Diskuze Kousani,skrabani

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Napadá mě jestli si do záchodku nezačal značkovat a třeba se mu nelíbí, že mu značky likvidujete. Já jsem Jinxe v 10 měsících nechala vykastrovat. Už na něm bylo znát změny nálad a už byl i hodně cítit. Napřed jsem se poradila s veterinářem jestli už je na zákrok dost vyspělý. Poradila bych se s veterinářem. Liba :-)
Lenka a Maty (26.06.2012 12:40:37) napsal: Souhlasím s vámi s nevykastrovaným kocourem to doma nevydržíte dlouho sama jsem to zažila .Kocour první začal všude značkovat a pak skočil z balkonu za nějakou kočkou.Opravdu kastraci doporučuji nás s Matym taky čeká :-) :-) Přesně tak! V bytě/domě to je opravdu k nevydržení. Navíc i pro toho kocourka je to lepší, když se nemá, kde "vyřádit".
ahoj wsem moc wam dekuji za odpowedi mno abych wam to upresnila kwuly te kastraci protoze ja a pritel jsme muslimowe a w islamu je kastrace zakazana proto ho nemuzem nechat wykastrowat jinak mam dotaz proc po nas startuje kdyz mu cistime zachod?kdyz uz jsme u konce a chc3em ho zawrit zaklapnout ty cwocky tak po nas wystartuje a nehorazne hluboko se jeho drapama zabori do kuze az z toho mam modriny :( prosim o radu :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Lenka a Maty (26.06.2012 12:40:37) napsal: Souhlasím s vámi s nevykastrovaným kocourem to doma nevydržíte dlouho sama jsem to zažila .Kocour první začal všude značkovat a pak skočil z balkonu za nějakou kočkou.Opravdu kastraci doporučuji nás s Matym taky čeká :-) :-)
Promiňte že se k tomu ještě vracím, ale jen jsem se chtěla zeptat na jednu věc. Nosíte každý den čádor?
on je a ostrihani jenze jak je agresiwni tak to boli :( Liba (04.07.2012 10:20:46) napsal: Tak ho v době čistění záchodku zavřete do jiné místnosti. A možná by pomohlo omezit zranění i stříhání drápků. Já je stříhám co 3 týdny. ;-)
No a ne? :D :D :D Aniora (11.03.2013 05:12:19) napsal: :D :D :D
Mám už asi výpadky paěti, protože nevím jestli se slovo "islám" píše velkým "I" nebo malým "i". Všude to čtu jinak. :-DD
alenka.sabani (14.07.2012 01:34:27) napsal: ja wim co wedet musim a potrebuju tak me nepoucujte Vy asi o kočkách nic nevíte, podarujte někomu toho kocura, a nebudete smrdět!! Být vámi bych se hanbou propadla a raději vůbec nechodila po městě. 8-}
Baree (10.03.2013 20:19:06) napsal: Co do vězení, vytrhala bych jim nehty i s lůžkem. Oko za oko atd..... >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( :D :D :D
Co do vězení, vytrhala bych jim nehty i s lůžkem. Oko za oko atd..... >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( >:-( Aniora (10.03.2013 19:38:19) napsal: To je týrání zvířat!! :_/ Ještě, že to v Islámu nedovolí, protože jak né kastraci, tak tohle už vůbec ne!! >:-( Za tohle bych nechala člověka zavřít do vězení!!
Baree (10.03.2013 19:01:12) napsal: Tak to je moc!!!!! Lidé jsou naprosto šílený... :( :( :( :( :( :( :( To je týrání zvířat!! :_/ Ještě, že to v Islámu nedovolí, protože jak né kastraci, tak tohle už vůbec ne!! >:-( Za tohle bych nechala člověka zavřít do vězení!!
