Diskuze Malý dotaz

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je to tak,mám k Sorbonovi ještě malou čivavu a nikdy neměl problémy,dostaly jsme ho týraného a podviživeného až v 6 měsících a vůbec nebyl socializovaný! S ostatními psi ale nikdy problém neměl a ani nemá vždy se rád skamarádí ovšem něco jiného je když by na něj (nebo mě) nějaký pes zaůtočil to by nás bránil samozdřejmně. Navíc mě navštěvuje hned několik kamarádek i se svými ratolestmi a nikdy po nic nevyjel (chce si s nimi spíše hrát) ale to mu nedovoluji protože je to přeci jen obr a mohl by v rozvernosti nechtěně ublížit. Ke své rodině je naprostý mazel a věrný,nedej bože kdyby někdo vlezl na náš statek nebo chtěl ublížit někomu z rodiny to potom opravdu nezná slitování. doporučila bych toto plemeno snad každému ale bohužel né každý pán umí být dobrý,dusledný a trpělivý atd. Je pravda že je jen pro zkušené. Vše je jen o přístupu.;-)
Hani a Kájík (31.10.2012 15:02:06) napsal: Musím s Vámi souhlasit. Já sice moc velkou osobní zkušenost s Brazilskou filou nemám, ale skoro sousedi filu mají a mají tři malé děti a mají k ní ještě huskyho. Má pejska sice na hlídání, má firmu, ale děti tam za ním chodí. Ještě je nesežral. Já jsem tam byla, když byl pejskovi asi necelý rok a byl hodný a mazlivý, ale teď nevím, už je dospělý. K dětem ale nejspíš vhodný je.
Jajix (31.10.2012 14:46:07) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč máte napsáno o Brazilských filách že mají špatný vztah k dětem a ostatním zvířatům? Sama vlastním toto plemeno a vím že to není pravda,byla bych nerada kdyby si o tomto plemeni lidé myslely že si ho nemohou pořídit kvůli tomu že mají dítě nebo jiného mazlíčka.Navíc fily jsou známé svým nízkým prahem vzrušivosti co se týče právě ostatních zvířat.;-D Děkuji Musím s Vámi souhlasit. Já sice moc velkou osobní zkušenost s Brazilskou filou nemám, ale skoro sousedi filu mají a mají tři malé děti a mají k ní ještě huskyho. Má pejska sice na hlídání, má firmu, ale děti tam za ním chodí. Ještě je nesežral. Já jsem tam byla, když byl pejskovi asi necelý rok a byl hodný a mazlivý, ale teď nevím, už je dospělý. K dětem ale nejspíš vhodný je.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč máte napsáno o Brazilských filách že mají špatný vztah k dětem a ostatním zvířatům? Sama vlastním toto plemeno a vím že to není pravda,byla bych nerada kdyby si o tomto plemeni lidé myslely že si ho nemohou pořídit kvůli tomu že mají dítě nebo jiného mazlíčka.Navíc fily jsou známé svým nízkým prahem vzrušivosti co se týče právě ostatních zvířat.;-D Děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?