Diskuze Ma krasna kocici kraska je..

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je pro me zivot,ktery me jako z cista jasna Dnes 18.1 2013 v 9.15 opustil.Bez ni je dum prazdny,dala bych cokoliv za to aby se ozvalo to typicke skrabkani na dvere nebo jeji brblani kdyz prochazela bytem.Nasledovala jsem ji od zacatku do konce,kdyz se narodila 26.4 1995 vedela jsem uz jako 6 leta holka ze ona je me druhe Ja.Nikdy me nezradila,vzdy byla u me kdyz jsem ji nejvice potrebovala stejne jako ja byla u ni kdyz me potrebovala ona. Jeji smrt,me naplnila prazdnotou a slzami ktere ne a ne prestat.Jako kdyz ztratite pulku srdce a nejde bez ni byt.Spoustu krat me hrozne rozcilovala kdyz chodila ve 3 rano po byte a dozadovala se pozornosti a pak najednou hop a mela jsem ji v postely.Stacilo zaborit prsty do jeji prekrasne hebke modre srsti a pokojem se rozlehl jeji uklidnujici moturek.Bylo po kriku citila jsem jak natahla sve stihle tlapky pritiskla se ke me a tise usla.Byla pro me vsim co jen kocka jde byt pro svou majitelku.Ktera ji plne milovala. Dnes prislo to ceho jsem se nejvice bala a co jsem nechtela aby prislo.Bylo ji temer krasnych 18 let.A nikdy ji neprestanu milovat.Miluji te Navzdy :* :* :*
To je míto...a bojí se toho asi každý,kdo mám doma kočky,že tohle jednou přijde....kupte si hned další kočičku a uvidíte,jak bude svět veselejší...
Vlastina (21.01.2013 08:54:48) napsal: To je míto...a bojí se toho asi každý,kdo mám doma kočky,že tohle jednou přijde....kupte si hned další kočičku a uvidíte,jak bude svět veselejší... Ano,hned po zacatku unora si snad zajedeme rovnou pro dve z nejakeho kociciho depozita.Jen ona byla vyjmecna.Jeji ranni tuliskovani a pusinky jen aby se clovek probudil.Hebka tlapicka ktera vam prejizdela pres tvar kdyz jste ji zkousely jak dlouho vydrzi..Na chvilinku to vzdala a pak znova,nabrala na obratkach.. Cpani se pod deku stouchani, olizovani.Na to nejde jen tak zapomenout :_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?