Diskuze Lonžování,Chody,Důvěra.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, poslední dobou mám hodně otázek, což asi není úplně dobře, ale já si svůj úsudek ještě rači ověřim a pak vybírám i z názorů ostatních:D Dneska mám tři otázky a na každou z nich bych ráda znala váš názor: 1)Můj valášek se definitivně rozhodl že nebudem lonžovat, je to trochu problém protože na něm jezdím dost málo teprv spolu začínáme.Nejdřív trochu lonžuju aby mi pak pode mnou tolik neblbl, ale teď mu začalo lonžování přijít moc namáhaví nebo co snažim se mu to co nejvíc zpestřit aby měl něco novýho(kavaletky,skoky)já ho teď buď nemůžu dostat na kruh nebo vůbec nerozejdu:( kope po biči a když lonžujeme bez biče neudělá ani jeden krůček,nevim:(. 2)Taky by mě zajímalo jak se více zprostorňují chody, na kavaletách má koník chody úžasné ale mimo jak bagr:D máte nějaké fígle 3) a poslední, teď jsem dostala na starost ještě kobylku,(její majitelka je na dovolené) koblka je přesný opak mého koníka ON: je mazel a pořád by mě následoval, nejde mu lonžování a odejít na kruh.ONA: lonžování super, ale chybí jí důvěra a kdž se k ní přiblížim s něčím v ruce je to problém, bývalá majitelka tyto problemy neměla, ale ta současná jo, zkoušela jsem s ní napojení, chvíli jsem ji hnala, ale žádný povšimnutí nebo následování nebylo.zkoušela jsem i dělat nepříjemné zvuky a když si mě všimne přestat, ale nezabíra nic:a konkrétě chci aby měla důvěru a nedržela si takový odstup jako doteď:) Děkuju všem a prosím nebuďte líní ten román číst fakt se mi vaše názory náramě hodí:) Díkyy:)))
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?