Diskuze Maintenance webu?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Radka (01.09.2014 12:54:05) napsal: Možná krátký výpadek, body u umístění profilů u vás vidím v pořádku, zkuste mrknout ještě jednou ;-D Je to podivné, ale fotky mi stále nejde nahrát a najednou mám jen 1x hodnocení a jsem na nějakém pětistém místě, i když dopoledne jsem byla nula, pak cca 300 a teď tohle...jsem zmaten 8-|
Kate (02.09.2014 10:41:10) napsal: otky - máte pro ně prostor? V případě, že ne, lze si je dokoupit za body. Ah, ok..to první dává smysl :-D Ale co se fotek týče: "Nahráno 66 z 90 možných fotek." Nemusím třeba vytvořit novou galerii?
Jestli hodnocením myslíte "kostičkování" a pořadí v TOP 100 - tak to bude tím, že je nový měsíc. TOP 100 je pro daný měsíc. Bodování se s novým měsícem "maže", tedy zářijové TOP 100 bylo včera odstartováno od nuly. Fotky - máte pro ně prostor? V případě, že ne, lze si je dokoupit za body. Ronne Alder Nurian (01.09.2014 22:53:50) napsal: Je to podivné, ale fotky mi stále nejde nahrát a najednou mám jen 1x hodnocení a jsem na nějakém pětistém místě, i když dopoledne jsem byla nula, pak cca 300 a teď tohle...jsem zmaten 8-|
Možná krátký výpadek, body u umístění profilů u vás vidím v pořádku, zkuste mrknout ještě jednou ;-D Ronne Alder Nurian (01.09.2014 10:59:09) napsal: Zdravím...děláte teď nějaké úpravy na webu, nebo se mi jen zbláznily všechny počítače? :-D Včera jsem chtěla nahrát fotky a ani jedna se nenahrála, přičemž místa mám dost. A teď koukám, a mám body na nule, umístění na nule...prostě nic. Coto, coto?
Zdravím...děláte teď nějaké úpravy na webu, nebo se mi jen zbláznily všechny počítače? :-D Včera jsem chtěla nahrát fotky a ani jedna se nenahrála, přičemž místa mám dost. A teď koukám, a mám body na nule, umístění na nule...prostě nic. Coto, coto?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?