Baree (10.03.2013 19:01:12) napsal: Tak to je moc!!!!! Lidé jsou naprosto šílený... :( :( :( :( :( :( :( To je týrání zvířat!! :_/ Ještě, že to v Islámu nedovolí
Tak to je moc!!!!! Lidé jsou naprosto šílený... :( :( :( :( :( :( :( Aniora (10.03.2013 18:23:50) napsal: 8-} Prosím:http://www.ifauna.cz/kocky/nemodforum/r/detail/1346259/kocka-bez-drapku
Dana (10.03.2013 17:49:33) napsal: :-( :-( :-( :-( :-( :-( Co je to za blábol všech blábolů? odtranit drápky? Kde jste tenhle nesmysl četla?!?!?!! ?!??!?!! Tohle jsi mohla číst tak někde vlastně nikde.....neexistuje, nikde na světě by to nepovolili!!!!!!! Jestli jsi to opravdu někde četla, chci vědět kde!!!!!! 8-} Prosím:http://www.ifauna.cz/kocky/nemodforum/r/detail/1346259/kocka-bez-drapku
Vy toho o islámu asi taky příliš nevíte. A o kočkách zřejmě taky ne. alenka.sabani (09.07.2012 21:55:53) napsal: tak prwne trapeni to urcite neni a za druhe newim kde jste slysela ze se nechawaji obrezawat holcicky to je pekna pi.... ale jak koukam tak nwite wubec nic o musl.kres atd ale to je jedno ale tak jestly muzu poprosit o tomhle se tu nebawim tak me to radsi nekomentujte ja sem jdu s jinou radou a ne takowe tema ktery wy jste nawazala to sem nepatri mno ale uprimnejc a lip nekomentujte mi to kdyz oid wa radu stejne nemam diky
Aniora (09.03.2013 10:45:15) napsal: Já by jsem taky (ještě doma) nevydržela být s nekastrovaným kocourem, ale jestli je to v Islámu zakázané, tak s tím porostě nic nenaděláte. Budete to muset přetrpět. Chápu Vás, taky by jsem se obávala být v takových podmínkách, že se nesmí ani vykastrovat kocoura. Zkuste mu ty drápky ostříhat. Někde jsem slyšela (podle mě úplnou blbost, kterou bych kočce nikdy neudělala - je to podle mě proti přírodě.), že se u koček můžou taky odstranit drápky. To si myslím, že by dali jen lidé bez zdravého rozumu8-} Přeju Vám hodně štěstí a pevné nervy s kocourkem.;-) ;-D :-( :-( :-( :-( :-( :-( Co je to za blábol všech blábolů? odtranit drápky? Kde jste tenhle nesmysl četla?!?!?!! ?!??!?!! Tohle jsi mohla číst tak někde vlastně nikde.....neexistuje, nikde na světě by to nepovolili!!!!!!! Jestli jsi to opravdu někde četla, chci vědět kde!!!!!!
Baree (10.03.2013 16:07:22) napsal: Jo, když tedy všechno víte, tak proč se vůbec lidí na něco ptáte?? Chtěla jste radu a hodně lidí Vám dalo rady velmi správné. 8-| Nekastrovaný kocourek Vám bude lézt na nervy, i když teď Vám možná ještě neleze. Když si člověk pořídí zvíře, musí počítat se vším,opravdu se mi nelíbí, jak tady každému píšete, ať Vás nepoučují, když vy toho absolutně o kočkách moc nevíte. >:-( >:-( >:-( A to psaní s W je opravdu strašný, pište si jak chcete, ale když žádáte o radu, mohla myste mít tolik slušnosti a psát, tak jak se má. Nevěřím, že jste takto psala ve škole, takže se uklidněte!! Někteří lidé mohou být dislektici a pak textu nemusí porozumět vůbec. :D Ano, je to strašný písmo s tím dvojítým "W". Šíleně těžko se to čte. Možná, že paní "muslimka" chodila do školy v Arabsku, a tam se to tak psalo8-} Mě to ani vůbec nezajímá. Jen chudák ten kocour8-}
Jo, když tedy všechno víte, tak proč se vůbec lidí na něco ptáte?? Chtěla jste radu a hodně lidí Vám dalo rady velmi správné. 8-| Nekastrovaný kocourek Vám bude lézt na nervy, i když teď Vám možná ještě neleze. Když si člověk pořídí zvíře, musí počítat se vším,opravdu se mi nelíbí, jak tady každému píšete, ať Vás nepoučují, když vy toho absolutně o kočkách moc nevíte. >:-( >:-( >:-( A to psaní s W je opravdu strašný, pište si jak chcete, ale když žádáte o radu, mohla myste mít tolik slušnosti a psát, tak jak se má. Nevěřím, že jste takto psala ve škole, takže se uklidněte!! Někteří lidé mohou být dislektici a pak textu nemusí porozumět vůbec. alenka.sabani (14.07.2012 01:34:27) napsal: ja wim co wedet musim a potrebuju tak me nepoucujte
alenka.sabani (21.06.2012 19:50:39) napsal: Ahoj wsem, jsem tu odedneska nowa a jsem tu proto abych se was zeptala na par otazek. Mame doma 10mes.kocoura,kdyz mu jdu cistit zachod tak po me wystartyje chtne me poskrabe a pokouse ale ale strasne hluboko az bolestne newite nekdo proc to dela?Nikdy predtim to nedelal mely jsme tu na 3 mes. jeho kamarad kterej je 11mes.starej mato mozna neco stim spolecnyho? dekuju wam a doufam ze najdu odpowed Taky nechápu proč jste si pořizovali akorát kočku? A k tomu ještě kocoura? Který Vám zasmradí celý byt8-} Nechci Vás urazit.
