Diskuze Kritika

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Radka (29.04.2014 14:43:56) napsal: Upozorním správce reklamy, ale vím, že už to kontrolovali, takže si prosím v prohlížeči ověřte, jestli ukládáte cookies. Co se týče reklamy na pohřeb - bylo to zřejmě v rámci reklam, které zobrazuje google. Výběr takových reklam moc neovlivníme, ale pokud se vám jakákoliv reklama nelíbí, vpravo nahoře je křížek, kterým máte možnost jakoukoliv reklamu vypnout (týká se pouze reklam přes google, takže napříkald ikei ne). to je dneska takový trend - a je asi pohodlnější - hodit starost na klienta, aby se s tím popral, než se nad tím trochu zamyslet ! A asi tak 1/2 uživatelů neví jak, a ani nemá odvahu cokoli kdekoli nastavovat... A koncekonců, zákaz stahování cookies může mít pro bezpečnost a jiné aplikace svůj význam - to není řešení )to mi přijde, jako kdybych zavolal instalatéra, že mi nesplachje pořádně záchod a on mi odpověděl, že si mám vzít kýbl, napustit vodou a spláchnout...) 8-} tak nic, no, vaše škoda, nespokojení klienti půjdou pomalu jinam...
iksypsilon (08.05.2014 01:17:52) napsal: Pokud vás obtěžují reklamy (a nejen na těchto stránkách), proč si prostě nenainstalujete Adblock? A je po stížnostech.8-) asi jste nečetl(a), co jsem psal... ;-) (já o voze, vy o koze)
quido (05.05.2014 15:16:20) napsal: to je dneska takový trend - a je asi pohodlnější - hodit starost na klienta, aby se s tím popral, než se nad tím trochu zamyslet ! A asi tak 1/2 uživatelů neví jak, a ani nemá odvahu cokoli kdekoli nastavovat... A koncekonců, zákaz stahování cookies může mít pro bezpečnost a jiné aplikace svůj význam - to není řešení )to mi přijde, jako kdybych zavolal instalatéra, že mi nesplachje pořádně záchod a on mi odpověděl, že si mám vzít kýbl, napustit vodou a spláchnout...) 8-} tak nic, no, vaše škoda, nespokojení klienti půjdou pomalu jinam... Pokud vás obtěžují reklamy (a nejen na těchto stránkách), proč si prostě nenainstalujete Adblock? A je po stížnostech.8-)
Nemyslím si, že bychom přehazovali starost na klienty, problém se vždy snažíme vyřešit, někdy je ale na straně uživatele a s tím opravdu nic nenaděláme. Reklamní systém nemá jak jinak poznat, že už tomuto uživateli reklamu zobrazil. Ano, vyřešilo by to zcela vypnutí reklamy, to je ovšem pro server, který z reklamy žije poněkud nemožné. quido (05.05.2014 15:16:20) napsal: to je dneska takový trend - a je asi pohodlnější - hodit starost na klienta, aby se s tím popral, než se nad tím trochu zamyslet ! A asi tak 1/2 uživatelů neví jak, a ani nemá odvahu cokoli kdekoli nastavovat... A koncekonců, zákaz stahování cookies může mít pro bezpečnost a jiné aplikace svůj význam - to není řešení )to mi přijde, jako kdybych zavolal instalatéra, že mi nesplachje pořádně záchod a on mi odpověděl, že si mám vzít kýbl, napustit vodou a spláchnout...) 8-} tak nic, no, vaše škoda, nespokojení klienti půjdou pomalu jinam...
quido (22.04.2014 14:51:59) napsal: Vazeni provozovatele Hafiku, pres vsechny zasluhy pri vedeni portalu, za ktere vam patri diky, mam i nejednu vyhradu k vedeni portalu, zejména co se tyka reklamy. Pominu-li velmi zastaraly a neprehldny vzhled portalu - coz beru jako vec diskutabuilni, co clovek, to nazor - tak se mi zda, ze to uz prilis prehanite s reklamou. Chapu sice, ze podobne portaly ziji diky reklame, ale aby na mne v poslední dobe na kazde strance Hafiku vaskocila reklama IKEA a zaclonila mi temer celou stranku, to se mi zda uz prilis. Doufam ze to pro vas nebude kontraproduktivni, aby vam nezacali klienti odchazet. Take vyber druhu reklamy by vicemene mel souviset s tématem portalu - reklamy například na hodinky zde mi pripadaji nepristojne. Popremyslejte! Jinak drzim palce... Ta reklama IKEA se objevovala i na micinách...radši potřeby pro zvířata, krmiva, hračky...
