Diskuze Kýchání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Sallynka (14.04.2011 20:07:23) napsal: Ahoj. Potřebuju poradit. V pátek jsme byli s kočičkou na kastraci. vše probíhalo docela dobře. Ale včera mi začala hodně kýchat. Dnes je to ještě horší a vidím, jak jí to trápí. Samozřejmě jsem volala doktorovi, ale ten řekl, žeje vše v pořádku. Jenže teď na večer už z toho měla uplně uslzený očičko a u nosánku má taky mokro. Je pořád ospalá a celkově uplně jiná. Z druhé strany zase krásně papá, čůrá kadí všechno správně. Mohla bych zavolat doktorovi znovu, ale během pár dní jsem mu volala tak často, že už by mi to ani nemusel vzít:( co mám dělat? Ahoj .Zajdi s kočičkou k jinému doktorovi.Kastrace proběhla vpořádku ale vypadáto že kočička cestou nachladla !!!!! Zajdi k jinému lékaři nemá zajem to řešit tak doktora vyměnit!!!!
Ahoj. Potřebuju poradit. V pátek jsme byli s kočičkou na kastraci. vše probíhalo docela dobře. Ale včera mi začala hodně kýchat. Dnes je to ještě horší a vidím, jak jí to trápí. Samozřejmě jsem volala doktorovi, ale ten řekl, žeje vše v pořádku. Jenže teď na večer už z toho měla uplně uslzený očičko a u nosánku má taky mokro. Je pořád ospalá a celkově uplně jiná. Z druhé strany zase krásně papá, čůrá kadí všechno správně. Mohla bych zavolat doktorovi znovu, ale během pár dní jsem mu volala tak často, že už by mi to ani nemusel vzít:( co mám dělat?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?