Diskuze Madaile in memoriam

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Scylla (22.04.2016 12:33:07) napsal: Mám jich víc, všichni by se tam nevešli. Na to, abych každý den vzpomínala na ty, kteří odešli, neotřebuji žádné medaile a žádnou pompu a přesto si na ně vzpomenu každý den, i při tom, že se věnuji těm, které mám, je jich v současné době pět.
Brookie a spol. (22.04.2016 12:00:07) napsal: Je to věc názoru... jen nevím, jak jste ke svému pejsovi chovala nebo chováte vy... když žádného u svého profilu nemáte... Mám jich víc, všichni by se tam nevešli. Na to, abych každý den vzpomínala na ty, kteří odešli, neotřebuji žádné medaile a žádnou pompu a přesto si na ně vzpomenu každý den, i při tom, že se věnuji těm, které mám, je jich v současné době pět.
Již jsem se jednou dost obsáhle vyjádřila, nemyslím, že se tady scházíme ti, co nám na našich zvířátcích nezáleží, co se o ně dostatečně nestaráme, ale proč být netolerantní? Kostičkování, posílání dárečků, komunikace na přátelské úrovni přeci nikomu neškodí - tak když někdo stojí o pomníček pro své zvířátko a chce mu tím dát najevo, jak moc mu na něm záleželo - proč být proti? Opravdu nevidím na tomto spíše kamarádském, než kdo ví jak odborném, serveru, žádný důvod, proč by to mělo někomu vadit. Víte, já si tady s několika lidmi vytvořila pěkné vztahy a povídáme si nejen o zvířátkách, ale i o mnoha jiných věcech (ne třeba každý den, ale čas od času) a škodí to někomu? Neškodí - všechna zvířátka mám dnes obstaraná, tak proč bych tady místo čučení na televizi - nekoukla za ostatními, co sem chodí a klidně tady ten čas strávím. Je to pro mě určitá forma relaxu. To, jak jste psala o tom, že by se tu neměly vyskytovat články, které jsou škodlivé - to se přeci nevylučuje. Ale na některé věci nemusí mít ani odborníci shodný názor, často to tak je a co se jednomu zamlouvá, jiný odsoudí. Myslím, že ve všem konání by měl vítězit především zdravý rozum a u věcí, které druhým neubližují, tolerance. Marcela Scylla (22.04.2016 12:33:07) napsal: Mám jich víc, všichni by se tam nevešli. Na to, abych každý den vzpomínala na ty, kteří odešli, neotřebuji žádné medaile a žádnou pompu a přesto si na ně vzpomenu každý den, i při tom, že se věnuji těm, které mám, je jich v současné době pět.
Marcela (22.04.2016 20:47:32) napsal: Již jsem se jednou dost obsáhle vyjádřila, nemyslím, že se tady scházíme ti, co nám na našich zvířátcích nezáleží, co se o ně dostatečně nestaráme, ale proč být netolerantní? Kostičkování, posílání dárečků, komunikace na přátelské úrovni přeci nikomu neškodí - tak když někdo stojí o pomníček pro své zvířátko a chce mu tím dát najevo, jak moc mu na něm záleželo - proč být proti? Opravdu nevidím na tomto spíše kamarádském, než kdo ví jak odborném, serveru, žádný důvod, proč by to mělo někomu vadit. Víte, já si tady s několika lidmi vytvořila pěkné vztahy a povídáme si nejen o zvířátkách, ale i o mnoha jiných věcech (ne třeba každý den, ale čas od času) a škodí to někomu? Neškodí - všechna zvířátka mám dnes obstaraná, tak proč bych tady místo čučení na televizi - nekoukla za ostatními, co sem chodí a klidně tady ten čas strávím. Je to pro mě určitá forma relaxu. To, jak jste psala o tom, že by se tu neměly vyskytovat články, které jsou škodlivé - to se přeci nevylučuje. Ale na některé věci nemusí mít ani odborníci shodný názor, často to tak je a co se jednomu zamlouvá, jiný odsoudí. Myslím, že ve všem konání by měl vítězit především zdravý rozum a u věcí, které druhým neubližují, tolerance. Marcela
Scylla (22.04.2016 06:05:23) napsal: Karel Kryl měl výbornou píseň .... " a obě delegace položily věnce k hrobu neznámého vojína .. a co na to neznámý vojín?"... Pro pejska je důležité, jak se k němu majitel choval po dobu, co byl s ním, ne nějaká medaile ex post. Je to věc názoru... jen nevím, jak jste ke svému pejsovi chovala nebo chováte vy... když žádného u svého profilu nemáte...
