Diskuze Krmení červenou řepou

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Zdravím :) Četla jsem něco málo o (do)krmení koní červenou řepou. Máte s tím nějaké zkušenosti? Na co to je dobré a jak ji upravujete? Už mám doma jednu zkušební a nevím přesně co s ní ;-) Em
Řepa obsahuje hodně vitamínů C a sacharidů. V přiměřené míře není problém ji koníkovi dávat. Nedávala bych ji každý den, aby koník neměl až moc energie, místo toho bych dávala ovoce, kor teď na zimu, kvůli vitamínům. Řepu bych dávala tak jednou dvakrát do týdne. Emush =) (29.09.2012 13:36:37) napsal: Zdravím :) Četla jsem něco málo o (do)krmení koní červenou řepou. Máte s tím nějaké zkušenosti? Na co to je dobré a jak ji upravujete? Už mám doma jednu zkušební a nevím přesně co s ní ;-) Em
Emush =) (29.09.2012 13:36:37) napsal: Zdravím :) Četla jsem něco málo o (do)krmení koní červenou řepou. Máte s tím nějaké zkušenosti? Na co to je dobré a jak ji upravujete? Už mám doma jednu zkušební a nevím přesně co s ní ;-) Em Ahojky,:) Červená řepa je moc zdravá a prý má i velkou spoustu vitamínů. Nějakou dobu sem koníkovi řepu dávala, ale byl po ní tak nějak bujnější, nevim jestli to bylo opravdu tim, ale pak sem si i přečetla že má větší energetickou hodnotu a tak jsem ji vysadila (už kvůli zdravotnímu stavu). Kamarádka, ale své kobylce dává sirovou řepu, jen nakrájenou a chválí si zdraví... Víc bohužel nevim, tak snad aspoň jednu,dvě informace v tom najdeš:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?