Diskuze Kotě po autonehodě kulhá na pravou zadní nohu a lehce našlapuje

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ďáblice (21.07.2014 21:18:11) napsal: Máme 2 měsíce staré kotě. O prázdninách se stala nehoda,pod kolo auta se připletlo a začalo kulhat na zadní pravou nohu. Lehce našlapuje a dokáže sní hýbat. Nevím jak moc je to vážné, ale k veterináři s ním nepojedem. Co myslíte rozchodí to??? Před rokem omylem taťka přejel zadeček kocourka už 6 měsícu starého, a ten nemohl vůbec chodit a trochu ho to bolelo. Přežíval na půdě, kam sem mu nosila jídlo a vodu.ZVLÁDNUL TO! Začal po týdnech sám chodit. A potom běhal jako nikdy.:-DD Budu moooooc ráda za každou radu!;-) Co je pár korun za vetereinární péči proti utrpení koťátka? Lidi jako vy by si zvířata vůbec neměli pořizovat! Navíc péči o zvířata nařizuje majiteli zákon!
Renča z Brna (22.07.2014 09:52:02) napsal: Co je pár korun za vetereinární péči proti utrpení koťátka? Lidi jako vy by si zvířata vůbec neměli pořizovat! Navíc péči o zvířata nařizuje majiteli zákon! Naše kotě netrpí! Běhá skáče a zjistili jsme že to je jen naražené! Žádná ktev ani strupy a taky to ani od auta nebylo. Zjistilo se že si tu nožku jen někde zašprajclo. Każdý nemá peníze aby jel k veterynáři a dal za prohlídku několik stovek plus prášky atd..!!!!!!!!!
Ďáblice (22.07.2014 10:50:52) napsal: Vám se asi nikdy nestalo,že ste seděli v autě rozjeli jste se a najednou kotě vlítlo pod auto a vy ste vůbec nic nevěděli? NO JO JÁ UŽ TO CHÁPU! VY MÁTE KOČKY ZAVŘENÉ DOMA, NÁCHYLNÉ NA MRAZÍKY A VEN JE ANI NEPOUŠTÍTE! TAKŽE NEVIDÍTE JAK CIZÍ KOCOUR ZE SOUSEDCTVÍ ZAHRIZÁVÁ KOŤATA A AUTA PŘEJÍŽDĚJÍ NEVINNÉ KOČKY. my je netýráme, to se old stane. Koukám že tahle stránka je na prd! Lidi si hned myslí jak jsou ty druzí bezcitný,když se stane omylem nehoda. OPOUŠTÍM STRÁNKU A ŘEKNU TO I VŠEM , KTERÉ ZNÁM!>:) Ano souhlasím zcela s Vámi Ďáblice. Tato stránka je opravdu naprd pro takové bezcity jak jste Vy! Protože když se stane něco třeba i omylem, tak jednám a poskytnu tu nejlepší péči (tedy veterinární - i veterinář není bezcita a jistě pokud by jste mu finanční situaci vysvětlila - pomohl by i bezplatně), ale o to jste se samozřejmě ani nepokusila (ano by Vám to kotě mohlo zašpinit interiér Vašeho audi,že?!).Takže opravdu o svém chování klidně řekněte všem (jistě Vás pochopí) a když tyto stránky opravdu OPUSTÍTE budeme Vám bezcitná Ďáblice vděčni (i za Vaše případně podobné přátele)...Čau a pac...
Ďáblice (22.07.2014 10:43:54) napsal: Naše kotě netrpí! Běhá skáče a zjistili jsme že to je jen naražené! Žádná ktev ani strupy a taky to ani od auta nebylo. Zjistilo se že si tu nožku jen někde zašprajclo. Każdý nemá peníze aby jel k veterynáři a dal za prohlídku několik stovek plus prášky atd..!!!!!!!!! A pokud mám omezené finanční prostředky, tak si nepořídím zvíře! Péči(výživu a veterinární péči) o domácí zvíře musím věnovat nejen čas, ale i určité finanční prostředky.
Ďáblice (22.07.2014 10:43:54) napsal: Naše kotě netrpí! Běhá skáče a zjistili jsme že to je jen naražené! Žádná ktev ani strupy a taky to ani od auta nebylo. Zjistilo se že si tu nožku jen někde zašprajclo. Każdý nemá peníze aby jel k veterynáři a dal za prohlídku několik stovek plus prášky atd..!!!!!!!!! Vy máte veterinární vzdělání? Nebo vaši zákonní zástupci? Protože silně pochybuji o svéprávnosti někoho tek bezcitného a surového! Když bude te mít úraz, taky to rozchodíte? Jste šílená husa a vlastně lituji nejen zvířátka, která mají tu smůlu, že se o ně "staráte", ale lituji i vás. Jste bezcitná stvůra!
