Diskuze Laktace kobyly a ''dojení''

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Někdy se to tak dělá, aby se uvolnil tlak ve vemínku. Nemám s tím zkušenosti, ale myslím že by ji to neublíží, takže pokud tě nechá, tak to zkus. Vejula&spol. (20.09.2010 07:05:37) napsal: Ahoj, chtěla bych se zeptat zda mám kobylu v 18-ti letech dojit, když z ní teče mléko.. Aby se jí uvolnil tlak ve vemínkách, nebo se to nemá dělat? Já myslím, že je to lepší, když ji podojím a jí se to uvolní, než když ji ten tlak zůstane ne?
Vejula&spol. (20.09.2010 07:05:37) napsal: Ahoj, chtěla bych se zeptat zda mám kobylu v 18-ti letech dojit, když z ní teče mléko.. Aby se jí uvolnil tlak ve vemínkách, nebo se to nemá dělat? Já myslím, že je to lepší, když ji podojím a jí se to uvolní, než když ji ten tlak zůstane ne? Tak to mléko asi neteče jen tak samo od sebe....asi bude po odstavu hříběte ne?? Pokud je to tak.....já nedávno řešila to samé...kobyla čerstvě po odstavu hříběte....snížila se krmná dávka,kontrola příjmu tekutin,vemeno jsem chladila a promazávala a mléko odstříkávala pouze v malinkém množství...víceméně jen odstříknout "špunt" a něco málo po tom....za měsíc nebylo po mléku ani stopy
Ahoj, chtěla bych se zeptat zda mám kobylu v 18-ti letech dojit, když z ní teče mléko.. Aby se jí uvolnil tlak ve vemínkách, nebo se to nemá dělat? Já myslím, že je to lepší, když ji podojím a jí se to uvolní, než když ji ten tlak zůstane ne?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?