Diskuze Levnější prostor

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, není problém, máš to prohozené. Elis (07.01.2010 16:50:47) napsal: Omlouvám se, já jsem si to omylem navýšila u druhého profilu Ema - fotoalbum 2x a u profilu Ema 1x a u Deana taky 1x. Myslíte, že by to šlo nějak přehodit? Abych měla navýšeno pouze u profilu Ema a Dean o těch 20 míst?
Ahoj, když jste udělali tuhle akci, tak jsem si místo dokoupila ke svým 2 profilům (Ema a Dean). Chtěla jsem si tam navýšit o 20 míst (u fotek - u obou profilů). Takže jsem klikla 2x na Dokoupit. Body se mi odečetly, ale místo se mi navýšilo jen o 10 u každého. Jakto?? přitom se mi celkem odečetlo 400 bodů.
blick (07.01.2010 17:03:02) napsal: Ahoj, není problém, máš to prohozené. Děkuju, to byla rychlost, super!!
Elis (07.01.2010 16:48:01) napsal: Ahoj, když jste udělali tuhle akci, tak jsem si místo dokoupila ke svým 2 profilům (Ema a Dean). Chtěla jsem si tam navýšit o 20 míst (u fotek - u obou profilů). Takže jsem klikla 2x na Dokoupit. Body se mi odečetly, ale místo se mi navýšilo jen o 10 u každého. Jakto?? přitom se mi celkem odečetlo 400 bodů. Omlouvám se, já jsem si to omylem navýšila u druhého profilu Ema - fotoalbum 2x a u profilu Ema 1x a u Deana taky 1x. Myslíte, že by to šlo nějak přehodit? Abych měla navýšeno pouze u profilu Ema a Dean o těch 20 míst?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?