Diskuze Lonžovací spojka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

♫ Adell ♫ (24.07.2012 17:56:50) napsal: Děkuju :) Jsem b**á že mě to s tim řemínkem nenapadlo Jinak, ho teda používat nebudu,koník je tupohubej a asi by mu to ublížilo ještě víc a taky mě napadlo,je to kravina, ale kdybych spojku připojila na udidlo a dala přes nos (kdyby velikostně vše sedělo, netlačilo a nedráždilo) tak fungovala by jako obnosek ne? Jooo je to kravina, ale když to nějak pomůže :) Tak ještě jednou díky :) Je to kravina, neb lonžovací obnosek je lonžovací obnosek z toho důvodu, že je konstruovaný tak aby tah rozkládal na hlavě koně čili působíš tahem, udidla se to ani nedotkne. Lonžovací spojka je ten nejhorší a pro koně nejbolestivější způsob!!! Doporučuji knihu Lonžování od Švehlové. Je tam popsané vše.
Lucka (24.07.2012 14:53:38) napsal: Ahojky, také lonžuji stejným způsobem jako ty, provlečením lonže přes vn.kroužek přes nátylník, do vnějšího kroužku. Pokud se ti koník z toho vyvléká tak k nátylníku přidej řemínek k přichycení. Však nejlepší by byl lonžovací obnosek. Rozhodně ne lonžovací spojku, která má určitě louskáčkový efek!;-) Děkuju :) Jsem b**á že mě to s tim řemínkem nenapadlo Jinak, ho teda používat nebudu,koník je tupohubej a asi by mu to ublížilo ještě víc a taky mě napadlo,je to kravina, ale kdybych spojku připojila na udidlo a dala přes nos (kdyby velikostně vše sedělo, netlačilo a nedráždilo) tak fungovala by jako obnosek ne? Jooo je to kravina, ale když to nějak pomůže :) Tak ještě jednou díky :)
Lucka (24.07.2012 14:53:38) napsal: Ahojky, také lonžuji stejným způsobem jako ty, provlečením lonže přes vn.kroužek přes nátylník, do vnějšího kroužku. Pokud se ti koník z toho vyvléká tak k nátylníku přidej řemínek k přichycení. Však nejlepší by byl lonžovací obnosek. Rozhodně ne lonžovací spojku, která má určitě louskáčkový efek!;-) Děkuju :) Jsem b**á že mě to s tim řemínkem nenapadlo :D Jinak, ho teda používat nebudu,koník je tupohubej a asi by mu to ublížilo ještě víc:(. Tak ještě jednou díky :D
Ahojky, také lonžuji stejným způsobem jako ty, provlečením lonže přes vn.kroužek přes nátylník, do vnějšího kroužku. Pokud se ti koník z toho vyvléká tak k nátylníku přidej řemínek k přichycení. Však nejlepší by byl lonžovací obnosek. Rozhodně ne lonžovací spojku, která má určitě louskáčkový efek!;-)
Ahoj,měla bych otázku ohledně lonžovací spojky. Zatím jsem lonž provlíkala vnitřním udidlovým kroužkem pak přes nátylník a zapla na druhé straně za vnější udidlový kroužek,ale koník se to nějakým způsobem naučil sundávat,tak jsem si pořídila lonžovací spojku a zajímalo by mě jestli nezpůsobuje "louskáčkový efekt"? Děkuju za všechny odpovědi:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?