,at­d…a v soukr. poště o pdpoře ,atd…;-) Považuji mnoho věcí,včetně akce pro útulek,za hodně důležité!Portál Hafíci.cz pomohou s medializací projektu,takže jsem moc ráda…:-DD Srdečně Aja.
Nikola (03.06.2009 15:54:19) napsal: Všimli jste jak najednou je jednoduché se dostat do TOP 100 potom, co si pejskaři, stejně jako já, kostičkování vypli? Mě to přišla jako zbytečná ztráta času. Ano, přiznávám, že jsem chtěla pro mého pejska alespoň jednu medaili, ale pak jsem zjistila, že to opravdu nemá smysl. Když někomu chci udělat radost, tak posílám dáreček a to podle mě stačí. Taky mě tu už od začátku rozčilovali ,,kámoši", co napsali vzkazík, poslali dárek, strašně mě chtěli do přátel,ale když jsem jim odepsala, tak už nikdy neodepsali zpět. Příjde mi, že většina tady ani nečte deníček a píšou jen neustále vzkazy ,,hezký den přeje … s paničkou" a tak.8-} Příjde mi to honění kostiček jako zábava pro malé děti, co nemají co dělat. Takže koho to baví, tak si to klidně užívejte. Já těm, co si to nevypli, kostičky dávám, ale už se dívám většinou jen na přátele. ;-) Jinak přeji všem hezký den a už se tu nerozčilujte kvůli nedůležitým věcem a užívejte život se svýma mazlíčkama!;-) máš naprostou pravdu. Kdyby tam měli bojovníci za TOP 100 čas a tohle si přečetli, ale nemají, je tu nový měsím, musí znovu mlátit do profilů a žebrat kosti.
Všimli jste jak najednou je jednoduché se dostat do TOP 100 potom, co si pejskaři, stejně jako já, kostičkování vypli? Mě to přišla jako zbytečná ztráta času. Ano, přiznávám, že jsem chtěla pro mého pejska alespoň jednu medaili, ale pak jsem zjistila, že to opravdu nemá smysl. Když někomu chci udělat radost, tak posílám dáreček a to podle mě stačí. Taky mě tu už od začátku rozčilovali ,,kámoši", co napsali vzkazík, poslali dárek, strašně mě chtěli do přátel,ale když jsem jim odepsala, tak už nikdy neodepsali zpět. Příjde mi, že většina tady ani nečte deníček a píšou jen neustále vzkazy ,,hezký den přeje … s paničkou" a tak.8-} Příjde mi to honění kostiček jako zábava pro malé děti, co nemají co dělat. Takže koho to baví, tak si to klidně užívejte. Já těm, co si to nevypli, kostičky dávám, ale už se dívám většinou jen na přátele. ;-) Jinak přeji všem hezký den a už se tu nerozčilujte kvůli nedůležitým věcem a užívejte život se svýma mazlíčkama!;-)
mimišák (02.06.2009 09:43:37) napsal: Kate (02.06.2009 09:13:00) napsal: Ahoj, to programátor něco v kodu nechal, co neměl. Virtuální top 100 tu nebude. Všechny virtuální profily, kterým se omylem zobrazila medaile nebo pohár o dané ocenění zase příjdou. … Překopírovala jsem sem svůj příspěvek z 20.5.09 – už jsem na TOP100 pro virtuály upozorňovala, Kate to dementovala. A teď koukám: svůj TOP100 včetně medailí mají i virtuálové, menšiny.. takže kdo chcete medaili a pohár – máte úžasnou možnost takřka bezpracně přijít k oceněnění: zvirtualizujte se! Je tu čím dál větší chaos! mimišák Dík za odpověď – a co TOP100 nehafíků? Prosím o odnětí medaile profilu „Lumpi von Cloaka“, netušila jsem o existenci jiných TOP100 než té hlavní. mimišák Souhlasím s těmi,tudíž i s adminy,že virtuální profily tu být nemají…Nechci ani psát,jak se k tomu vyjadřují pejskaři z jiných www.:-( Ani zesnulá zvířátka nejsou ,,virtuální„,kdysi žila a prožila plnohodnotný život.Do tedˇ soutěžili všichni se živými a také je zde kategorie Psí či Kočičí nebe!Tedˇ jsem koukala na TOP 100,vždytˇ je tam několik profilků z tzv. Psího nebe a vedou si velmi úspěšně.A navíc je možnost skrytí kostiček,když nechci,aby bylo zvíře hodnoceno…Tak­že,není co řešit!;-) Můj soukromý názor a nejen můj,ze soukr.zpráv,příliš ,,virtuality“ v posl. době dělá mnoho nervozity a divné vztahy na www.Neničme si sami to,co nás spojilo!Portál pro zvířata…:-DD !! Srdečně Aja.
