Diskuze kotě do bytu se starou kočkou

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, odsobní zkušenosst sice nemám, ale taky mě t ozajímalo, tak jsem se trchu koukl na internetuhttp://www.mazlicci.cz/kocky/kocka-v-byte tak jako inspirace by mohlo posloužit toto.
<blockquote>kájička (01.10.2010 11:21:04) napsal: Dobrý den, chci se zeptat někoho, kdo má zkušenosti s pořízením si kotěte k již starší kočce. Potřebuju poradit s postupem zvykání si na sebe, jak na to? Moc děkuji </blockquote Samovi bylo cca 1,5 roku, byl velice divoký. Domluvila jsem se s jedněmi chovateli, že mi kotě půjčí na zkoušku. Po dvou dnech to byla láska jako trám a stále trvá, jsou to víc jak dva roky. Před třemi měsíci jsem našla kotě - Cedrik ji miluje úplně neskutečně a Sam ji nesnáší. Takže jak kdy. Nejlepší by bylo si nejdřív nějaké kotě půjčit s možností ho vrátit, kdyby to neklaplo.ale ne z útulku, bylo by smutné ho tam vracet zpět. Přeji hodně štěstí.
Dobrý den. Moc ráda bych si pořídila kočičku nebo kocourka, ale už doma máme 2 ptáčky (korely)a tak bych ráda věděla, jestli je možné aby spolu nějak vycházeli. Předem děkuji za jakékoli rady či zkušenosti. :D
Dobrý den, chci se zeptat někoho, kdo má zkušenosti s pořízením si kotěte k již starší kočce. Potřebuju poradit s postupem zvykání si na sebe, jak na to? Moc děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?