Diskuze Květnová soutěž

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

v sekci zábava je květnová soutěž a hlasuje se o nejkrásnější štěňátko uživatelů,soutěž trvá do 10.05,tak si tam svoje fotky nahrajte a hlasujte.
právě jsem se dívala, že je opět moje fotka, mé Jessynky v soutěži na prvním místě s největším počtem hlasu. Chci Vám všem jen říct, jestli pro ni hlasujete jen z duvodu, že jsme v minulé soutěži měli vyhrát, tak to prosím nedělejte!!! Taková výhra by mě vubec netěšila!!! Hlasujte jen vy, kterým se malá Jessy opravdu líbí, děkuji
Tak nevím, jestli jsem něco někde přehlédla… ale nešlo by (alespoň pro příště) zařídit nějaký vyhledávač? Ráda bych dala hlásek svým přátelům, kteří se zůčastnili, nebo si prohlédla svou fotečku, ale nejsem schopná je v tom množství fotek najít :-( a bohužel nemám tolik času, aby prohlédla všech 1700 foteček najednou :-). Mohlo by to být např. podle jména (pejska,majitele?), popř. plemena .. tím se výběr určitě aspoň částečně zúží. Pokud tu něco takového při soutěžích je a jen jsem to přehlédla, pak se omlouvám, nechodím na hafiky tak často, jak bych chtěla :-) Jinak k soutěži, všichni pejsci jsou krásní a je jedno, který vyhraje. Je radost pohledět na všechna ta štěňátka.:D
Hafoj, je možné, že v soutěžích máme fotky. Někdy potřebujeme vyzkoušet, zda to funguje jak má. Zúčastnit se snad můžeme, ale vyhrát už bohužel ne. :_( Někdy mi to je opravdu líto, jelikož i mně se výhry líbí a s lítostí je balím a odesílám. 8-} Ještě k Jessynce: Vaše hlasy v soutěži nejsou rozhodující, ale přihlížíme na ně. Kdyby se rozhodovalo jen z Vašich hlasů, tak by vyhrávaly fotky, které by třeba nebyly nejlepší, ale měly nejvíce aktivního majitele, který by psal každému o hlasy. A to opravdu nechceme. Snažíme se to dělat fér a věřte, že opravdu není jednoduché z takového velkého množství krásných fotek vybrat ty NEJ. mimišák (05.05.2009 13:46:26) napsal: Jerry (05.05.2009 10:13:08) napsal: Hafoj, pravidla najdeš zde (dole na stránce): https://www.hellosandy.cz/…nova-soutez/Áňa a spol. (04.05.2009 23:27:49) napsal: pamatujete jak dopadla poslední fotosoutěž ?? Administrátoři – existují nějaká pravidla této nové soutěže ??? Odpoví mi někdo ??? Existují zde ještě nějací admini ??? "Pravidla soutěže … Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti MITON CZ a zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele. Ze soutěže budou vyloučeni účastníci, kteří nesplní požadované podmínky soutěže – neodpoví správně na všechny otázky, neuvedou požadované kontaktní údaje, neudělí souhlas se zpracováním osobních údajů, jsou zaměstnanci společnosti MITON CZ nebo zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele soutěže. " Vysvětlí mi někdo jak to, že admin Kate má v soutěži minimálně 3 fotky?;-) Ať žijí pravidla, že? mimišák
Jerry (05.05.2009 10:13:08) napsal: Hafoj, pravidla najdeš zde (dole na stránce): https://www.hellosandy.cz/…nova-soutez/Áňa a spol. (04.05.2009 23:27:49) napsal: pamatujete jak dopadla poslední fotosoutěž ?? Administrátoři – existují nějaká pravidla této nové soutěže ??? Odpoví mi někdo ??? Existují zde ještě nějací admini ??? "Pravidla soutěže … Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti MITON CZ a zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele. Ze soutěže budou vyloučeni účastníci, kteří nesplní požadované podmínky soutěže – neodpoví správně na všechny otázky, neuvedou požadované kontaktní údaje, neudělí souhlas se zpracováním osobních údajů, jsou zaměstnanci společnosti MITON CZ nebo zaměstnanci smluvního partnera vyhlašovatele soutěže. " Vysvětlí mi někdo jak to, že admin Kate má v soutěži minimálně 3 fotky?;-) Ať žijí pravidla, že? mimišák
Hafoj, pravidla najdeš zde (dole na stránce): https://www.hellosandy.cz/…nova-soutez/ Áňa a spol. (04.05.2009 23:27:49) napsal: pamatujete jak dopadla poslední fotosoutěž ?? Administrátoři – existují nějaká pravidla této nové soutěže ??? Odpoví mi někdo ??? Existují zde ještě nějací admini ???
Áňa a spol. (04.05.2009 23:27:49) napsal: pamatujete jak dopadla poslední fotosoutěž ?? Administrátoři – existují nějaká pravidla této nové soutěže ??? Odpoví mi někdo ??? Existují zde ještě nějací admini ??? Existují zde ještě nějací admini ? :-D :-D :-D :-D
pamatujete jak dopadla poslední fotosoutěž ?? Administrátoři – existují nějaká pravidla této nové soutěže ??? Odpoví mi někdo ??? Existují zde ještě nějací admini ???
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?