Kate (02.06.2009 09:13:00) napsal: Ahoj, to programátor něco v kodu nechal, co neměl. Virtuální top 100 tu nebude. Všechny virtuální profily, kterým se omylem zobrazila medaile nebo pohár o dané ocenění zase příjdou. … Překopírovala jsem sem svůj příspěvek z 20.5.09 – už jsem na TOP100 pro virtuály upozorňovala, Kate to dementovala. A teď koukám: svůj TOP100 včetně medailí mají i virtuálové, menšiny.. takže kdo chcete medaili a pohár – máte úžasnou možnost takřka bezpracně přijít k oceněnění: zvirtualizujte se! Je tu čím dál větší chaos! mimišák Dík za odpověď – a co TOP100 nehafíků? Prosím o odnětí medaile profilu „Lumpi von Cloaka“, netušila jsem o existenci jiných TOP100 než té hlavní. mimišák
Jo, je pravda, že se dávaj medaile za oboje. Existují napsaná pravidla, který profil je virtuální a který skutečný. Řekl bych že je to jasné – existující pejsem majitele je skutečný profil, vše ostatní je virtuální. Osobně zastávám názor, že pejsci, co majitele již opustili a jsou v psím nebi již jsou jen virtuální, ale to bych nechal na rozhodnutí majitele profilu. Je tu ale možnost, jak píše mimišák, jak se lehce dostat k medailím. Pokud se budete pohybovat někde okolo 300 místa, pak přepnutí na virtuálního vás rázem posune do první stovky, ne-li ještě daleko dál. Proto bych navrhoval, aby u virtuálních profilů bylo automaticky skryto hodnocení a díky tomu by žádná TOP 100 virtuálů neexistovala. Včera již se tu objevila snaha převést psa, co byl " pouze " ve třetí desítce na virtuálního, ale po kritice se odpoledne Sisinka uživatelky Bersy stala opět skutečnou. Kdo sledujete diskusi, schválně si počkejte na poslední den tohoto měsíce a uvidíme, jestli se náhodou znovu nestane virtuální 8-| Možnost takto získat pofiderní pohár je velmi lákavá !!
