Diskuze Malý dotaz ke zprávám...

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

ღஐ KETTY A NESY ஐღ (11.05.2011 20:53:54) napsal: Jojo, vždyť ano, ale když to napíšeš i ji do zpráv, tak budeš mít větší pravděpodobnost, že ti odepíše, přece nemůže stíhat na všechny témata odepisovat....;-) já vím, ale já nikam nespěchám, ani to není málo nutné, jen by mě to tak trochu zajímalo:-D ;-D
ღஐ KETTY A NESY ஐღ (11.05.2011 20:43:52) napsal: Tak to se zeptej asi administrátorky třeba "Kate". Ale myslím si, že ano:-) no já vím, ale je přece jedno, jestli to napíšu sem, nebo přímo ji8-} ;-D hezký večer:-) :-) :-)
Hafoj, pravda, bezpečnější je mi to napsat do interní soukromé zprávy. Všechna témata sledovat nestíhám. Tedy jestli máte cokoli přímo k fungování Hafici.cz, klidně mi napište ;-) ღஐ KETTY A NESY ஐღ (11.05.2011 20:53:54) napsal: Jojo, vždyť ano, ale když to napíšeš i ji do zpráv, tak budeš mít větší pravděpodobnost, že ti odepíše, přece nemůže stíhat na všechny témata odepisovat....;-)
Labradůrci (11.05.2011 20:50:08) napsal: no já vím, ale je přece jedno, jestli to napíšu sem, nebo přímo ji8-} ;-D hezký večer:-) :-) :-) Jojo, vždyť ano, ale když to napíšeš i ji do zpráv, tak budeš mít větší pravděpodobnost, že ti odepíše, přece nemůže stíhat na všechny témata odepisovat....;-)
Tak to se zeptej asi administrátorky třeba "Kate". Ale myslím si, že ano:-)
Pěkný večer, chtěla bych se jen zeptat, zda-li admini vidí soukromé zprávy, děkuji:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?