Diskuze Logika stránky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Před chviličkou jsem se zaregistroval, abych mohl položit otázku ohledně zdravotních problémů mého psíka. Mám o něj vážně obavy. Ale já potřebuji 100 bodů :-O :-O :-O To mi asi pomůže. Myslíte, že je dobré takto omezovat uživatele tím, že jim zamezíte v aktiivitě dokud nenasbírají body? Já nemám čas tady někde nahánět nějaké bodíky. Zamyslete se nad tím ;).
mhdfm (04.02.2014 21:17:10) napsal: Před chviličkou jsem se zaregistroval, abych mohl položit otázku ohledně zdravotních problémů mého psíka. Mám o něj vážně obavy. Ale já potřebuji 100 bodů :-O :-O :-O To mi asi pomůže. Myslíte, že je dobré takto omezovat uživatele tím, že jim zamezíte v aktiivitě dokud nenasbírají body? Já nemám čas tady někde nahánět nějaké bodíky. Zamyslete se nad tím ;).
Jestliže se o psa tak bojíte, tak byste měl vyrazit k veterináři a ne psát dotazy do poradny, která není online! Na to, že se nemá poradna využívat pro akutní případy, je v poradně upozorněno. Jinak - nechceme, aby někdo zbytečně pokládal dotazy, na které je již několikrát odpovězeno a tedy aby uživatel využil vyhledávání v již zodpovězených dotazech v poradně - z toho důvodu "bodová cena" za položení dotazu. mhdfm (04.02.2014 21:17:10) napsal: Před chviličkou jsem se zaregistroval, abych mohl položit otázku ohledně zdravotních problémů mého psíka. Mám o něj vážně obavy. Ale já potřebuji 100 bodů :-O :-O :-O To mi asi pomůže. Myslíte, že je dobré takto omezovat uživatele tím, že jim zamezíte v aktiivitě dokud nenasbírají body? Já nemám čas tady někde nahánět nějaké bodíky. Zamyslete se nad tím ;).
mhdfm (04.02.2014 21:17:10) napsal: Před chviličkou jsem se zaregistroval, abych mohl položit otázku ohledně zdravotních problémů mého psíka. Mám o něj vážně obavy. Ale já potřebuji 100 bodů :-O :-O :-O To mi asi pomůže. Myslíte, že je dobré takto omezovat uživatele tím, že jim zamezíte v aktiivitě dokud nenasbírají body? Já nemám čas tady někde nahánět nějaké bodíky. Zamyslete se nad tím ;). Zlobíš se zbytečně. Pomůže Ti, když s pejskem zajdeš k veterináři. Píšeš, že se o něj bojíš a přitom očekáváš, že se dozvíš diagnozu na internetu, od někoho, kdo psa nikdy neviděl? Jak by to měl udělat? Pro určení správné diagnozy je třeba psa důkladně vyšetřit, poslechnout srdce, plíce, udělat krevní testy.... což po internetu není jaksi možné. Když něco je Tobě, taky jdeš k doktorovi, proč nejdeš se psem? V poradně se dozvíš obecné rady, ale nahradit veterináře prostě nemůže a ani k tomu není určena. Takže nesháněj žádné body, ale raději spojení na nejbližší veterinu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?