Diskuze Koupání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Možná, že se teď zeptám na úplně hloupou otázku. Může se kočku koupat lidským šampónem? 8-}
Lenka a Naty (05.05.2013 08:43:06) napsal: No já úplně nevím ,taky jsem svoji kočičku musela vykoupat v lidským šamponu a nic jí to neudělalo ,jenom voněla po žvýkačce (byl to šampon mího brášky)!!!A když už ji chceš koupat lidkým tak pozor ať se jí nedostane do očíček a uší :) A neloupala se ji srst? Teď jsem to přečetla na internetu 8-}
♥Aniora a Jůlinka♥ (04.05.2013 19:07:13) napsal: Možná, že se teď zeptám na úplně hloupou otázku. Může se kočku koupat lidským šampónem? 8-} :-D Raději bych to nedělala, šampony pro lidi jsou dasleko agresívnější. Lépe koupit speciální, nebo aspoň dětský.
♥Aniora a Jůlinka♥ (04.05.2013 19:07:13) napsal: Možná, že se teď zeptám na úplně hloupou otázku. Může se kočku koupat lidským šampónem? 8-} Nedělala bych to, šampóny pro lidi mají nevhodné PH. Je vůbec nutné ji koupat?
♥Aniora a Jůlinka♥ (04.05.2013 19:07:13) napsal: Možná, že se teď zeptám na úplně hloupou otázku. Může se kočku koupat lidským šampónem? 8-} No já úplně nevím ,taky jsem svoji kočičku musela vykoupat v lidským šamponu a nic jí to neudělalo ,jenom voněla po žvýkačce (byl to šampon mího brášky)!!!A když už ji chceš koupat lidkým tak pozor ať se jí nedostane do očíček a uší :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?