Diskuze kotě v bytě a potkánek :)

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

evík (20.10.2010 11:19:58) napsal: Děkuji, zní to dobře :-) Kotě už mu je prý vděčné teď ... nehne se od něj ani na krok(maximálně když jde papkat) a neustále se mazlí, usne mu i za krkem, na zádech a blaženě přede ...tak ještě aby se kamarádili s potkanem ... včera jsem uklízela celý byt(odstraňovala vázy atd, aby je ten malý raubíř nerozbil) a nic se mu nestalo ... bude to zajímavé ... přeji hezký den Tak zajímavé to bude každopádně! ;-D My jsme s našima číčama zažili tolik srandy, jsou to prostě zlatíčka, uvidíte. Jinak jsem moc ráda, že jste to vzala takhle od podlahy - s těmi vázami a myslíte dopředu. To je super. Jinak dejte vědět, jak probíhá seznamování kožicha s potkánkem - třeba bude mít někdo podobný "problém". ;-D
evík (19.10.2010 09:00:10) napsal: Zdravim všechny a potřebuju poradit, nebo slyšet názor ... Přítel našel maličké, vyhladovělé,zrzavé kotě a vzal si ho.Došel s nim k veterináři a za 3dny ho přiveze k nám do společného bytu. Mám z toho strach. Bojím se aby kočka v bytě netrpěla :( znám jen kočky od babičky, které běhaly venku a spali ve stodole :) nevím jestli byt není pro kočku vězením a bude se v něm cítit dobře. A ještě něco .... mám půl roku potkana .... to asi není vhodná kombinace zvířátek že??? jsem z toho nervozní a nevím jaký k tomu mám mít postoj ..... díky za názor ať je jakýkoliv Já jsem vyděla některý lidi a ty měli stejnou kombinaci kotě a potkan a zvikly si na seba :D
To je dobrý nápad ji uplatit pamlskem!:D Jak to děláte? Na to ji nalákáte do auta nebo jí to dáte až tam? Tribitka (30.12.2010 18:24:55) napsal: Tak to můžu potvrdit! Naše Tribitka je na cestování na chatu už navyklá, ale taky než se to naučila. Ale zjistila jsem, že když jí uplatím její oblíbenou pochoutkou Let´s Bite, tak že je pak v autě víc v klidu. :-)
Andulka (30.12.2010 13:42:51) napsal: Když jsem se s mou kočičkou stěhovala,čekalo ji soužití s dvěmi potkanicemi.Docela jsem se toho bála.Kupodivu číču moc nezajímají.Občas sedí na křesle a pozoruje je,ale to je tak všechno.Nevím,jaký bude váš chlupáč,ale pokud jsou v dobře zajištěném akvárku,nemůže se jim nic stát.Snažte se to kotěti taky vysvětlit a pokárat ji za to,kdyby se je snažila třeba lovit packou.Vše tu jinak bylo řečeno,ohledně vybavení pro kočičku a s tím souhlasím.Toho,že bude zavřená v bytě,bych se nebála.Hlavně,když bude mít správnou péči a lásku.My kočičku každé léto bereme na chatu a stejně je pak doma spokojená.Hodně štěstí;-) Tak to můžu potvrdit! Naše Tribitka je na cestování na chatu už navyklá, ale taky než se to naučila. Ale zjistila jsem, že když jí uplatím její oblíbenou pochoutkou Let´s Bite, tak že je pak v autě víc v klidu. :-)
Když jsem se s mou kočičkou stěhovala,čekalo ji soužití s dvěmi potkanicemi.Docela jsem se toho bála.Kupodivu číču moc nezajímají.Občas sedí na křesle a pozoruje je,ale to je tak všechno.Nevím,jaký bude váš chlupáč,ale pokud jsou v dobře zajištěném akvárku,nemůže se jim nic stát.Snažte se to kotěti taky vysvětlit a pokárat ji za to,kdyby se je snažila třeba lovit packou.Vše tu jinak bylo řečeno,ohledně vybavení pro kočičku a s tím souhlasím.Toho,že bude zavřená v bytě,bych se nebála.Hlavně,když bude mít správnou péči a lásku.My kočičku každé léto bereme na chatu a stejně je pak doma spokojená.Hodně štěstí;-)
Děkuji, zní to dobře :-) Kotě už mu je prý vděčné teď ... nehne se od něj ani na krok(maximálně když jde papkat) a neustále se mazlí, usne mu i za krkem, na zádech a blaženě přede ...tak ještě aby se kamarádili s potkanem ... včera jsem uklízela celý byt(odstraňovala vázy atd, aby je ten malý raubíř nerozbil) a nic se mu nestalo ... bude to zajímavé ... přeji hezký den
Dobrý den, malého koťátka bych se nebála. V bytě si zvykne, jsou kočky bytovky i kočky venkovní. Chce to jen mít doma kočičí záchodek, pelíšek a dobré granulky (doporučuji Brit Care kitten a později BC indoor cat) a další mňamky a trpělivost. Váš partner je kádr! Jiný by se na koťátko vykašlal a nechal ho umřít. Jinak nejde říct, jak se bude chovat k vašemu potkanovi, ale pokud budou spolu vyrůstat, mohlo by to fungovat. Držím palce a uvidíte jak se vám kočičák odmění mazlivostí!
Zdravim všechny a potřebuju poradit, nebo slyšet názor ... Přítel našel maličké, vyhladovělé,zrzavé kotě a vzal si ho.Došel s nim k veterináři a za 3dny ho přiveze k nám do společného bytu. Mám z toho strach. Bojím se aby kočka v bytě netrpěla :( znám jen kočky od babičky, které běhaly venku a spali ve stodole :) nevím jestli byt není pro kočku vězením a bude se v něm cítit dobře. A ještě něco .... mám půl roku potkana .... to asi není vhodná kombinace zvířátek že??? jsem z toho nervozní a nevím jaký k tomu mám mít postoj ..... díky za názor ať je jakýkoliv
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?