Diskuze Kožní plíseň u koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj,pokud se kůže šupí malými šupinkami jako lupy a opadává srst,požádej v lékárně o něco z lidských přípravků proti plísni-tím nic nepokazíš-třeby Mycodecidin,je potřeba to aplikovat pravidelně 2x denně-vetřít do kůže...no a do 2 týdnů bys měla vidět zlepšení...do té doby se k vám veterinář jistě dostane...
Kelly (07.05.2013 19:39:25) napsal: Dobrý den,setkal se někdy někdo s plísní u koně?nějaký kůň to u nás zatáhl do stáda(nebo kráva ve vedlejším výběhu)a moje kobylka má po hlavě dvě oválné lysé místa(dále na pleci a šíří se jí to na krk)co s tím dělat před prohlédnutím veterináře? Z velké pravdě podobnosti je to plíseň, sežeň si na to mast a mazej jí to, mělo by se to zlepšit, tu dobu by neměla jezdit.
Určitě nejlepší bude veterinář, který vám s jistotou řekne, že je to kožní plíseň a dá vám mazání. Pokud si to nijak nedrbe, nechala bych to do návštěvy veterináře být. Kelly (07.05.2013 19:39:25) napsal: Dobrý den,setkal se někdy někdo s plísní u koně?nějaký kůň to u nás zatáhl do stáda(nebo kráva ve vedlejším výběhu)a moje kobylka má po hlavě dvě oválné lysé místa(dále na pleci a šíří se jí to na krk)co s tím dělat před prohlédnutím veterináře?
Dobrý den,setkal se někdy někdo s plísní u koně?nějaký kůň to u nás zatáhl do stáda(nebo kráva ve vedlejším výběhu)a moje kobylka má po hlavě dvě oválné lysé místa(dále na pleci a šíří se jí to na krk)co s tím dělat před prohlédnutím veterináře?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?