Brookie a spol. (21.04.2016 18:15:30) napsal: Myslím si, že medaile in memoriam je vskutku výborný nápad... pro mnohé z nás je pejsek nebo kočička tím nejlepším přítelem a všichni na své miláčky s láskou vzpomínáme. Rozhodně nesouhlasím s příspěvky, že medaili si zaslouží jen živí... možná by se pisatelé měli nad sebou zamyslet a ne trousit rady kudy chodí, pardon, na web, kam soustavně píší.... Karel Kryl měl výbornou píseň .... " a obě delegace položily věnce k hrobu neznámého vojína .. a co na to neznámý vojín?"... Pro pejska je důležité, jak se k němu majitel choval po dobu, co byl s ním, ne nějaká medaile ex post.
Myslím si, že medaile in memoriam je vskutku výborný nápad... pro mnohé z nás je pejsek nebo kočička tím nejlepším přítelem a všichni na své miláčky s láskou vzpomínáme. Rozhodně nesouhlasím s příspěvky, že medaili si zaslouží jen živí... možná by se pisatelé měli nad sebou zamyslet a ne trousit rady kudy chodí, pardon, na web, kam soustavně píší....
Marcela (19.04.2016 21:22:36) napsal: Myslím, že pro každého z nás, co sem chodíme, je priorita starat se o ta zvířátka, která jsou živá a poskytovat jim vše potřebné. O tom je snad zbytečné se vůbec zmiňovat. Myslím, že všichni ti, kteří tady svému zvířátku zařídí profil, ho mají moc rádi a snaží se mu poskytovat vše potřebné - i když samozřejmě v rámci svých možností (ne všichni je máme stejné) a přesto naše zvířátka nestrádají, naopak. Když někdo chce kostičkovat, proč ne, když touží získávat pro svého miláčka medaile a pohárky, mohli bychom to my ostatní respektovat a být k tomu tolerantní. Určitě se zde najdou i lidé, kteří si již z nejrůznějších důvodů nemohou pořídit další zvířátko, s láskou vzpomínají na to své zemřelé a třeba formou kostičkování chtějí být s námi v kontaktu a sdílet naše radosti i strasti. Myslím, že medaili "in memoriam" by si zasloužilo každé zvířátko, protože je to oceněním jeho významu v našich lidských životech. Byla by to medaile za všechnu lásku a radost, kterou rozdávalo a kterou nemůže nikdy docenit nikdo cizí, kdo s tím zvířátkem nežil. Uvědomme si prosím, že spousta lidí je osamělých a to jejich zvířátko má pro ně nevyčíslitelnou hodnotu. Nikomu bych takovou medaili nenutila, mohla by se udělovat třeba na nějakou "žádost", kdy by páneček napsal pár vět o tom, co pro něj zvířátko znamenalo, nějaký jeho krátký příběh, nebo něco podobného. Myslím, že by to bylo důstojné, takové rozloučení, nikoho by to snad neurazilo. Vždyť tady vše funguje na bázi dobrovolnosti a kdo nechce, zapojovat se nemusí. Myslím, že všichni tady jsme "na jedné lodi" a to, co druhým neškodí, jiné potěší, tak proč ne? Nakonec se nemusí jmenovat "in memoriam" - určitě by šlo ten nápad nějak rozvinout do podoby, která by byla akceptovatelná. Je určitě fajn, že sem chodí i zkušení kynologové, kteří dokáží různé své postřehy předat jiným, méně zkušeným, poradit, okomentovat článek, či názor. Vážím si všech, kteří svůj čas věnují ostatním, ať již na té odborné úrovni nebo pouze nějakou formou vyjádřeného kamarádství. Obojí má svůj význam. :-)
