Diskuze Kotě málo močí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

nam se to také stalo ale po pár týdnech to potom bylo normální
Uživatel16312 (08.08.2013 11:01:55) napsal: Dobrý den, mám doma dva dny 11-ti týdenní kotě. Pěkně pije, jí i kaká, ale vyčuralo se zatím jenom dvakrát. Není to málo? Vždycky si na písek čupne, čeká tam hodně dlouho, pak zahrabe, ale nevyčurá ani kapičku. Pije vodu a žere granule smíchané s kapsičkami. Hodně intenzivně mňouká, ale to bych vysvětlovala spíš steskem po matce. Mám si dělat starosti, nebo myslíte, že čurání jednou denně žádný problém není? Děkuju za radu Dobrý den, Pokud čůrá opravdu tak málo jak píšete, zašla bych s ním co nejrychleji k veterináři. Mohlo by to napovídat nějakému problému s močovou soustavou, což je poměrně častý problém. Ale nechci Vás strašit, snad bude úplně v pořádku. Ať se brzo dá vše do pořádku.
Dana (08.08.2013 20:36:19) napsal: :-( To je veliký problém! Ihned k veterináři! Ale je také možné, že chodí čůrat někam jinam (květináč na zemi, předložka na WC nebo v koupelně apod.) U kotěte jsou loužičky malé a hned nepáchnou. Jinam by chodit nemělo, je poměrně čistotné a do hlíny se mu to nelíbí. Naštěstí už začalo chodit na WC častěji a s úspěchem. Pokud říkáte, že jsou u kotěte loužičky malé, žádný problém snad mít nebude :) Děkuju za radu.
♥Aniora a mazlíčci♥ (08.08.2013 14:15:49) napsal: Pokud koťátko je ve svém WC a mňouká tam, tak může mít nějaký zdravotní problém s močovými cestami nebo močovým měchýřem. V tom případě rychle k veterináři...;-) děkuju za odpověď. Ve WC kotě nemňouká, už i chodí častěji, takže by to neštěstí problém být neměl :)
Uživatel16312 (08.08.2013 11:01:55) napsal: Dobrý den, mám doma dva dny 11-ti týdenní kotě. Pěkně pije, jí i kaká, ale vyčuralo se zatím jenom dvakrát. Není to málo? Vždycky si na písek čupne, čeká tam hodně dlouho, pak zahrabe, ale nevyčurá ani kapičku. Pije vodu a žere granule smíchané s kapsičkami. Hodně intenzivně mňouká, ale to bych vysvětlovala spíš steskem po matce. Mám si dělat starosti, nebo myslíte, že čurání jednou denně žádný problém není? Děkuju za radu :-( To je veliký problém! Ihned k veterináři! Ale je také možné, že chodí čůrat někam jinam (květináč na zemi, předložka na WC nebo v koupelně apod.) U kotěte jsou loužičky malé a hned nepáchnou.
Uživatel16312 (08.08.2013 11:01:55) napsal: Dobrý den, mám doma dva dny 11-ti týdenní kotě. Pěkně pije, jí i kaká, ale vyčuralo se zatím jenom dvakrát. Není to málo? Vždycky si na písek čupne, čeká tam hodně dlouho, pak zahrabe, ale nevyčurá ani kapičku. Pije vodu a žere granule smíchané s kapsičkami. Hodně intenzivně mňouká, ale to bych vysvětlovala spíš steskem po matce. Mám si dělat starosti, nebo myslíte, že čurání jednou denně žádný problém není? Děkuju za radu Pokud koťátko je ve svém WC a mňouká tam, tak může mít nějaký zdravotní problém s močovými cestami nebo močovým měchýřem. V tom případě rychle k veterináři...;-)
Dobrý den, mám doma dva dny 11-ti týdenní kotě. Pěkně pije, jí i kaká, ale vyčuralo se zatím jenom dvakrát. Není to málo? Vždycky si na písek čupne, čeká tam hodně dlouho, pak zahrabe, ale nevyčurá ani kapičku. Pije vodu a žere granule smíchané s kapsičkami. Hodně intenzivně mňouká, ale to bych vysvětlovala spíš steskem po matce. Mám si dělat starosti, nebo myslíte, že čurání jednou denně žádný problém není? Děkuju za radu
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?