Diskuze Kynologická poradna...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

hlavní výhoda diskuse je, že těch názorů snad budeš mít více :-) a vezmeš si z toho, co sama uznáš za vhodné :-)
Lucia (05.08.2011 16:42:11) napsal: a co máte za problém? jsou lidi, kteří umí poradit i na diskusi, něco osobních zkušeností, pokud se to bude týkat tvojí potíže.. Taky mě to napadlo, že bych se spíš zeptala tady lidí než nějaké kynologické vědátorky co by mi stejně neporadila. Díky :) hnedle to udělám..
Azizi Nille & Bonnie (05.08.2011 20:35:18) napsal: já u tvého dotazu spíš nepochopila co chceš slyšet... když tu s tím nikdo zkušenosti nemá, tak ti je nemohou předávat... tady jsou lidí spíš proti kastraci než pro... Nic víc než zkušenosti. Zda to někomu pomohlo / nepomohlo. Vedlejší účinky atd...
Gans (05.08.2011 20:32:54) napsal: No toho už jsem si taky všila. Dověděla jsem se všechno možný, ale bohužel mi nikdo neodpověděl na co jsem se ptala... já u tvého dotazu spíš nepochopila co chceš slyšet... když tu s tím nikdo zkušenosti nemá, tak ti je nemohou předávat... tady jsou lidí spíš proti kastraci než pro...
Azizi Nille & Bonnie (05.08.2011 19:05:45) napsal: hlavně stejně jako u diskuze tak u pordny nevíš, kdo ti odpovídá... není kynolog jako kynolog... u diskuze je výhoda, že odpoví víc lidí a vem si z toho to, co ti připadá rozumné... ani to však není záruka, že to bude správné... ono taky slovo správné je dost relativní pojem... No toho už jsem si taky všila. Dověděla jsem se všechno možný, ale bohužel mi nikdo neodpověděl na co jsem se ptala...
hlavně stejně jako u diskuze tak u pordny nevíš, kdo ti odpovídá... není kynolog jako kynolog... u diskuze je výhoda, že odpoví víc lidí a vem si z toho to, co ti připadá rozumné... ani to však není záruka, že to bude správné... ono taky slovo správné je dost relativní pojem...
a co máte za problém? jsou lidi, kteří umí poradit i na diskusi, něco osobních zkušeností, pokud se to bude týkat tvojí potíže..
Jessica (05.08.2011 16:12:26) napsal: Odpověď na tvojí otázku bude přes elektrické, stahovací, protištěkací obojky, zajít na nejbližší cvičák, i když ani paní Máchová neví, co tam dělá za lidi, ukázat mu, kde je jeho místo apod. Je to spíš plus, že ti neodpověděla... 8-} Já mám psa vychovaného perfektně, takže na cvičáku by mi moc nepomohli... :/
Gans (05.08.2011 15:07:53) napsal: Funguje ještě??? Před několika dny jsem napsala dotaz a do teď jsem se nedočkala odpovědi... a dívala jsem se, že jsou tam i podstatně starší dotazy a nic.... já jen, že když už je zavedený, že 1 otázka stojí 100 bodů, který si tady musíme kupovat bylo by docela i fajn se dočkat nějaké té odpovědi a trochu rychleji ... a ne na to čekat 14 dní i déle... :) Odpověď na tvojí otázku bude přes elektrické, stahovací, protištěkací obojky, zajít na nejbližší cvičák, i když ani paní Máchová neví, co tam dělá za lidi, ukázat mu, kde je jeho místo apod. Je to spíš plus, že ti neodpověděla... 8-}
Funguje ještě??? Před několika dny jsem napsala dotaz a do teď jsem se nedočkala odpovědi... a dívala jsem se, že jsou tam i podstatně starší dotazy a nic.... já jen, že když už je zavedený, že 1 otázka stojí 100 bodů, který si tady musíme kupovat bylo by docela i fajn se dočkat nějaké té odpovědi a trochu rychleji ... a ne na to čekat 14 dní i déle... :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?