Diskuze lhasování pro kamarády každý den !

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Plně s Vámi souhlasím,hlasování pro své přátele jednotlivě každý den je velmi zdlouhavé,mělo by to být mnohem jednoduší.
Je nutné mít zapnutý javascript ve tvém prohlížeči, jdou ti třeba prohlížet fotografie u profilu?
HAF mohl by mi prosim nekdo poradit jak si muzu kamarada pridat do mych pratel?? :( porad to zkousim ale nejde mi to....:( :(
Technicky to není složité řešeit, nicméně, pokud má někdo v přátelích 200 lidí, jak by to asi dopadlo? ;) Připravujeme však jednu "vychytávku", která by měla toto alespoň částečně řešit, tak se těšte ;)
Souhlasíme, než naklikáme přátelům a lidičkám, co nám poslali, tak u toho strávíme cca 1,5 hodiny...Je to dost časově náročné a když je to každý den, už vás to ani nebaví...Raději bychom měli víc času na prohlížení nových profilů. Prosím, udělejte s tím něco.
Plně souhlasím, často nemám čas a klikat na každého zvlášť je opravdu hrozně zdlouhavé!!!!!!!!Bylo by dobré to nějak zvážit.
Píšete, že chystáte nějakou vychytávku. Kdy ji uskutečníte? Já si to dnes stopla a zjistila, že strávím klikáním na všechny přátele 1 a 3/4 hodiny. Mám jich sice jen kolem 50ti, ale dobrá polovina má 2-4 pesany. A to vím jen co mají za plemeno, ale na víc mě nezbývá čas. To bych musela být u toho celý den - nezbývá čas.
Mě by se klidně líbilo kostičkování jednou týdně.Ale kdyby to šlo automaticky :o),třeba tak,že kostičky by dostali ti,co jsou uloženi v kamarádech.Prostě ti,co se nám líbí,by se zadali do kamarádů a automaticky ,třeba po tom týdnu,by dostaly kostičky.Jenže by tu byl zase asi ten problém,že by profily byly "překamarádováné",když je nás tu tolik a další přibývají.Jinak hlasování jednou týdně růčo si nedovedu představit.To by místo 1-2 hodin člověk potřeboval daleko víc a to by asi zbytek rodiny nerozdýchal,že jim blokuju pc ;).Bóbika
Zkrátka a dobře - my budem kostičkovat jednou za týden, ale klikání se nezbavíme. Je to jednodušší, než vymýšlet, jak to klikání usnadnit.
Myslím, že byste kostičkování neměli brát tak vážně... možná bude lepší, když bude hlasování kostičkami třeba jednou týdně, co vy na to? Ulehčilo by to "práci" :-)
Pri bodovaní sa snažíme nezabudnúť na nikoho. Veľká časová strata je napr. aj tým, že jednotlivci majú aj 8 profilov rodiny. keby to bo lenl psík a mačička, ale sú tam kone, morčatá, potkany, zajace... Táto stránka je predsa venovaná psíkom a druhá mačičkám...
Moje řeč, mluvíte mi z duše. Profil Vřesovec má i včelu, zdrbli jsme to v deníčku už několikrát. Zdravíme pejsky na Slovensko.
https://www.hellosandy.cz/profily-mazlicku/detail-profilu/9360/ Čo chcel básnik povedať týmto profilom? Nakoniec bude 7000 profilov a z toho 300 psíkov... Nebolo by lepšie, keby sa dalo hlasovať priamo cez galériu "profily mazlíkov", bez toho, aby bol známy majiteľ? Bodujeme predsa psíkov. Niekedy sa mi zdá, že niektoré profiláčky, ako keby lovili hlasy na svoju tvár. Veď to nie je Miss hafíci, ale iba Hafíci...
