Diskuze kulhání - prosím o rychlé rady...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Denda03 (17.06.2014 18:06:41) napsal: Ahoj muj kůň začal kulhat na levou přední nohu kulhá delší dobu když jsem jí čistila nohu a zajela kopyťákem uplně k patce byla tam taková smradlava černá mazlavá hmota myslela jsem že hniloba tak jsem to dezinfikovala peroxidem vodíku a už tam pak nebyla ale kůň kulhá dál sice míň ale kulhá v krku to moc není poznat ale jak nakluše tak jo... nohu nikde oteklou nemá ani žádné zranění nic neprodělala. mohlo by to být podkovou ? Mohl se vytvořit pod ní absces či je kůň zakovaný ? Jak to poznám ? Prosím budu ráda za každou radu..:( . Ahoj moje rada zní , že pokud nevíš co má za nemoc tak zavolej veterináře. Abych řekla pravdu já taky jednou myslela , že je to maličkost a nakonec muselo jít k usmrcení zvířátka(i když to nebyl kůň)...
Ahoj muj kůň začal kulhat na levou přední nohu kulhá delší dobu když jsem jí čistila nohu a zajela kopyťákem uplně k patce byla tam taková smradlava černá mazlavá hmota myslela jsem že hniloba tak jsem to dezinfikovala peroxidem vodíku a už tam pak nebyla ale kůň kulhá dál sice míň ale kulhá v krku to moc není poznat ale jak nakluše tak jo... nohu nikde oteklou nemá ani žádné zranění nic neprodělala. mohlo by to být podkovou ? Mohl se vytvořit pod ní absces či je kůň zakovaný ? Jak to poznám ? Prosím budu ráda za každou radu..:( .
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?