Myslím, že pro každého z nás, co sem chodíme, je priorita starat se o ta zvířátka, která jsou živá a poskytovat jim vše potřebné. O tom je snad zbytečné se vůbec zmiňovat. Myslím, že všichni ti, kteří tady svému zvířátku zařídí profil, ho mají moc rádi a snaží se mu poskytovat vše potřebné - i když samozřejmě v rámci svých možností (ne všichni je máme stejné) a přesto naše zvířátka nestrádají, naopak. Když někdo chce kostičkovat, proč ne, když touží získávat pro svého miláčka medaile a pohárky, mohli bychom to my ostatní respektovat a být k tomu tolerantní. Určitě se zde najdou i lidé, kteří si již z nejrůznějších důvodů nemohou pořídit další zvířátko, s láskou vzpomínají na to své zemřelé a třeba formou kostičkování chtějí být s námi v kontaktu a sdílet naše radosti i strasti. Myslím, že medaili "in memoriam" by si zasloužilo každé zvířátko, protože je to oceněním jeho významu v našich lidských životech. Byla by to medaile za všechnu lásku a radost, kterou rozdávalo a kterou nemůže nikdy docenit nikdo cizí, kdo s tím zvířátkem nežil. Uvědomme si prosím, že spousta lidí je osamělých a to jejich zvířátko má pro ně nevyčíslitelnou hodnotu. Nikomu bych takovou medaili nenutila, mohla by se udělovat třeba na nějakou "žádost", kdy by páneček napsal pár vět o tom, co pro něj zvířátko znamenalo, nějaký jeho krátký příběh, nebo něco podobného. Myslím, že by to bylo důstojné, takové rozloučení, nikoho by to snad neurazilo. Vždyť tady vše funguje na bázi dobrovolnosti a kdo nechce, zapojovat se nemusí. Myslím, že všichni tady jsme "na jedné lodi" a to, co druhým neškodí, jiné potěší, tak proč ne? Nakonec se nemusí jmenovat "in memoriam" - určitě by šlo ten nápad nějak rozvinout do podoby, která by byla akceptovatelná. Je určitě fajn, že sem chodí i zkušení kynologové, kteří dokáží různé své postřehy předat jiným, méně zkušeným, poradit, okomentovat článek, či názor. Vážím si všech, kteří svůj čas věnují ostatním, ať již na té odborné úrovni nebo pouze nějakou formou vyjádřeného kamarádství. Obojí má svůj význam. :-)
A o jaký profil šlo? Prosím link. slavek (23.03.2016 10:48:17) napsal: Při včerejším brouzdání na místních profilech jsem narazil na pomníček mrtvého Yorkšírka:( kde panička spustila kostičky aby získal alespoň jednu medaili, což jsem okamžitě podpořil (byl kolem osmdesátéhotřetího místa) a díval jsem, že se nás připojilo více, krásné8-) Ale tak mě napadlo, že by mohli tvůrci tohoto úžasného webu hafici.cz udělit medaili in memoriam na památku, myslím, že by to nebylo tak složité...děkuji za vše majitelům těchto webovek, mooc hezké;-)
slavek (23.03.2016 10:48:17) napsal: Při včerejším brouzdání na místních profilech jsem narazil na pomníček mrtvého Yorkšírka:( kde panička spustila kostičky aby získal alespoň jednu medaili, což jsem okamžitě podpořil (byl kolem osmdesátéhotřetího místa) a díval jsem, že se nás připojilo více, krásné8-) Ale tak mě napadlo, že by mohli tvůrci tohoto úžasného webu hafici.cz udělit medaili in memoriam na památku, myslím, že by to nebylo tak složité...děkuji za vše majitelům těchto webovek, mooc hezké;-) Co bude nějaká medaile platná psovi,který už s námi není? Důležité je věnovat se mu a dobře se o něj starat, dokud je tady. A těmto webovkám by hodně pomohlo, kdyby neuveřejňovali některé rady ve stylu řvaní na štěně, až se poběží schovat nebo propagaci pomůcek, které mohou vést k týrání psa, jako je nový článek o těch super pomůckách, bez kterých se neobejdete, jako je EO...... to by psům opravdu v reálu prospělo, ne nějaká posmrtná medaile.
