Diskuze které plemeno se nejvíce hodí do bytu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den! My máme doma křížence mainské mývalí kočky s perským kocourem. Jinx je tak mazlivý, že víc už to snad ani nejde. Je moc hodný a vybavení bytu neničí a ani záclony ho nezajímají. Je taky velice hravý a moje dvě dcerky si s ním opravdu krásně vyhrají. Ještě nikoho nepoškrábal. Je opravdu bezproblémový. Bydlíme v paneláku a Jinx má možnost chodit na balkon. Na vodítko jsme ho neučili. Moje maminka má doma kočičku, u které její původ identifikovat neumíme a rodiče neznáme. Její povaha je jiná než u Jinxe. Není až tak mazlivá. Má ráda vyloženě mojí maminku a společnost ostatních lidí nebo zvířat ráda nemá. Myslím, že povaha kočičky se dá asi těžko odhadnout. Podle mě je to hlavně o štěstí. Přeji vám šťastnou ruku při výběru nového člena rodiny! Liba :-)
Dobry den, do doby kdy jsme se přestěhovali bydleli jsme v panelákovém bytě s Britskou kočičkou a neměli jsme žádný problém . I když nejsou všechny britky mazlivé jde jen o povahu. Přeju Vám ať si vyberete krásnou kočičku podle vašich představ =)
(21.01.2011 13:34:23) napsal: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, které kočičí plemeno se nejvíce hodí do panelákového bytu? Zároveń také sháním mazlivé plemeno (né takové ty netykavky co vás mají jen kvůli jídlu :-DD ) chtěla bych kočičku na mazlení, která se ráda hladí ;-) do bytu se hodí perská kočka,nevižaduje moc pohybu ale musí se jí každý den pečovat o srst;-)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, které kočičí plemeno se nejvíce hodí do panelákového bytu? Zároveń také sháním mazlivé plemeno (né takové ty netykavky co vás mají jen kvůli jídlu :-DD ) chtěla bych kočičku na mazlení, která se ráda hladí ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?