Když jsem objevila tyto stránky a trochu se zorientovala,tak jsem si začala prohlížet pejsky i kočičky a těm,kteří se mi líbili a zaujal mě jejich příběh,jsem kostičky poslala.A toho se držím stále.Na začátku jsem si je dávala do přátel,abych je rychleji našla.Po čase jsem to vzdala,protože není v mých silách okostičkovat to veliké množství.A tak to nechávám v rámci mého času,co stihnu,to pošlu.Je mi vcelku jedno,na jakém místě je můj pejsek.Když mi někdo kostičky pošle,potěší mě to,ale pokud nepošle,nehroutím se z toho.Vždyť o nic přece nejde.Tady jsou totiž všichni šampióni a to pro své milující páničky ;).
UŽ SE TĚŠÍM NA DALŠÍ NOVÝ NÁPAD.DOUFÁM,ŽE TTO BUDE ZASE PARÁDA,JAKO VŽDY.KDY ŽE TO BUDE??:-))))) ALE AT= SE DAJÍ ČÍST I O PEJSKÁCH,TO BY NÁM MOC CHYBĚLO.PACINKY VŠEM A RIVALOVI MOCINKY DÍÍÍÍKY.♥SENDY♥
Naprosto souhlasim.. potom by se už do kamarádu přidávalo jen pro to, aby se poslalo co nejvíc kostiček.. což je nesmysl.. Klidně bych byla pro, aby se kamarádství schvalovalo.. ani to kostičkování jednou týdně není špatný nápad.
TO MÁŠ ÚPLNOU PRAVDU STĚMI KOSTMI A PŘÁTELY.MY TAKÉ KOSTIČKUJEME JEN CO STIHMEME A MÁME KAMARÁDU DOST,ALE NENÍ NUTNÉ POSÍLAT DENNĚ,:-))JSME TAM TŘBA CO DRUHÝ NEBO TŘETÍ DEN,PROČTEME SI TAK LÉPE JAK A KDE SE CO U NICH DĚJE A TAK.NOVÁČKY SE SNAŽÍME VÍTAT ,I PSANÍM NÉ JEN KOSTIČKAMA.
Už se těším,až bude zjednodušené klikání kostiček pro kamarády.Tak by aspoň zbylo trochu času na prohlížení fotek mazlíčků a také čas na nějaké to přečtení v deníčku.Vždyť u této soutěže nesedí jenom děti,ale také dospělí - co jiné povinnosti - zaměstnání,rodina atd.Zamyslete se nad tím,určitě by to pomohlo nám všem děkuji za pochopení,..srdíčkové haf haf haf...
nevim, proc bych nemohla myslet vazne to, ze by mohl kazdy pridelit jen urcity pocet kosticek... to uz tak byva ze ma clovek omezeny pocet hlasu v anketach a soutezich atd... Je sice pravda, ze je kazdeho vec, jestli bude u PC sedet cely den, ale pokud jsem si vsimla, tak v teto diskuzi se resi prave to, ze to lidem vadi - ze travi hodiny u PC jen kostickovanim... Diskuze je od toho, aby lidi vyjadrovali svuj nazor a ne aby je za to nasledne nekdo napadal...
to je i muj názor,je lepší věnovat více času zkoumání a povídání si s pejskařema.budeme se těšit na změnu
Ahojík, posílání kostiček je čím dál zdlouhavější,tak že nemáme čas si ani popovídat,natož si napsat nějakou zprávičku!!A teď v poslední době se mi stává,že když si vyberu:např.50 kamarádů,od kterých jsem dostala kostičky a opětuji je,tak se mi vždy zpětně objevuje jenon 5 posílajících a já se musím znovu vracet k 50.je to novota?Děkuji za odpověď.
Tie isté problémy sne mali aj my. Vyriešil som to fintou. Spravil som si tabuľku v Exeli, do ktorej prenášam prepojenie, alebo priamo meno psíka. Ťuknem na meno psíka a som automaticky na profile psíka. Vyzerá to zložité, ale je to ozaj jednoduché a kostičkovanie potom je jedna radosť.!!