Mišulka (01.06.2009 20:59:56) napsal: mimišák (01.06.2009 20:28:57) napsal: Tušili jste někdo, že existuje TOP100 i pro nehafíky?8-| Jsem koukala jako puk – Lumpům (von Cloaka) se objevila medaile za umístění. Kdo mne znáte – dovede si představit, jak mě to zvedlo. Takže kostičkáři: zřejmě existuje i soutěž TOP100 pro ostatní mazlíčky – nepsy, nekočky a nekoně! Tak hurá – je tu obrovské pole působnosti a možná se dávají medaile i za virtuály… Ale pšt – je to tajné, na portále o tom není ani zmínka.:-D mimišákTaky jsem koukala na vituální psy a byli na 4.místě, ale kde je tahle TOP 100???? Re: Re: 20.05.2009 09:13:52 mimišák mimišák napsal(a): Kate (19.05.2009 15:33:33) napsal: TOP 100 virtuálních profilů prozatím není a ani jsme o něm neuvažovali.Jerry (24.04.2009 09:18:41) napsal: Ahojky, je možné, že si viděla profil, který měl na profilu, že je na 3.místě a pak se nezobrazoval v TOP 100. Jelikož se jednalo o virtuální profil, který se do TOP 100 nezařazuje. Ale plánujeme udělat i TOP 100 pro virtuální mazlíky. Hafoj Léňa Hm – takže milé adminky je tu informační chaos! Připojuju se k požadavkům MaB: dejte jasná pravidla! mimišák Překopírovala jsem sem svůj příspěvek z 20.5.09 – už jsem na TOP100 pro virtuály upozorňovala, Kate to dementovala. A teď koukám: svůj TOP100 včetně medailí mají i virtuálové, menšiny.. takže kdo chcete medaili a pohár – máte úžasnou možnost takřka bezpracně přijít k oceněnění: zvirtualizujte se! Je tu čím dál větší chaos! mimišák
mimišák (01.06.2009 20:28:57) napsal: Tušili jste někdo, že existuje TOP100 i pro nehafíky?8-| Jsem koukala jako puk – Lumpům (von Cloaka) se objevila medaile za umístění. Kdo mne znáte – dovede si představit, jak mě to zvedlo. Takže kostičkáři: zřejmě existuje i soutěž TOP100 pro ostatní mazlíčky – nepsy, nekočky a nekoně! Tak hurá – je tu obrovské pole působnosti a možná se dávají medaile i za virtuály… Ale pšt – je to tajné, na portále o tom není ani zmínka.:-D mimišák Taky jsem koukala na vituální psy a byli na 4.místě, ale kde je tahle TOP 100????
Hannah (01.06.2009 19:04:56) napsal: Dnes jsem se přesvědčila o mém zbytečném snažení kostičkovat kamarády,spadla jsem dnes o 152 míst,to opravdu nebaví,snížily se body hodnoceni…Jsou to pěkné stránky,ale snažení je zbytečné! Budu mít víc času si číst deníčky a prohlížet fotky pejsků.>-| :-) :-) Zdravím každého prvního se počítadla vynulují a začíná ten kolotoč nanovo. Máš pravdu, že kostičkovat kamarády je zbytečnost. Proto některé profily mají kostičkování skryté, je to jen místní forma zvyšování návštěvnosti stránek a pro pár jedinců životní priorita, jinak to vůbec k ničemu není. Tak klidně prohlížej a čti, rozhodně ti to dá víc než mačkání nějakého čudlíku.;-)
Tušili jste někdo, že existuje TOP100 i pro nehafíky?8-| Jsem koukala jako puk – Lumpům (von Cloaka) se objevila medaile za umístění. Kdo mne znáte – dovede si představit, jak mě to zvedlo. Takže kostičkáři: zřejmě existuje i soutěž TOP100 pro ostatní mazlíčky – nepsy, nekočky a nekoně! Tak hurá – je tu obrovské pole působnosti a možná se dávají medaile i za virtuály… Ale pšt – je to tajné, na portále o tom není ani zmínka.:-D mimišák
Prosím,zda-li nám může být objasněno,proč včera nedocházelo na mnoha profilech k přičítání přidaných kostí?;-) Včera jsme to sledovali.Nejde o to,kdo a jak se umístil,ale o vysvětlení!Byla jsem upozorněna jinými uživateli,že k tomu již došlo minulý měsíc poslední den taky!Kdybychom byli upozorněni,že soutěž končí 30.5.,tak by řada uživatelů využila svůj čas jinak.Znovu podotýkám,že mě zajímá JEN tento problém,nikoliv zpochybnění soutěže TOP 100 či nějaké osobní invektivy.To v žádném případě!.;-D Děkuji za vysvětlení.Aja.
