Diskuze Mail

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jája (03.12.2010 13:38:37) napsal: Když se přihlásíte sem, tak nahoře v pravo je okýnko s Vašim profilem a tam je nastavení, tak tam jde změnit e-mail ;-) No to právě že mám ale ty informace a novinky mi chodí pořád na ten starý mail.
Ahoj, bohužel registrační e-mail není možné změnit. NaTyGinBer (03.12.2010 15:08:39) napsal: No to právě že mám ale ty informace a novinky mi chodí pořád na ten starý mail.
NaTyGinBer (03.12.2010 13:36:02) napsal: Dobrý den.Když jsem si zakládala hafiky udávala jsem u registrace mail,na který mi chodili zprávy nebo informace ohledně hafíků.Poslední dobou mám mail nafunkční a mám založený nový.Můžete mi poradit kde a jak si ho tady změnit,aby mi teď chodili maily na nový mail?Děkuji Když se přihlásíte sem, tak nahoře v pravo je okýnko s Vašim profilem a tam je nastavení, tak tam jde změnit e-mail ;-)
Dobrý den.Když jsem si zakládala hafiky udávala jsem u registrace mail,na který mi chodili zprávy nebo informace ohledně hafíků.Poslední dobou mám mail nafunkční a mám založený nový.Můžete mi poradit kde a jak si ho tady změnit,aby mi teď chodili maily na nový mail?Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?