Diskuze Kotě na balkoně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jinak z balkonu má samozřejmě prřízlý průchod ven a jsme v přízemí
Plně souhlasím s Aničkou. Proč vůbec chcete kotě? Asi byste si to ještě měla rozmyslet. Jestli chcete chovat něco na balkoně, tak si snad pořiďte obyčejné králíky, nebo slepice - ty jsou na venkovní zimní podmínky,mají-li kotec, nebo kurník zvyklé.8-} Ví Vaše kamarádka, jaké máte úmysly s koťátkem ?? Možná by mu bylo lépe v útulku !! Majda
Senfi, ty si nepořizuj ani myš, natož kotě. Jsi vůbec normální?
Anička (21.10.2011 23:05:57) napsal: Jistě ta kočka bude na tom balkóně velice šťastná. Doufám, že tam budete s ní. Jsi vůbec normální? To si myslíš, že kočka je králík nebo morče? Doufám, že od takovéhohle nesmyslu upustíš.
sengi (22.10.2011 20:29:03) napsal: Právě že jsem minulou zimu jedno měla Mikeše take jako kotě celou zimu jen doma a nebyl štastný roztrhal žaluzie a začal být i agresivní. Po zimě byl na balkoně nejdříve se bál chodit ven a když ráno chodily lidi do práce tak se vydával za nima a jednou se už nevrátil :( :( Aničko, mluvíte mi ze srdce.
Ty si nepořizuj ani králíka, natož kotě.
sengi (21.10.2011 21:40:34) napsal: Dobrý den, cca za 3 týdny dostanu od kamarádky kotě ....myslíte, že bych ho mohla chovat přes zimu na balkoně (v noci by byl doma) a nebo ho mám nechávat celý den doma??? Přes léto ho chci nechávat 100% na balkoně ale v zimě nvm no:( A jakou mu mám udělat boudičku jak jí zateplit, čím v zimě krmit?? Poraďte prosím. Náš kocourek je na balkoně minimálně 10min. a hned chce jít domů!! A na vaší otázku jestli nechávat kočku celý den venku .Tak na to říkám ne hlavně když je zima třeba v létě by jste ho mohli pustit na balkon aby se provětral:D:D :D :D
sengi (21.10.2011 21:40:34) napsal: Dobrý den, cca za 3 týdny dostanu od kamarádky kotě ....myslíte, že bych ho mohla chovat přes zimu na balkoně (v noci by byl doma) a nebo ho mám nechávat celý den doma??? Přes léto ho chci nechávat 100% na balkoně ale v zimě nvm no:( A jakou mu mám udělat boudičku jak jí zateplit, čím v zimě krmit?? Poraďte prosím. Na balkoně bych kocourka určitě nenechávala. :-~ Už jen proto, že kočičky potřebují společnost a milují pohyb po celém domě (bytě). Umožnit kocourkovi pobyt na balkoně je dobré, ale pouze jako rozšíření teritoria. V zimě bych pohyb po balkoně omezila, kočičky milují teplo a v zimě by se mohly nachladit nebo by mohly mít onemocnění ledvin.
Anička (21.10.2011 23:05:57) napsal: Jistě ta kočka bude na tom balkóně velice šťastná. Doufám, že tam budete s ní. Právě že jsem minulou zimu jedno měla Mikeše take jako kotě celou zimu jen doma a nebyl štastný roztrhal žaluzie a začal být i agresivní. Po zimě byl na balkoně nejdříve se bál chodit ven a když ráno chodily lidi do práce tak se vydával za nima a jednou se už nevrátil :( :(
sengi (21.10.2011 21:40:34) napsal: Dobrý den, cca za 3 týdny dostanu od kamarádky kotě ....myslíte, že bych ho mohla chovat přes zimu na balkoně (v noci by byl doma) a nebo ho mám nechávat celý den doma??? Přes léto ho chci nechávat 100% na balkoně ale v zimě nvm no:( A jakou mu mám udělat boudičku jak jí zateplit, čím v zimě krmit?? Poraďte prosím. Jako aby byla na balkoně přes celý den? V zimě? 8-} Podle mě je to hloupý nápad, nechala bych jí spíš doma, boudičky, nebo spíš pelíšky se dají koupit teďka všude, zkus se i podívat na net. Nad krmením bych se pozastavila, rozhodně bych nekupovala hit jako Whiskas, Friskies, atd. Vysoké procento soli a náhražek, dá se to srovnávat jako kdyby jste se vy denně cpala brambůrkama. Doporučila bych krmivo pro kočky Applaws, nemůžeme se ho vynachválit, sice se v kamenných obchodech nachází málokdy, ale je to opravdu kvalitní krmivo, za což ti kočička poděkuje bezproblémovým zdravotním stavem ;-)
sengi (21.10.2011 21:40:34) napsal: Dobrý den, cca za 3 týdny dostanu od kamarádky kotě ....myslíte, že bych ho mohla chovat přes zimu na balkoně (v noci by byl doma) a nebo ho mám nechávat celý den doma??? Přes léto ho chci nechávat 100% na balkoně ale v zimě nvm no:( A jakou mu mám udělat boudičku jak jí zateplit, čím v zimě krmit?? Poraďte prosím. Jistě ta kočka bude na tom balkóně velice šťastná. Doufám, že tam budete s ní.
Dobrý den, cca za 3 týdny dostanu od kamarádky kotě ....myslíte, že bych ho mohla chovat přes zimu na balkoně (v noci by byl doma) a nebo ho mám nechávat celý den doma??? Přes léto ho chci nechávat 100% na balkoně ale v zimě nvm no:( A jakou mu mám udělat boudičku jak jí zateplit, čím v zimě krmit?? Poraďte prosím.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?