Diskuze Malé bílé s chlupama

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Sněhule (20.07.2012 02:36:38) napsal: Předně musím přiznat, že jsem kočky nikdy moc neprožívala a ony mě očividně také moc nemusely. Jako děcko jsem našemu kocourovi prováděla psí kusy a později naše kočka dělala vše, aby naznačila, že mě nesnáší. Mám už psa, ten stačí, ne? No a pak se kamarádka zeptala, jestli nechci kotě, protože je jinak utopí, tak jsem vyměkla. Kočičku jsme si donesli domů, nechali odpočinout, nakrmili a pak jsem si ji vzala do náruče a ta malá bílá věc s chlupama se protáhla, zavřela očička a začala vrnět blahem... No, myslím, že je zcela jasné, že tím moje averze ke kočkám vzala za své. Bez kočky už by to nebyla žádná legrace. Ono je přece naprosto úžasné vidět vděčnou kočku spokojenou, no ne? Náš kocourek to taky dělá, když si ho vezmu do náruče protáhne se a spí jako mrtvý. Myslím si, že bez koček by nebyl svět;-) ;-)
Proto přece ty kočky máme.aby nám vrněly a usínaly v náručí nebo s naámi v posteli.Já jsem s kočkama vyrůstalaod malinka a nedovedu si představit kočku nemít.Mám dvě mazlivky i když kocourek je o hodně mazlivější a vždycky vám zlepší špatnou náladu svým předením a mazlením:-)
Předně musím přiznat, že jsem kočky nikdy moc neprožívala a ony mě očividně také moc nemusely. Jako děcko jsem našemu kocourovi prováděla psí kusy a později naše kočka dělala vše, aby naznačila, že mě nesnáší. Mám už psa, ten stačí, ne? No a pak se kamarádka zeptala, jestli nechci kotě, protože je jinak utopí, tak jsem vyměkla. Kočičku jsme si donesli domů, nechali odpočinout, nakrmili a pak jsem si ji vzala do náruče a ta malá bílá věc s chlupama se protáhla, zavřela očička a začala vrnět blahem... No, myslím, že je zcela jasné, že tím moje averze ke kočkám vzala za své. Bez kočky už by to nebyla žádná legrace. Ono je přece naprosto úžasné vidět vděčnou kočku spokojenou, no ne?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?