Diskuze logo hafici.cz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

:D :D :D Děkujůů už mi to jde :D :D :D
konečně se mi po dlouhé době povedlo dát na moje stránky logo Hafíci.cz. Asi po pěti dnech jsem se dívala kolik lidí bylo na stránkách (každý den víc než pět) a body se mi nepřičítají. Kde je zase chyba? Děkuju
levandulka (10.11.2009 12:44:43) napsal: konečně se mi po dlouhé době povedlo dát na moje stránky logo Hafíci.cz. Asi po pěti dnech jsem se dívala kolik lidí bylo na stránkách (každý den víc než pět) a body se mi nepřičítají. Kde je zase chyba? Děkuju Ahoj, koukal jsem že ty loga máš jen na podstránce kontakt, takže se ti započítávají jen návštěvy té stránky kontakt. Pokud chceš započítávat celou návštěvnost svých stránek, musíš loga umístit na všechny podstránky svého webu. Momentálně tam máš započítáno 6 zobrazení log, takže zítra body už dostaneš.
Tak to nevím, schválně jsem tam zkusila dát všechny tři (hafíci, koníci a miciny) a mám je tam http://www.chlupac-nahac.estra nky.cz/ jsou na konci stránky Dívala jsem se ti na tu stránku s banerama a podle mě jsi ten editor nepřepla do html kodu. Já tam dala jeden, uložila, znova přepla do html, vložila druhej, uložila, přepla na html, vložila třetí a uložila.
Už se mi tam podařil dát 1,udělá se z toho banner, ale když dám další tak se mi to přemění v normál článek.. :-( víc jich tam nejde
Musíš si editor přepnout na html a pak tam vložit kód. Laicky řečeno, když jsi na stránce, kde vkládáš příspěvky, tak nad vrchním rámečkem jsou písmenka WYSIWYG/HTML, na to klikni, objeví se ti stránka v html kódu, dojdi na konec a vlož tam hafíkáckej kód, pak to ulož a je tam.;-)
Ahojky mám estranky a nejdou mi tam dát bannery..adresu znám a pořád mi to nejde. Pokud máte estranky prosím poraďte.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?