Diskuze Krádež pejska

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

to je hrozný co se děje!!!!!je mi to líto!
Mám kontakt na redaktorku ČT která natáčí Černé ovce a pokud byla cena pejska větší jak 5tis tak se tím budou zabívat maria.krepelkova@zivotdetem.cz.Snad Vám to pomůže získat vašeho pejska zpět.Přeji hodně štěstí
Vašeho pejska je mi líto,ale s takovými lidmi se nedá hold nic dělat pokud s nimi není rozumná domluva jako že s mým bývalým nebyla,prý mi bude mého pejska půjčovat tak jsem se mu vysmála a doufala že alespoň dostanu podporu od policie,ale ta s tím nechce nic mít.Snad mi pomůže natáčení ČT Černé ovce a když celý národ uvidí co je to za h....,tak se třeba probere a začne uvažovat jako člověk.S pejskem jsem se rozloučila že už ho nikdy neuvidím aspoň že vím že se má dobře.Teď mám nového přítele a hledáme si jiného pejska o kterého se můžeme starat
Tak takovému člověku bych fakt kamarádka neříkala. Je to strašný 8-| !!
tak k tomuhle se musím též přidat.mě byl minulí rok odcizen též pes.Měla sem ho u kamarádky na zahradě,jelikž chtěla psa na hlídání a já pomoci-udělaly sme to takhle.Nechala sem ho u ní a chodila za ním.Jelikož byla flegmoška tak jí můj Murgas(cane corso) sem tam utekl.Ona vždycky byla naštvaná na mě ,že mám b**ýho psa.Takže sme se několikrát i chytli kvůli jejímu chování.Jednoho dne sem si šla pro psa,ven tak píšu té údajné kamarádce jestli jsou doma,že si du pro psa.Ona na to že ho dala pryč,že už to nezvládala,že neposlouchal a tak.A že se nemám starat a dělat z toho tragedii když mám druhýho psa doma.Do ted nevím kde pes je.Nechtěla mi to říct a ještě se cítila dotčená.Takže svého psa,kterého sem milovala nadevše mám bůhvíkde.Kdyby tehdá šlo ho mít doma tak se to nestalo,jenže sem se rozešla s bývalím přítelem a neměla sem kam jít.Bydlela sem u mámi.Murgas vše trhal a ničil a tak jsem se snažila najít způsob si ho nechat,jediné řešení bylo mít ho na dvorku u té krávy.A nejhorší pro mě bylo ji vidět v létě kdy si vedla nového psa.Nejradši bych ji zabila.Bohužel Murgas neměl Pp a nebyl čipován.Zkoušela sem psa hledat přes inzeráty ale nic.
No bohužel,stále jsme v ČR a jak se znovu a znovu ukazuje,žijeme v zemi neomezených možností,kde už se nedivím vůbec ničemu. Jak všichni víme,pes je podle našich zákonů brán jako věc a tak se s ním také zachází,ukázkovým příkladem je PČR ( měšťáci se tím prý zabývat nebudou ) . Pak ale nechápu,jak někdo může týrat věc. Ale to je zase jiné téma...
Kamarádce taky ukradli psa. Její borderku rok a půl starou s PP venčil její přítel a najednou zmizela (venčil ji v noci). Na stránkách útulku zjistili že ji tam mají, ale když si pro ni přijeli tak zjistili že si fenku už vyzvedla nějaká jiná ženská, s falešným pp. Policii se to řešit nechce, stačilo jim že jim ta ženská ukázala falešný pp. No a řešíme teď s kamarádkou jak fenku získat zpátky... Protože má i čip a má její pravý PP doma, ale policii to prostě nezajímá...
Kamarádce taky ukradli psa. Její borderku rok a půl starou s PP venčil její přítel a najednou zmizela (venčil ji v noci). Na stránkách útulku zjistili že ji tam mají, ale když si pro ni přijeli tak zjistili že si fenku už vyzvedla nějaká jiná ženská, s falešným pp. Policii se to řešit nechce, stačilo jim že jim ta ženská ukázala falešný pp. No a řešíme teď s kamarádkou jak fenku získat zpátky... Protože má i čip a má její pravý PP doma, ale policii to prostě nezajímá...
Chtěla jsem jen informovat lidi kteří se budou ozývat mladému páru z Phy žijící na Vinohradech,ten pejsek který je u jejich inzerátu vyfocen,byl původně můj.Jelikož jsme se z dotyčným rozešli a domluvily se na střídavé péči o štěňátko a já důvěřivka na to přistoupila.Jednoho dne mi napsal že pejska nechal napsat na sebe a očipovat.Proto bych Váš chtěla varovat aby jste si dobře rozmysleli jesli svěříte vašeho pejska tomuto člověku.Díky PČR se s tím nedá nic dělat,na policii sdělil že jsem mu pejska darovala a tím bylo vyšetřování u konce
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?