Diskuze Majitely nechtěná darovaná koťátka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

shaper (04.03.2012 18:45:07) napsal: Již dlouho se dívám na inzeráty koťátek zadarmo a vybírám. Brzo bych se chtěla jít podívat na své první koťátko k soukromému majiteli, ale nevím jak se chovat. Ráda bych si s koťátkem pohrála, chvíli ho sledovala a minimálně týden rozmýšlela než ho koupím a připravila pro něj domov. Jak probíhají návštěvy u někoho doma? Jak dlouho se předpokládá, že se zdržím a s kočkou si pohraji? Pokud je mi nesympatický majitel mohlo by se jeho chování odrazit na kočce (pokud je pul roku - 9 měsíců stará)? Záleží na tom zda-li je kočka z kuřácké domácnosti a není nevhodné se na to zeptat? Pokud dává koťátko zadarmo je běžné něco přinést, připlatit za očkování ap.? No,hladně koukněte koťátku na zadeček,jestli ho nemá upatlaný,aby jste nedopadla jako já.Já si koupila Nelinku(Ocicat) až v 5ti měsících,a další 2 roky jsem s ní lítala po doktorech,prootže mi majitelka zatajila krvavý průjem,který jsme léčili stále dokola až dostala těžký zánět tlustého střeva.Dneska už má jen speciální stravu,nesmí kuřecí lae už si zvykla.Nelinka se vůbec neuměla mazlit,ani to neznala,ale po týdnu u mě už se mnou spinkala v posteli a dnes po 4 letech je na mě až moc závislá,neustále mě myje a mazlí se se mnou...
shaper (04.03.2012 18:45:07) napsal: Již dlouho se dívám na inzeráty koťátek zadarmo a vybírám. Brzo bych se chtěla jít podívat na své první koťátko k soukromému majiteli, ale nevím jak se chovat. Ráda bych si s koťátkem pohrála, chvíli ho sledovala a minimálně týden rozmýšlela než ho koupím a připravila pro něj domov. Jak probíhají návštěvy u někoho doma? Jak dlouho se předpokládá, že se zdržím a s kočkou si pohraji? Pokud je mi nesympatický majitel mohlo by se jeho chování odrazit na kočce (pokud je pul roku - 9 měsíců stará)? Záleží na tom zda-li je kočka z kuřácké domácnosti a není nevhodné se na to zeptat? Pokud dává koťátko zadarmo je běžné něco přinést, připlatit za očkování ap.? Čauky,my koťátka většinou darujeme a snažíme se jim najít dobnré majitele a připravit je na cestu životem.Když jsme si poprvé kupovali kočičku hlavní čeho jsme si všímali je koťete.Majitel tak důležitý není,toho si domů brát nebudete:-D Taky třeba některé informace,co má rád,na co je zvyklý.Možná trochu si s ním pohrát,aby se ná Vás aspoň trochu naučilo.;-)
Dobrý den, zkuste kouknout na stránky Nadace na ochranu zvířat, na jejich FB se nabízí kočičky i koťátka. Nebo v nabídce domov hledající kočičky na Hyperslevách.
Já byla na návštěvě asi hodinu. Majitelka mi nabídla kávu a minerálku. Bylo to velici příjemné a pěkně jsme si popvídali. Buďte uvolněná a přirozená, není se čeho bát. S kotětem si hrejte jak dlouho chcete. Pokud mají majitelé vztah k svým kočkám, koččce a nemají je pro peníze tak budou chtít poznat i Vás a vědět ke komu kotě dají a zda také bude v dobrých rukou. Ptala jsem se na vše od jídla po její chování a reakci na různé věci. Po první návštěve jsem kotě odebírala až za týden a po celou dobu jsem majitelce volala a ptala se na vše potřebné. Tak dobře pořidte.;-D
etka (05.03.2012 09:50:03) napsal: Čauky,osobně si myslím že nezáleží na tom jak je majitel příjemný ani jestli je koťátko z kuřácké domácnosti,nemusíte mít strach že by vyžadovalo,abyste kouřili.;-) Pro mě to je tak jako láska na první pohled,když si padneme do oka,tak nemusím vůbec o ničem přemýšlet.Já jsem se na návštěvě při vybírání koťátka mohla zdržet jak dlouho jsem chtěla,ptala jsem se na všechno co mě zajímalo a jsem s chovately dodnes v kontaktu,jestliže někdo nabízí koťátko zadarmo,tak si myslím že je prostě zadarmo,když by chtěl příspěvek na očkování,tak by to uvedl,nebo třeba oočkované ještě není.Prostě s tím od koho si budete koťátko vybírat musíte jednat,mluvit a vyptávat se na všechno co vás zajímá.;-) :-O Naprostý souhlas.
shaper (04.03.2012 18:45:07) napsal: Již dlouho se dívám na inzeráty koťátek zadarmo a vybírám. Brzo bych se chtěla jít podívat na své první koťátko k soukromému majiteli, ale nevím jak se chovat. Ráda bych si s koťátkem pohrála, chvíli ho sledovala a minimálně týden rozmýšlela než ho koupím a připravila pro něj domov. Jak probíhají návštěvy u někoho doma? Jak dlouho se předpokládá, že se zdržím a s kočkou si pohraji? Pokud je mi nesympatický majitel mohlo by se jeho chování odrazit na kočce (pokud je pul roku - 9 měsíců stará)? Záleží na tom zda-li je kočka z kuřácké domácnosti a není nevhodné se na to zeptat? Pokud dává koťátko zadarmo je běžné něco přinést, připlatit za očkování ap.? Čauky,osobně si myslím že nezáleží na tom jak je majitel příjemný ani jestli je koťátko z kuřácké domácnosti,nemusíte mít strach že by vyžadovalo,abyste kouřili.;-) Pro mě to je tak jako láska na první pohled,když si padneme do oka,tak nemusím vůbec o ničem přemýšlet.Já jsem se na návštěvě při vybírání koťátka mohla zdržet jak dlouho jsem chtěla,ptala jsem se na všechno co mě zajímalo a jsem s chovately dodnes v kontaktu,jestliže někdo nabízí koťátko zadarmo,tak si myslím že je prostě zadarmo,když by chtěl příspěvek na očkování,tak by to uvedl,nebo třeba oočkované ještě není.Prostě s tím od koho si budete koťátko vybírat musíte jednat,mluvit a vyptávat se na všechno co vás zajímá.;-)
Již dlouho se dívám na inzeráty koťátek zadarmo a vybírám. Brzo bych se chtěla jít podívat na své první koťátko k soukromému majiteli, ale nevím jak se chovat. Ráda bych si s koťátkem pohrála, chvíli ho sledovala a minimálně týden rozmýšlela než ho koupím a připravila pro něj domov. Jak probíhají návštěvy u někoho doma? Jak dlouho se předpokládá, že se zdržím a s kočkou si pohraji? Pokud je mi nesympatický majitel mohlo by se jeho chování odrazit na kočce (pokud je pul roku - 9 měsíců stará)? Záleží na tom zda-li je kočka z kuřácké domácnosti a není nevhodné se na to zeptat? Pokud dává koťátko zadarmo je běžné něco přinést, připlatit za očkování ap.?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?