Diskuze Koupě koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

aninka (16.05.2012 16:41:28) napsal: Dobrý den/Ahoj, je mi 12 let a chtěla bych koně. S financemi není problém:-~ (mamka je schopná do koně investovat 150 tis.+vybavení,ustájení,veterinář atd...),ale problém je se mnou... Na koni jezdím 2 roky. Skákala (ten kůň měl být na parkur,výkonnost "L") jsem zatím z klusu a cval se teď učím. A teď k otázce:Mám dvě kamarádky od koní>> . Jedna mi říká,že nemá smysl si kupovat takhle dobrého koně a že se budu trápit. První mám natrénovat na ZZVJ, pak koupit koně a odjet s ním zkoušky:_( . Druhá je zase toho názoru,že když si koupím koně,budu na něm každý den trénovat (bude mi ho přiježďovat nějaký zkušený trenér,abych ho nezničila),že se naučím věci 2x tak rychleji než v jezdecké škole8-} . Co mám teď dělat? Já už si nevím rady:( ... Děkuji za odpovědi a krásný den. Bez váhání: zkušeného. Nemá smysl kupovat mladého oně aby ses na něm učila zatímco ho kazíš a apk aby ho "zachraňoval" nějaký trenér. Kup si koně přiměřené výkonnosti, ale staršího věku. Třeba klisnu, a pokud se budeš v dospělosti cítit na víc, nech si ji připustit a odchovej si malé. (Ne dřív jak ve 20letech tvého věku)
Podle toho co rikas,ze je Ti dvanact a nejsi zacatecnik,bych jsi urcite koupila zkusenejsiho kone,tak kolem deviti deseti let.Ono se rika cim vic koni jezdis vic zkusenosti naberes,ale urcite se priklanim vice ktomu aby jste koupili zkusenejsiho kone,protoze ten naopak v obtiznejsich situacich jako jako je parkur,te naopak zachrani.A jestli mas kontakt na nejakeho trenera,ktery ho prijezdi na tvou ruku,skvele.Takze jen preji spravny vyber kone.Zatim pa,pa.
aninka (16.05.2012 16:41:28) napsal: Dobrý den/Ahoj, je mi 12 let a chtěla bych koně. S financemi není problém:-~ (mamka je schopná do koně investovat 150 tis.+vybavení,ustájení,veterinář atd...),ale problém je se mnou... Na koni jezdím 2 roky. Skákala (ten kůň měl být na parkur,výkonnost "L") jsem zatím z klusu a cval se teď učím. A teď k otázce:Mám dvě kamarádky od koní>> . Jedna mi říká,že nemá smysl si kupovat takhle dobrého koně a že se budu trápit. První mám natrénovat na ZZVJ, pak koupit koně a odjet s ním zkoušky:_( . Druhá je zase toho názoru,že když si koupím koně,budu na něm každý den trénovat (bude mi ho přiježďovat nějaký zkušený trenér,abych ho nezničila),že se naučím věci 2x tak rychleji než v jezdecké škole8-} . Co mám teď dělat? Já už si nevím rady:( ... Děkuji za odpovědi a krásný den. Ahojky obě tvé kamarádky mají pravdu,je lepší nejdřív naučit se základy, čím víc koní jezdíš, tím víc se naučíš, protože každý kůň má jiné chody a chování. Na druhou stranu pokud máš "po ruce" nějakého dobrého trenéra, který by Ti koně zároveň přiježďoval, protože by jsi si ho opravdu "rozházela", tak to je také řešení. Jinak pokud si chceš koupit opravdu dobrého koně věř tomu, že ho nekoupíš ze dne na den, pokud jsi ho už nenašla. Nám trvalo asi rok než jsme objevili naši malou Bibinku:)). Přeji Ti hodně štěstí, v tréninku a při hledání koníka a "Ať Ti koně jdou",příjemný zbytek večera
Dobrý den/Ahoj, je mi 12 let a chtěla bych koně. S financemi není problém:-~ (mamka je schopná do koně investovat 150 tis.+vybavení,ustájení,veterinář atd...),ale problém je se mnou... Na koni jezdím 2 roky. Skákala (ten kůň měl být na parkur,výkonnost "L") jsem zatím z klusu a cval se teď učím. A teď k otázce:Mám dvě kamarádky od koní>> . Jedna mi říká,že nemá smysl si kupovat takhle dobrého koně a že se budu trápit. První mám natrénovat na ZZVJ, pak koupit koně a odjet s ním zkoušky:_( . Druhá je zase toho názoru,že když si koupím koně,budu na něm každý den trénovat (bude mi ho přiježďovat nějaký zkušený trenér,abych ho nezničila),že se naučím věci 2x tak rychleji než v jezdecké škole8-} . Co mám teď dělat? Já už si nevím rady:( ... Děkuji za odpovědi a krásný den.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?