Právě proto jsem napsala, ať ho radši někomu darují, protože to bude pro ně nepříjemné a pro kocourka ještě více :P A co když jim uteče? Stát se to může, proklouzne mezi nohama a je to. Co pak? Může ho přejet auto, už se nemusí vůbec vrátit a pokud by se mu něco nestalo, zase bude o pár desítek nechtěných koťat navíc....
✭Animal Love✭ (10.03.2013 09:48:12) napsal: Já jsem zvědavá, co budete dělat, až si kcourek začne značkovat. Toto pro vás nebude příjemné a pro kocourka už to nebude příjemnévůbec. Chudák je frustrovaný, nechápe, že nemůžedělat to k čemu ho pudy nutí. Jestli máte kocourka aspoň trochu rádi, měli by jste zapomenou tady na ten nesmysl a dát ho vykastrovat ještě před tím než se naučí značkovat. Jestli, ale budete stát pořád za svým,tak dejte toho kocourka k někomu kdo ho bude mít rád, protože toto je v podstatě psychycké týrání kocourka 8-} . Opravdu až ho vykastrujete, bude spokojenější, mazlivěší i hravější. Bude to lepší i pro vás, protože už po vás nebude startovat, jak to dělal doposud, když si chránil svoje teritorium ;) Ale oni jsou muslimové, a v Islámu je kastrace koček zakázaná. Kdyby to bylo povoleno, tak by ho nechali vykastrovat určitě. Jenže co mají dělat? Jedině někde odjet do jiného kontinentu, vykastrovat, a pak zase zpátky do Islámu:D Ale to je myslím úplná blbost. Je mi líto toho kocourka a i těch lidí, budou smrdět jak čuňata - bez úrážky;-) No nevím. Pokud se chcete zachránit od smradu, tak bych doporučovala kocura někomu podarovat.;-)
Já jsem zvědavá, co budete dělat, až si kcourek začne značkovat. Toto pro vás nebude příjemné a pro kocourka už to nebude příjemnévůbec. Chudák je frustrovaný, nechápe, že nemůžedělat to k čemu ho pudy nutí. Jestli máte kocourka aspoň trochu rádi, měli by jste zapomenou tady na ten nesmysl a dát ho vykastrovat ještě před tím než se naučí značkovat. Jestli, ale budete stát pořád za svým,tak dejte toho kocourka k někomu kdo ho bude mít rád, protože toto je v podstatě psychycké týrání kocourka 8-} . Opravdu až ho vykastrujete, bude spokojenější, mazlivěší i hravější. Bude to lepší i pro vás, protože už po vás nebude startovat, jak to dělal doposud, když si chránil svoje teritorium ;)
Já by jsem taky (ještě doma) nevydržela být s nekastrovaným kocourem, ale jestli je to v Islámu zakázané, tak s tím porostě nic nenaděláte. Budete to muset přetrpět. Chápu Vás, taky by jsem se obávala být v takových podmínkách, že se nesmí ani vykastrovat kocoura. Zkuste mu ty drápky ostříhat. Někde jsem slyšela (podle mě úplnou blbost, kterou bych kočce nikdy neudělala - je to podle mě proti přírodě.), že se u koček můžou taky odstranit drápky. To si myslím, že by dali jen lidé bez zdravého rozumu8-} Přeju Vám hodně štěstí a pevné nervy s kocourkem.;-) ;-D
ja wim co wedet musim a potrebuju tak me nepoucujte Andulka (09.07.2012 22:16:04) napsal: Vy toho o islámu asi taky příliš nevíte. A o kočkách zřejmě taky ne.
