Diskuze Malinké koťátko pomozte

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Děkuji ;-) Vlastina (20.08.2012 08:13:53) napsal: Zkuste koťátku dát přemražené syrové masíčko-hovězí.A kupte mu konzervičky Brit Care-jsou výborné,opravdové masíčko a tuňák s rýží.Můj malý kocourek na tom také vyrůstal.A také jsou výborné granulky Royal Canin Kitten-jsou malinkaté,přímo pro koťátka.
Zkuste koťátku dát přemražené syrové masíčko-hovězí.A kupte mu konzervičky Brit Care-jsou výborné,opravdové masíčko a tuňák s rýží.Můj malý kocourek na tom také vyrůstal.A také jsou výborné granulky Royal Canin Kitten-jsou malinkaté,přímo pro koťátka.
Ahoj mám takový menší problém. Včera jsem ji jela pro koťátko, které mělo být staré 2 měsíce. Ale kočička je strašně moc malinká, vůbec tomuto stáří neodpovídá. Odpovídá spíš měsíčnímu koťátku, zoubky má všechny. Pak mi říkala, že je naučená na kočkolit a že papá sama granulky. Není to pravda. Od té doby, co je u nás, tak si žádnou granulku nevzala. Koupila jsem proto kotěcí mlíčko GIMPET CAT MILK, dávám jí ho z flaštičky, vodu jí nutím. Kočkolit nezná. Dále je nejspíš zablešená, tečou jí trochu očíčka. Nosánek má čistý podviživená není, ale má velmi suchou kůži - lupy. Prosím poraďte mi co a jak, každou radu uvítám díky moc
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?