ahoj Rivale ne kazdy ma 200 pratel a ty co maj opravdu par pratel tak se uklikaj ja osobne mam 15pratel a kdyz pro kazdyho hlasuju prectu si denicky a jiny veci o danym profilu tak ti 2hodiny nestacej chtelo by to aby pri prihlaseni se automaticky rozdali kosticky s plnym poctem.verim ze to neni problem a ze se stim neco udela myslim si ze semnou bude souhlasit vecina lidi ulechci to praci nam a budem mit cas prohlizet dalsi profili
Prečítal som si rôzne varianty a rôzne názory. V každom príspevky sú klady, aj zápory. Aj v mojom. 1. Každá jedna súťaž má pravidlá. Kostičkovanie nemá pevné pravidlá. Zvýhodnení sú tí, čo majú viac PC a tí, čo majú svojich "poverených zástupcov". Kde je istota, že "zástupca" nepošle kostičky na kmeňový PC - "svojmu psíkovi" ??? Som za zrušenie "zástupcov". 2. Nepozdáva sa ni názor:"Nech každý kostičkuje ako chce. Stačí raz za týždeň". Dobre. Ja budem kostičkovať každý deň, rozpošlem 35 kostičiek jednému psíkovi, ale vráti sa mi iba iba 5 kostičiek. A sú takí, ktorí túto situáciu zneuzívajú. Bodoval som (XY) 14 dní poctivo, za 14 dní sa mi vrátilo iba 5 kostičiek. Ke´d som prestal (XY) bodovať, znova poslai dvakrát kostičky a ďaľšie štyri dni nič... 3. Pre uľahčenie bodovania som si spravil tabuľku s prepojením. Sonda za osem dní... V zozname som mal 260 klientov - z pomedzi nich je 119, čo bodujú. napr. 52 -čo bodujú poctivo (od 4 do 8x) , 3x-14 profilov, 2x 23 profilov, 1x 3o profilov... a ostatní NIČ. 4. Najlepšie by bolo dať rovnakú latku. Napr max 100 hlasov za celý mesiac (a ostane čas aj na sledovanie profilov a na odhalenie podvodníkov.) Alebo kostičkovať nesúťažne a kto chce, nech kostičkuje aj 8000 profilov denne. Rovanaké regule. 5. Ceny nedávať za kostičkovanie, ale za iné kritéria: najkrajší záber, ale dopredu neprezradiť čo sa bude bodovať, aby sa špekulanti a podvodníci nemohli pripraviť dopredu . Istotne som si tými riadkami niekoľko ľudí rozhneval, ale, ja som za férovú hru a za rovnaké podmienky a kritéria!!! Prajem pekný deň!
no to snad nemyslíš vážně, je přeci každého věc, jestli bude u PC sedět hodiny a hodiny a posílat kostičky třeba 500 kamarádům, spíš by bylo záhodno, aby si každý "kostičkář" ten který profil také prohlédl, neboť se posílají kostičky i profilům, které jsou zcela evidentně falešné nebo fotografie u nich zkopírované.Jasně,ne každý má možnost mít doma psa,ale v tom případě by neměl ostatní uvádět v omyl a být natolik slušný a uvést,že se jedná o fiktivního mazlíka.Jinak k tomu shora uvedenému:nikdo nikomu nebrání,aby si okostičkoval třeba všech 8000 profilů,je to věc každého z nás,když mu vynaložená energie a čas stojí za to mít svého mazla na co nejlepším místě.Ovšem o tom Hafíci.cz zcela určitě nejsou...