trapeni to urcite neni a dwojte w sei KWULY WAM menit nebudu kdyz uz to pisy od narozeni kdyz se wam to nelibi tak nekomentujte ;-) Andulka (04.07.2012 11:17:40) napsal: Tak to radši necháte kocourka trápit? Věřte tomu, že on se velmi trápí. Jako to popisovala paní Dana, je z toho frustrovaný. Být vámi to ještě zvážím. S tím záchodkem vám asi neporadím. Myslím, že se něčím trápí nebo ho něco bolí. Nechte ho prohlédnout veterinářem. A prosím vás, používejte i písmenko "v", lépe se to čte.
tak prwne trapeni to urcite neni a za druhe newim kde jste slysela ze se nechawaji obrezawat holcicky to je pekna pi.... ale jak koukam tak nwite wubec nic o musl.kres atd ale to je jedno ale tak jestly muzu poprosit o tomhle se tu nebawim tak me to radsi nekomentujte ja sem jdu s jinou radou a ne takowe tema ktery wy jste nawazala to sem nepatri mno ale uprimnejc a lip nekomentujte mi to kdyz oid wa radu stejne nemam diky Dana (04.07.2012 21:07:56) napsal: Nevím jak to říct, někdo může říct, že to sem nepatří. Ale nechápu, že muslimové - přes celosvětový zákaz, tajně a v příšerných podmínkách, bez anestezie, nechávají obřezávat děvčátka! Ale kocou sse nesmí vykastrovat? Je jasné, že musí nejdřív u člověka dojít ke ztrátě zdravého rozumu, aby se pro něj jakákoliv víra - křesťanská, muslimská atd. stala bigotní. A i korán se dá vysvětlovat různými způsoby, proto existují školení předčitatelé. Stejně jako bible se dá různé vysvětlovat, od toho jsou kněží. Takže závěrem. Chudák váš kocourek a chudáci vy - co uděláte, až vám začne byt smrdět tak, že se budete stydět vyjít na ulici, protože budete mít pocit, že smrdíte i vy? Vyhodíte ho na ulici?
Nevím jak to říct, někdo může říct, že to sem nepatří. Ale nechápu, že muslimové - přes celosvětový zákaz, tajně a v příšerných podmínkách, bez anestezie, nechávají obřezávat děvčátka! Ale kocou sse nesmí vykastrovat? Je jasné, že musí nejdřív u člověka dojít ke ztrátě zdravého rozumu, aby se pro něj jakákoliv víra - křesťanská, muslimská atd. stala bigotní. A i korán se dá vysvětlovat různými způsoby, proto existují školení předčitatelé. Stejně jako bible se dá různé vysvětlovat, od toho jsou kněží. Takže závěrem. Chudák váš kocourek a chudáci vy - co uděláte, až vám začne byt smrdět tak, že se budete stydět vyjít na ulici, protože budete mít pocit, že smrdíte i vy? Vyhodíte ho na ulici?
Nevím, jak to říct, možná to sem nepatří. Ale nechápu, že muslimové přes celosvětový zákaz nechávají i tajně v příšerných podmínkách obřezávat děvčátka, ale nemohou nechat vykastrovat kocoura? Zřejmě každá víra, křesťanská nebo muslimská, když se stane bigotní, musí doprovázet ztrátu zdravého rozumu.
Tak to radši necháte kocourka trápit? Věřte tomu, že on se velmi trápí. Jako to popisovala paní Dana, je z toho frustrovaný. Být vámi to ještě zvážím. S tím záchodkem vám asi neporadím. Myslím, že se něčím trápí nebo ho něco bolí. Nechte ho prohlédnout veterinářem. A prosím vás, používejte i písmenko "v", lépe se to čte. alenka.sabani (03.07.2012 23:14:20) napsal: ahoj wsem moc wam dekuji za odpowedi mno abych wam to upresnila kwuly te kastraci protoze ja a pritel jsme muslimowe a w islamu je kastrace zakazana proto ho nemuzem nechat wykastrowat jinak mam dotaz proc po nas startuje kdyz mu cistime zachod?kdyz uz jsme u konce a chc3em ho zawrit zaklapnout ty cwocky tak po nas wystartuje a nehorazne hluboko se jeho drapama zabori do kuze az z toho mam modriny :( prosim o radu :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Liba (04.07.2012 10:20:46) napsal: Tak ho v době čistění záchodku zavřete do jiné místnosti. A možná by pomohlo omezit zranění i stříhání drápků. Já je stříhám co 3 týdny. ;-) !! Zkuste mu tu boudičku nedávat, nechte mu nějaký čas jen spodek.
