Diskuze logo

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Kde? Vlbec nevím, o čem mluvíte 8-|
Taky jsem si toho všimla a taky bych ráda věděla co to má za význam. :-)
Kate (26.11.2009 23:36:11) napsal: Ahoj, to je ale špatně. Takhle to nefunguje. Body dostanete pouze za umístění loga na svůj webík - například na eStránkách a podobně. Jj to já vím, ale taky jsem si všimla, že to tam takhle právě někteří mají.
Ahoj, to je ale špatně. Takhle to nefunguje. Body dostanete pouze za umístění loga na svůj webík - například na eStránkách a podobně. Poupata a Lucka (26.11.2009 22:49:52) napsal: Přímo jak máš obrázek pesjska na profilu. Tak u něho to někteří maj. Jako přímo v tom obrázku. Jedno logo třeba nahoře a dvě dole. Až na to zas narazím pošlu odkaz.
Jessica (26.11.2009 19:14:29) napsal: Kde? Vlbec nevím, o čem mluvíte 8-| Přímo jak máš obrázek pesjska na profilu. Tak u něho to někteří maj. Jako přímo v tom obrázku. Jedno logo třeba nahoře a dvě dole. Až na to zas narazím pošlu odkaz.
Jessica (26.11.2009 19:14:29) napsal: Kde? Vlbec nevím, o čem mluvíte 8-| Přímo jak máš obrázek pesjska na profilu. Tak u něho to někteří maj. Jako přímo v tom obrázku. Jedno logo třeba nahoře a dvě dole.
ahoj jakto že někdo má na profilu logo miciny a hafici když to má jít jenom na vlastní inernetovou sránku?? .......kdyžtak mi :D :-DD řekněe pls jak to udělám
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?