Ďáblice (22.07.2014 10:50:52) napsal: Vám se asi nikdy nestalo,že ste seděli v autě rozjeli jste se a najednou kotě vlítlo pod auto a vy ste vůbec nic nevěděli? NO JO JÁ UŽ TO CHÁPU! VY MÁTE KOČKY ZAVŘENÉ DOMA, NÁCHYLNÉ NA MRAZÍKY A VEN JE ANI NEPOUŠTÍTE! TAKŽE NEVIDÍTE JAK CIZÍ KOCOUR ZE SOUSEDCTVÍ ZAHRIZÁVÁ KOŤATA A AUTA PŘEJÍŽDĚJÍ NEVINNÉ KOČKY. my je netýráme, to se old stane. Koukám že tahle stránka je na prd! Lidi si hned myslí jak jsou ty druzí bezcitný,když se stane omylem nehoda. OPOUŠTÍM STRÁNKU A ŘEKNU TO I VŠEM , KTERÉ ZNÁM!>:) Zákon na ochranu zvířat : Majitel zvířete je POVINEN o zvíře řádně pečovat, zajistit mu dostatek kvalitního krmení a poskytnout potřebnou VETERINÁRNÍ PÉČI ! Nehoda se stát může. Slušný člověk se ale o zvíře postará a nenechá ho někde na půdě kdovíjak dlouho trpět, a nečeká, až to kotě rozchodí! Tebe rodiče taky zavřou na půdu když jsi nemocná místo aby tě vzali k doktorovi? To asi ne co? Postarat se o zraněné kotě a zajistit mu veterinární péči je povinnost, kterou Vám přímo nařizuje zákon. Na Tvém místě bych se moc nerozčilovala, ale raději zpytovala svědomí. To Ti vážně těch koťat není ani trochu líto?!
Claudia (22.07.2014 08:12:02) napsal: Radit nebudu, protože každý normální člověk ví, že se zraněným zvířetem má jít k veterináři. Obzvlášť, když mu to zranění způsobil on sám. Je to povinnost ze zákona. Z toho co tu píšeš je zřejmé, že jsi zlý a bezcitný člověk, co týrá zvířata a hloupě provokuješ. Vám se asi nikdy nestalo,že ste seděli v autě rozjeli jste se a najednou kotě vlítlo pod auto a vy ste vůbec nic nevěděli? NO JO JÁ UŽ TO CHÁPU! VY MÁTE KOČKY ZAVŘENÉ DOMA, NÁCHYLNÉ NA MRAZÍKY A VEN JE ANI NEPOUŠTÍTE! TAKŽE NEVIDÍTE JAK CIZÍ KOCOUR ZE SOUSEDCTVÍ ZAHRIZÁVÁ KOŤATA A AUTA PŘEJÍŽDĚJÍ NEVINNÉ KOČKY. my je netýráme, to se old stane. Koukám že tahle stránka je na prd! Lidi si hned myslí jak jsou ty druzí bezcitný,když se stane omylem nehoda. OPOUŠTÍM STRÁNKU A ŘEKNU TO I VŠEM , KTERÉ ZNÁM!>:)
Ďáblice (21.07.2014 21:18:11) napsal: Máme 2 měsíce staré kotě. O prázdninách se stala nehoda,pod kolo auta se připletlo a začalo kulhat na zadní pravou nohu. Lehce našlapuje a dokáže sní hýbat. Nevím jak moc je to vážné, ale k veterináři s ním nepojedem. Co myslíte rozchodí to??? Před rokem omylem taťka přejel zadeček kocourka už 6 měsícu starého, a ten nemohl vůbec chodit a trochu ho to bolelo. Přežíval na půdě, kam sem mu nosila jídlo a vodu.ZVLÁDNUL TO! Začal po týdnech sám chodit. A potom běhal jako nikdy.:-DD Budu moooooc ráda za každou radu!;-) No já nevim, když vám přejedu nohu, rozchodíte to?!??
Ďáblice (21.07.2014 21:18:11) napsal: Máme 2 měsíce staré kotě. O prázdninách se stala nehoda,pod kolo auta se připletlo a začalo kulhat na zadní pravou nohu. Lehce našlapuje a dokáže sní hýbat. Nevím jak moc je to vážné, ale k veterináři s ním nepojedem. Co myslíte rozchodí to??? Před rokem omylem taťka přejel zadeček kocourka už 6 měsícu starého, a ten nemohl vůbec chodit a trochu ho to bolelo. Přežíval na půdě, kam sem mu nosila jídlo a vodu.ZVLÁDNUL TO! Začal po týdnech sám chodit. A potom běhal jako nikdy.:-DD Budu moooooc ráda za každou radu!;-) Radit nebudu, protože každý normální člověk ví, že se zraněným zvířetem má jít k veterináři. Obzvlášť, když mu to zranění způsobil on sám. Je to povinnost ze zákona. Z toho co tu píšeš je zřejmé, že jsi zlý a bezcitný člověk, co týrá zvířata a hloupě provokuješ.
Máme 2 měsíce staré kotě. O prázdninách se stala nehoda,pod kolo auta se připletlo a začalo kulhat na zadní pravou nohu. Lehce našlapuje a dokáže sní hýbat. Nevím jak moc je to vážné, ale k veterináři s ním nepojedem. Co myslíte rozchodí to??? Před rokem omylem taťka přejel zadeček kocourka už 6 měsícu starého, a ten nemohl vůbec chodit a trochu ho to bolelo. Přežíval na půdě, kam sem mu nosila jídlo a vodu.ZVLÁDNUL TO! Začal po týdnech sám chodit. A potom běhal jako nikdy.:-DD Budu moooooc ráda za každou radu!;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?