Diskuze Líbí se mu ještě doma?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Máme kocurka Čikiho-9 měsíců, který přes den spával doma, až navečer si vyběhnul ven, za dvě hodiny se vrátil a k ránu to samé. Ale včera večer odešel, ráno nepřišel a jak jsem šla do práce brzyt ráno,viděla jsem ho u sousedů na konci ulice jak ležet u nich v zahradě.Sousedé mají kočičky, ale ty hajaly kousek dál.Přiběhl za mnou, ale hned pak běžel zpátky a znovu si lehnul. Když jsem šla z práce, hajal tam pořád,manžel říkal, že domů snad ani nepřišel. Odnesla jsem si jej domů, dala mu napapat, chvilku spinkal a pak zase stál u dveří, což znamená, že chtěl jít ven. Nu a zase šel zpátky k sousedům. Znamená to, že se mu u nás už nelíbí?
merilona (27.02.2015 22:53:42) napsal: Máme kocurka Čikiho-9 měsíců, který přes den spával doma, až navečer si vyběhnul ven, za dvě hodiny se vrátil a k ránu to samé. Ale včera večer odešel, ráno nepřišel a jak jsem šla do práce brzyt ráno,viděla jsem ho u sousedů na konci ulice jak ležet u nich v zahradě.Sousedé mají kočičky, ale ty hajaly kousek dál.Přiběhl za mnou, ale hned pak běžel zpátky a znovu si lehnul. Když jsem šla z práce, hajal tam pořád,manžel říkal, že domů snad ani nepřišel. Odnesla jsem si jej domů, dala mu napapat, chvilku spinkal a pak zase stál u dveří, což znamená, že chtěl jít ven. Nu a zase šel zpátky k sousedům. Znamená to, že se mu u nás už nelíbí? To je těžké, kočky jsou svobodná zvířata. Nejsou jako psi tolik upnutí na člověka a když mají pocit, že jinde je něco lepší můžou se odstěhovat. To ale neznamená, že se mu u vás nelíbí, nebo vás nemá rád, jen mi špatně chápeme vlastnictví... Taky to samozřejmě může být kvůli kočkám u sousedů, obzvlášť jestli je kocourek nekastrovaný, tak je jasné kam ho to táhne. Můžete ho nechat vykastrovat a hodně se mu věnovat pak bude spíš doma.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?