alenka.sabani (03.07.2012 23:14:20) napsal: ahoj wsem moc wam dekuji za odpowedi mno abych wam to upresnila kwuly te kastraci protoze ja a pritel jsme muslimowe a w islamu je kastrace zakazana proto ho nemuzem nechat wykastrowat jinak mam dotaz proc po nas startuje kdyz mu cistime zachod?kdyz uz jsme u konce a chc3em ho zawrit zaklapnout ty cwocky tak po nas wystartuje a nehorazne hluboko se jeho drapama zabori do kuze az z toho mam modriny :( prosim o radu :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Tak ho v době čistění záchodku zavřete do jiné místnosti. A možná by pomohlo omezit zranění i stříhání drápků. Já je stříhám co 3 týdny. ;-)
Dana (26.06.2012 08:45:36) napsal: :-( Proč jste proti kastraci? Vždyť kocouři jsou pak spokojenější. Nebo mu můžete dávat hormony, to dělají chovatelé chovných kocour, ale nejde to dlouho. S nekastrovaným kocourem v bytě nevydržíte - začne byt značkovat a to je naprosto nesnesitelný zápach. Může být i agresivní, protože bude flustrovaný z toho, že nemůže mít sex. Doporučuji kastraci, než se značkovat naučí, nemusel by si to později odvyknout. Souhlasím s vámi s nevykastrovaným kocourem to doma nevydržíte dlouho sama jsem to zažila .Kocour první začal všude značkovat a pak skočil z balkonu za nějakou kočkou.Opravdu kastraci doporučuji nás s Matym taky čeká :-) :-)
alenka.sabani (21.06.2012 19:50:39) napsal: Ahoj wsem, jsem tu odedneska nowa a jsem tu proto abych se was zeptala na par otazek. Mame doma 10mes.kocoura,kdyz mu jdu cistit zachod tak po me wystartyje chtne me poskrabe a pokouse ale ale strasne hluboko az bolestne newite nekdo proc to dela?Nikdy predtim to nedelal mely jsme tu na 3 mes. jeho kamarad kterej je 11mes.starej mato mozna neco stim spolecnyho? dekuju wam a doufam ze najdu odpowed :-( Proč jste proti kastraci? Vždyť kocouři jsou pak spokojenější. Nebo mu můžete dávat hormony, to dělají chovatelé chovných kocour, ale nejde to dlouho. S nekastrovaným kocourem v bytě nevydržíte - začne byt značkovat a to je naprosto nesnesitelný zápach. Může být i agresivní, protože bude flustrovaný z toho, že nemůže mít sex. Doporučuji kastraci, než se značkovat naučí, nemusel by si to později odvyknout.
alenka.sabani (24.06.2012 20:15:00) napsal: My máme Jinxe v bytě a tak si ani nedovedu představit soužití s nekastrovaným kocourem v bytě. Dřív nebo později by si začal značkovat a to, že by ani nemohl realizovat své potřeby by ho určitě frustrovalo. Já kastraci beru jako prospěšnou. Něco jiného je, pokud má chovatel chovného kocoura. Jinak považu kastraci za nutnost jak u kocourů tak u koček. Obzvlášť pokud mají možnost chodit ven. Útulky jsou přeplněné koťaty, které nikdo nechce. Liba ;-)
Liba (22.06.2012 15:49:45) napsal: Napadá mě jestli si do záchodku nezačal značkovat a třeba se mu nelíbí, že mu značky likvidujete. Já jsem Jinxe v 10 měsících nechala vykastrovat. Už na něm bylo znát změny nálad a už byl i hodně cítit. Napřed jsem se poradila s veterinářem jestli už je na zákrok dost vyspělý. Poradila bych se s veterinářem. Dekuju za odpowedt hmm jenze to mi tez rekne asi tu kastraci jenze ja a muj pritel jsme proti kastraci :( praweproto hldame jine reseni co by pomohlo :( Liba :-)
Ahoj wsem, jsem tu odedneska nowa a jsem tu proto abych se was zeptala na par otazek. Mame doma 10mes.kocoura,kdyz mu jdu cistit zachod tak po me wystartyje chtne me poskrabe a pokouse ale ale strasne hluboko az bolestne newite nekdo proc to dela?Nikdy predtim to nedelal mely jsme tu na 3 mes. jeho kamarad kterej je 11mes.starej mato mozna neco stim spolecnyho? dekuju wam a doufam ze najdu odpowed
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?