Hanka62 (31.05.2009 20:34:10) napsal: Nic si z toho nedělejte, stejně vyhraje Rexík, tak proč si honit tričko.:-DD :-DD :-DD Tedˇ jsme se koukali na Waldu Matušku…;-D No,pobrečeli si a jdu sem,vidím,jo,kámoši posílají,jsme spokojeni,ale body stojí…;-) Aja.
Hanka62 (31.05.2009 20:34:10) napsal: Nic si z toho nedělejte, stejně vyhraje Rexík, tak proč si honit tričko.:-DD :-DD :-DD třeba je to kvůli němu, aby vyhrál :-) Schválně, kdo bude mít u profilu jedničku ;-) Mohlo by to být překvápko :D
Nic si z toho nedělejte, stejně vyhraje Rexík, tak proč si honit tričko.:-DD :-DD :-DD
Zkusila jsem si poslat bodíky od sebe, abych to zjistial…a zjistila jsem to, že se mi nic nepřičetlo :( asi je to nějaký rozbitý.....
agilla (31.05.2009 19:12:00) napsal: Gabushka (31.05.2009 18:23:51) napsal: Květka + Max (31.05.2009 16:56:24) napsal: Zdravím, chtěla bych vědět, načítají se vám dneska bodíky?? Mě se od rána ukazuje stejný počet, i když mi kamarádíčci posílají… Jsem z toho paf Mně se body přičítají normálně:-( Mě se taky dneska od rána body nenačítávají. :-D Hlavně to je nepříjemné,dnes končí měsíc květen a tím TOP 100,už jsem to dala do deníčku,aby to nevypadalo,že snad to děláme schválně…8-} I když vím,že si to mezi sebou pejskaři nedělají…Už jsem chtěla hledat chybu v PC,ale mám poměrně nový a bez problémů.Aja.
aj my máme taký istý problém dnes sa nám vôbec neprirátavaju kostičky aj ked mám ich naši kamarádi posielajú:-( dnes mame rovnaký počet celí deň:_(
Co se tak dívám, tak se nepřičítají nikomu… Vidět je pouze kdo hodnotil, ale součet zůstává ze včerejška, ájéje 8-}
Gabushka (31.05.2009 18:23:51) napsal: Květka + Max (31.05.2009 16:56:24) napsal: Zdravím, chtěla bych vědět, načítají se vám dneska bodíky?? Mě se od rána ukazuje stejný počet, i když mi kamarádíčci posílají… Jsem z toho paf Mně se body přičítají normálně:-( Mě se taky dneska od rána body nenačítávají. :-D
Květka + Max (31.05.2009 16:56:24) napsal: Zdravím, chtěla bych vědět, načítají se vám dneska bodíky?? Mě se od rána ukazuje stejný počet, i když mi kamarádíčci posílají… Jsem z toho paf Mně se body přičítají normálně:-(
Já to nechápu jak se jako hledají ty dárečky?;-)
Také mi to přijde smutné, když už se lidi snaží kostičkovat, že je to k ničemu >:-( :-( >:-(
Květka + Max (31.05.2009 16:56:24) napsal: Zdravím, chtěla bych vědět, načítají se vám dneska bodíky?? Mě se od rána ukazuje stejný počet, i když mi kamarádíčci posílají… Jsem z toho paf Ahoj,:-DD mám taky dost nepříjemný problém už 2.den.Dám kamarádům kostičky,počkám,až se ukáže,že budou přičteny,jenže!!!8-| U několika profilů vůbec přičteny nejsou!Musela jsem to udělat znova,ale nelze kontrolovat vše…Osobně je mně to dost nepříjemné!;-) Zdraví Aja.
Zdravím, chtěla bych vědět, načítají se vám dneska bodíky?? Mě se od rána ukazuje stejný počet, i když mi kamarádíčci posílají… Jsem z toho paf
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?