Upozorním správce reklamy, ale vím, že už to kontrolovali, takže si prosím v prohlížeči ověřte, jestli ukládáte cookies. Co se týče reklamy na pohřeb - bylo to zřejmě v rámci reklam, které zobrazuje google. Výběr takových reklam moc neovlivníme, ale pokud se vám jakákoliv reklama nelíbí, vpravo nahoře je křížek, kterým máte možnost jakoukoliv reklamu vypnout (týká se pouze reklam přes google, takže napříkald ikei ne). Claudia (29.04.2014 13:26:27) napsal: Mě to tam taky skáče víckrát, jenom než jsem se proklikala k téhle reakci, tak 3x :-D Popravdě mě to sice otravuje, ale zavřu a je to. Ale když se mi v profilu mého psa objevila reklama na stylový pohřeb, tak jsem se málem přeskočila. Umírat se ještě nechystám, doufám, že ani nikdo z rodiny a taková reklama mi přijde teda hodně nevkusná. 8-}
Radka (22.04.2014 21:02:44) napsal: I pejskaři někdy nakupují nábytek nebo hodinky ;-) Co se týče počtu zobrazování reklamy na Ikea - v reklamním systému je nastaveno jedno zobrazení na uživatele denně, pokud se vám zobrazuje častěji, zřejmě si váš prohlížeč neukládá cookies a náš systém pak nepozná, že už vám reklamu zobrazil. Mě to tam taky skáče víckrát, jenom než jsem se proklikala k téhle reakci, tak 3x :-D Popravdě mě to sice otravuje, ale zavřu a je to. Ale když se mi v profilu mého psa objevila reklama na stylový pohřeb, tak jsem se málem přeskočila. Umírat se ještě nechystám, doufám, že ani nikdo z rodiny a taková reklama mi přijde teda hodně nevkusná. 8-}
Radka (22.04.2014 21:02:44) napsal: I pejskaři někdy nakupují nábytek nebo hodinky ;-) Co se týče počtu zobrazování reklamy na Ikea - v reklamním systému je nastaveno jedno zobrazení na uživatele denně, pokud se vám zobrazuje častěji, zřejmě si váš prohlížeč neukládá cookies a náš systém pak nepozná, že už vám reklamu zobrazil. to je jako kdyz hrach na stenu hazi... ;-)8-}
I pejskaři někdy nakupují nábytek nebo hodinky ;-) Co se týče počtu zobrazování reklamy na Ikea - v reklamním systému je nastaveno jedno zobrazení na uživatele denně, pokud se vám zobrazuje častěji, zřejmě si váš prohlížeč neukládá cookies a náš systém pak nepozná, že už vám reklamu zobrazil.
quido (22.04.2014 14:51:59) napsal: Vazeni provozovatele Hafiku, pres vsechny zasluhy pri vedeni portalu, za ktere vam patri diky, mam i nejednu vyhradu k vedeni portalu, zejména co se tyka reklamy. Pominu-li velmi zastaraly a neprehldny vzhled portalu - coz beru jako vec diskutabuilni, co clovek, to nazor - tak se mi zda, ze to uz prilis prehanite s reklamou. Chapu sice, ze podobne portaly ziji diky reklame, ale aby na mne v poslední dobe na kazde strance Hafiku vaskocila reklama IKEA a zaclonila mi temer celou stranku, to se mi zda uz prilis. Doufam ze to pro vas nebude kontraproduktivni, aby vam nezacali klienti odchazet. Take vyber druhu reklamy by vicemene mel souviset s tématem portalu - reklamy například na hodinky zde mi pripadaji nepristojne. Popremyslejte! Jinak drzim palce... Taky mi to vadí. :-( Kdyby tam byla při nejhorším aspoň nějaká reklama o psích potřebách, krmivech atp. Ale nějaký nábytek z IKEA nemá žádnou souvislost se zvířaty a už vůbec ne se psy.
Vazeni provozovatele Hafiku, pres vsechny zasluhy pri vedeni portalu, za ktere vam patri diky, mam i nejednu vyhradu k vedeni portalu, zejména co se tyka reklamy. Pominu-li velmi zastaraly a neprehldny vzhled portalu - coz beru jako vec diskutabuilni, co clovek, to nazor - tak se mi zda, ze to uz prilis prehanite s reklamou. Chapu sice, ze podobne portaly ziji diky reklame, ale aby na mne v poslední dobe na kazde strance Hafiku vaskocila reklama IKEA a zaclonila mi temer celou stranku, to se mi zda uz prilis. Doufam ze to pro vas nebude kontraproduktivni, aby vam nezacali klienti odchazet. Take vyber druhu reklamy by vicemene mel souviset s tématem portalu - reklamy například na hodinky zde mi pripadaji nepristojne. Popremyslejte! Jinak drzim palce...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?