a co tak omezit počet kamaradu na nejakou unosnou miru? treba 50 nebo 100? neverim tomu, ze by nekdo byl schopny udrzovat kontakt na urovni s vic jak 50 až 100 lidma... nebo treba neomezit primo pocet kamaradu, ale mozny pocet udelenych kosticek... proste by kazdy mohl jednou denne rozdat max. treba tech 500 kosticek (100 kamaradu)... to mi prijde dost - to ja rozhodne za den ani nerozdam, protoze mam taky nejake povinnosti... A pokud ma nekdo "kamaradu" vic, musel by si rozmyslet, komu kosticky da - zvysila by se tak hodnota kosticek a vic bysme si tech pridelenych kosti vazili. A nezdrave soutezivi uzivatele by nemohli tak moc ovlivnovat sve poradi v top100 rozdavanim kosticek za ucelem odplaty :-)
bezva nápad jedenkrát týdně 24 hodin :-)
HMMM..NO NEVÍM,TÍM BY SE MOC NEVYŘEŠILO.JE FAKT,ŽE BY SE NESEDĚLO U "KLÁBOSNICE" DENNĚ,ALE MY TŘEBA KOSTIČKUJEM NA ETAPY.JAK JE MOC UŽIVATELŮ A HLAVNĚ NA KONCI MĚSÍCE CHTĚJÍ VŠICHNI STRHAT PC.TO BY NEMĚLO BÝT!! PAK O TĚCH HAFÁCH A JINÝCH MAZLÍCÍCH NIC NEVÍ ANI O PÁNEČKÁCH A TOTO NENÍ DŮVOD,SI MYSLÍM PROČ TU JSME. JE ZÁBAVNÉ SI ČÍST A KOMUNIKOVAT MEZI SEBOU A NÉ SE JEN VYTAHOVAT A SOUTĚŽIT,KDO JE LEPŠÍ,ZDA VÝSTAVNÍ HAF NEBO POULIČNÍ SMĚS. HLAVNÍ JE,ŽE JE MÁME RÁDI A PROTO JIM DÁVÁME TY KOSTI...BOOOŽE TO JE K ZLOSTI.POŘÁD DOKOLA JAKO VE ŠKOLE.:-((((ŠKODA ŽE NEDÁVÁME ZNÁMKY TO BY BYLO "PĚTEK" :-))) A JEDNIČEK JEN U OPRAVDOVÝCH KÁMOŠŮ.PAPAC♥SENDY♥
ahojte, nejdriv jsem si rikala, ze by bylo super moct poslat vsem kamaradum kosticky najednou. Jenze se podivejte na top 100 - vetsina tech lidi ma tolik kamaradu, ze naprosto nemuzou vedet kdo je kdo, a kosticky posilaji pro to, ze my obycejni smrtelnici se podivame, kdo pro nas hlasoval a vratime to... nebo na to alespon spolehaji (coz ale pri velkem poctu kamaradu znamena spousty kosticek, i kdyz jim to nevrati kazdy). Bylo by lepsi, kdyby se kamaradi pridavali tak, ze jeden nabidne kamaradstvi a druhy ho prijme. Ja mam pratel relativne malo a i z toho mala mi prijde, ze jich dost nema vubec zajem o nejake kamaradstvi... rikam si, ze kdybych tam mela jen tech par, co jsou aktivni a reaguji, bylo by to prehlednejsi... takze kdyby se to potvrzovalo, ti, co nemaji zajem se s nikym sblizovat, by to proste neprijali...
Bylo by milí kdybych klepla na kamarády a všem by najednou odešly kostičky,to klikání je časově náročné.Když je to kamarád kliknete celkem 3*,pokud je to z hlasování je to 5*,chtělo by to něco vymyslet nebo se uklikáme.Programátoři programujte,dejte hlavy dohromady.
bylo by dobré, kdyby v přátelích (u každého přítele)bylo takové okénko, jako je u "nezobrazovat" a při rozdávání kostiček bych si mohla kliknout na odkaz "rozdat všem" dané okénko by se označilo fajfkou a byla by třeba ještě možnost u některých fajfku odstranit a pak na závěr jen potvrdit souhlas s rozdáním kostiček u označených přátel. Určitě by to bylo rychlejší a měli bychom víc času na prohlížení dalších profilů. Rozdávání kostiček zabírá opravdu moc času a už si neskouknu v klidu fotky a videa jiných hafiků.
Já s tím žádné problémy nemám :D
a a ni se podívat kdo mě daroval, po kliknutí mě to jen proběhbe a ihned zmizí.
mně nejdou zobrazit ta nabidka piškotů vůbec mi to nece naskočit
CHtěla bych hlasovat pro všechny kamarády každý den jenže klikat na každý odkaz postupně to mi zabere strašně dlouho!. Nešlo by nějak udělat že jak si kliknu na Moji přátelé tak by se mi u nich objevili kostičky a já bych rovnou hlasovala ??? ale furt bych byla v Mých kamarádech??? jen by to bylo dobré díky :)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?