Diskuze kýchání

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, naše číča také často kýchá, převážně tedy když zběsile hrabe ve stelivu, nebo se snaží vysát z peřin veškerý prach( někdy ji najdu zavrtanou v peřinách, jen díky jejímu pšíkání). Při intenzivním nasávání pachů z čehokoli začne také kýchat. Pokud vám kocourek kýchá jen tak aniž by se vyskytoval zrovna v prašném prostředí, vsadili bych asi na alergii. Když vám lékař dával antibitika atd., nastínil co si myslí, že s kocourkem je? Jinak přeji chlupáčovi brzké uzdravení :)
Dobrý den. Jako stelivo používáme MAGIC PEARLS.Je to stelivo, které podle mě nepráší, ale třeba jsme vybrali špatně.:_( .Ten heřmánek určitě vyzkouším.
Alvínek (29.03.2013 17:25:14) napsal: Dobrý den. Máme doma pěti měsíční koťátko. Od doby, co jsme si ho koupili, tak pořád kýchá :_( . Navštívili jsme i lékaře. Dal nám antibiotika, injekce, sirup...no kocourek pořád kýchá. Kočičku krmíme Royalem a to jak granulkami, tak i kapsičkami. Používáme pouze kvalitní stelivo.Už si nevíme rady 8-} .Jinak je hravý,hezky papá a pořád zlobí :D . Jestli má někdo podobnou zkušenost ráda udělám cokoli, jen ať je kocourek zdravý. Děkuji moc. Dobrý den :D Zkoušela bych koťátku čistit nosík Heřmánkem, četla jsem, že heřmánek pomáha skoro na všechno. Pokud má i výtok z očiček, tak i očička bych čistila. Taky mě napadlo jestli není na něco alergický 8-} to taky může být příznakem kýchání. Nebo nemáte prašné stelivo? Jakou značku používáte? Taky jsem někde četla, že kočky můžou pšikat z blech 8-}
Dobrý den. Máme doma pěti měsíční koťátko. Od doby, co jsme si ho koupili, tak pořád kýchá :_( . Navštívili jsme i lékaře. Dal nám antibiotika, injekce, sirup...no kocourek pořád kýchá. Kočičku krmíme Royalem a to jak granulkami, tak i kapsičkami. Používáme pouze kvalitní stelivo.Už si nevíme rady 8-} .Jinak je hravý,hezky papá a pořád zlobí :D . Jestli má někdo podobnou zkušenost ráda udělám cokoli, jen ať je kocourek zdravý. Děkuji moc.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?