Diskuze Koupě koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jonatan (24.10.2012 21:53:05) napsal: Ahoj, premyslim jakeho si poridit konika a chtela bych nejakou zvlastni srst?nevite o necem.Dekuji Skus mišáka nebo grošáka ti jsou krásní už na pohled a nebo jen hnědáka nejkrásnější barva
No také mám problémi a chodím ke koním ráno až do večera aj o víkendu a pudu i o vánocích nemám v tom problém, už jsem říkala mámě, že chic koně ale řekla mi nemáme peníze. Ale já jsem velmi zodpovědná a miluju koně více než sebe Poraďte pls:)
Kate N. (27.09.2012 14:19:10) napsal: Ahoj, chci si koupit koníka. Ustájení teoreticky mám, koníka vybraného mám (valach A1/1, 18let, skáče do 150cm, zdravý; 20 000,- i s vybavením) a potřebuji poradit, jak přemluvit mamku (dokázat jí, že to opravdu zvládnu). Jezdila jsem 6 let, z toho 4 pod odborným dohledem. Koníka chci na vyjížďky a rekreaci. Nevíte? Díky, Kate Ahojda, jakého máš vybraného koníka? :) .. Jen, že se mě líbí popis, takže bych chtěla vidět koně. pošleš mi prosím bližší info? :)) Jsem v dostihovce a A1/1 mě zajímají :DD
Ahoj, premyslim jakeho si poridit konika a chtela bych nejakou zvlastni srst?nevite o necem.Dekuji
U nás byl ustájený chladnokrevný koník jménem Sagar. Takový zvláště zbarvený myšák, celkem veliký - ale neskutečný dobrák! Sice byl pod sedlem dost tvrdohlavý a z páky si nic nedělal - ořece jenom, tahá hlavně v lese. Ale věřím tomu, že bysme byli super dvojka! S holkou nazádech přiklusal jen, když jsem na něj pískla - bez pobídek, bez otěží, stačí mu mlska vlídné slovo a pohlazení. Ze země jsem s ním zkusila jen dorbnost a už šlapal jako hodinky. Má nádherný klus, ale musí se trochu víc pobízet a není zvyklý nacválávat. Ale neduhy bych zvládla! Pro chlaďase mám slabost a tento je obzvlášť krásný!!! I majitel říkal, že pro mě by byl na prodej vždy - má ho rád ale u mě by věděl, že by se měl dobře. Problém je ale v tom, že by nás stál 50000 + výbavu. Je to 4letý hodně šikovný koník, ani není čemu se divit. Tomu chlapíkovi už vydělala majlant!! Jak mám mamku přemluvit? Že je to právě on? Argumentuje nedostatkem peněz, ale přece jen - třeba by se to zvládlo, jak ji mám ukecat??? Emushx;-)
Našla jsem super soutěž, ve které se dají vyhrát super výhry: Je tam např. Roční předplatné časopisu Jezdectví, k tomu 3 balíky pamlsků pro koně a ještě je k tomu knížka "První pomoc pro koně". Našla jsem to tady:http://www.distanc.cz/
Lucka (27.09.2012 18:26:35) napsal: Ahojky, já jsem prvního koníka dostala, tím způsobem (bylo to v listopadu), že jsem doma řekla:"Mami, Ramišek je na prodej, prosím koupila by jsi mi ho? Pod vánočním stromečkem nic nechci, jen toho koně, prosííím?A kdybych to náhodou nezvládala tak ho prodáme jo? A Ramiška mám doteď :D . Tak doufám, že Ti to vyjde tak jako mě. Přeji hodně štěstí. Jo, to mě taky napadlo :) Určo to zkusím :)
Kate N. (27.09.2012 14:19:10) napsal: Ahoj, chci si koupit koníka. Ustájení teoreticky mám, koníka vybraného mám (valach A1/1, 18let, skáče do 150cm, zdravý; 20 000,- i s vybavením) a potřebuji poradit, jak přemluvit mamku (dokázat jí, že to opravdu zvládnu). Jezdila jsem 6 let, z toho 4 pod odborným dohledem. Koníka chci na vyjížďky a rekreaci. Nevíte? Díky, Kate Ahojky, já jsem prvního koníka dostala, tím způsobem (bylo to v listopadu), že jsem doma řekla:"Mami, Ramišek je na prodej, prosím koupila by jsi mi ho? Pod vánočním stromečkem nic nechci, jen toho koně, prosííím?A kdybych to náhodou nezvládala tak ho prodáme jo? A Ramiška mám doteď :D . Tak doufám, že Ti to vyjde tak jako mě. Přeji hodně štěstí.
Ahoj, chci si koupit koníka. Ustájení teoreticky mám, koníka vybraného mám (valach A1/1, 18let, skáče do 150cm, zdravý; 20 000,- i s vybavením) a potřebuji poradit, jak přemluvit mamku (dokázat jí, že to opravdu zvládnu). Jezdila jsem 6 let, z toho 4 pod odborným dohledem. Koníka chci na vyjížďky a rekreaci. Nevíte? Díky, Kate
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?