Diskuze Koupání kočky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, vím, že tady je toho hodně ohledně koupání, ale chtěla jsem se zeptat jestli kočky nekoupete? Začli jsme naši kočku pouštět ven, a můj táta nechce mít doma kočku, která chodí po venku. Mám právě tu výhodu, že kočka je v klidu, když ji koupu a neškrábe mně. Rozmyslela jsem se, že kočku budu koupat jednou měsíčně, ale tady na micinách jsem četla, že kočku můžu koupat max. 3 - 4 krát do roka. Mohla bych kočku koupat častěji? Ona má ráda vodu, takže si myslím, že by to nebylo ani žádné týrání. 8-} Ta naše kočka skáče všude možně, a je i celkem špinavá, když ji beru domu. 8-}
Dobrý den, já to s našimi kocourky dělám tak, že když vidím,že je jednou za čas potřeba je vykoupat, tak je vykoupu, nemají s tím žádný problém, sice vodu nijak nevyžadují,ale na druhou stranu se ani nijak nebrání, dokonce si tu teplou vodičku užívají :) jde jenom o to, aby to pro kočku nebylo moc stresující (což pro spoustu koček bývá), ale to už záleží na páníčkovi, jak to zařídí. U nás je to tak, že starší kocourek má hrůzu z tekoucí vody, proto mu vždy před koupáním napustím trošku vody do vany a pak je to v pořádku. Mladší kocourek zase naopak vyžaduje sprchování :)
Já mám čtyř měsíčního kocourka a ten je vyloženě jen doma v bytě ale plánuji až bude očkovaný,že mu koupím kšírky a budem spolu chodit ven. Přesto, že je pořád doma tak jsem ho musela nedávno vykoupat,protože hrozně zapáchal jako kdyby se celý vyválel v právě použitým záchůdku. Vůbec nevím co kde dělal ale nedalo se to čuchat a tak musel do vodičky. Všimla jsem si, že se ani moc nelíže na to že kočky bývaj fakt čistotný. Tak bych taky potřebovala poradit, jestli ho mám koupat častěji když bude takhle páchnout (zatím se to stalo asi dvakrát ale koupala jsem ho jen jednou) nebo to nechat být. Ale vážně mi příjde, že se myje málo. :-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?