Naprosto souhlasím. Důležité je žít s našimi pejsky přítomností. Oni sami pojem budoucnost vůbec neznají. Když mi můj předchozí pejsek umřel, jeho profil tady jsem nesmazala, ale jen proto, že už není mezi námi, nepotřebuju žádnou medaili...;-) Aja (18.04.2016 11:59:08) napsal: Medaile IN MEMORIAM je udělována nejen lidem , ale i psům za výjimečné zásluhy ! Např. za záchranu života, při níž pejsek zahyne...!! Věnujte se pejskům během života , nebot´ medaile jim čas nevrátí! ...
Uživatel11052Eva (04.04.2016 09:10:32) napsal: Dobrý nápad!!! Medaile IN MEMORIAM je udělována nejen lidem , ale i psům za výjimečné zásluhy ! Např. za záchranu života, při níž pejsek zahyne...!! Věnujte se pejskům během života , nebot´ medaile jim čas nevrátí! ...
slavek (23.03.2016 10:48:17) napsal: Při včerejším brouzdání na místních profilech jsem narazil na pomníček mrtvého Yorkšírka:( kde panička spustila kostičky aby získal alespoň jednu medaili, což jsem okamžitě podpořil (byl kolem osmdesátéhotřetího místa) a díval jsem, že se nás připojilo více, krásné8-) Ale tak mě napadlo, že by mohli tvůrci tohoto úžasného webu hafici.cz udělit medaili in memoriam na památku, myslím, že by to nebylo tak složité...děkuji za vše majitelům těchto webovek, mooc hezké;-) Dobrý nápad!!!
slavek (23.03.2016 10:48:17) napsal: Při včerejším brouzdání na místních profilech jsem narazil na pomníček mrtvého Yorkšírka:( kde panička spustila kostičky aby získal alespoň jednu medaili, což jsem okamžitě podpořil (byl kolem osmdesátéhotřetího místa) a díval jsem, že se nás připojilo více, krásné8-) Ale tak mě napadlo, že by mohli tvůrci tohoto úžasného webu hafici.cz udělit medaili in memoriam na památku, myslím, že by to nebylo tak složité...děkuji za vše majitelům těchto webovek, mooc hezké;-)
slavek (23.03.2016 10:48:17) napsal: Při včerejším brouzdání na místních profilech jsem narazil na pomníček mrtvého Yorkšírka:( kde panička spustila kostičky aby získal alespoň jednu medaili, což jsem okamžitě podpořil (byl kolem osmdesátéhotřetího místa) a díval jsem, že se nás připojilo více, krásné8-) Ale tak mě napadlo, že by mohli tvůrci tohoto úžasného webu hafici.cz udělit medaili in memoriam na památku, myslím, že by to nebylo tak složité...děkuji za vše majitelům těchto webovek, mooc hezké;-) Já souhlasím.:-) Připadá mi to jako moc dobrý nápad. Já sama dávám kostičky a myšičky pravidelně i zesnulým zvířátkům.
Při včerejším brouzdání na místních profilech jsem narazil na pomníček mrtvého Yorkšírka:( kde panička spustila kostičky aby získal alespoň jednu medaili, což jsem okamžitě podpořil (byl kolem osmdesátéhotřetího místa) a díval jsem, že se nás připojilo více, krásné8-) Ale tak mě napadlo, že by mohli tvůrci tohoto úžasného webu hafici.cz udělit medaili in memoriam na památku, myslím, že by to nebylo tak složité...děkuji za vše majitelům těchto webovek, mooc hezké;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?