Diskuze Mám dotaz na admini

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, mně se body též nepřipsaly.
Moc děkuji, už je to v pořádku.:-)
Teď už by to mělo být v pořádku… Ann (05.06.2009 17:07:41) napsal: Ahoj, mně se body též nepřipsaly.
Camillca (05.06.2009 20:50:16) napsal: Teď už by to mělo být v pořádku…Ann (05.06.2009 17:07:41) napsal: Ahoj, mně se body též nepřipsaly. Tak dáreček i body už jsou v pořádku,moc děkuji za kladné vyřízení,už jsem zase velmi spokojený uživatel.:-D :-D :-D
muzu se jen zeptat, zda mohu treba zalozit nejake forum? Koukala jsem, ze je zakladaji normalni uzivatele. Jestli je to mozne a jak. Dekuji ;-)
Ahoj, ceny nám přišly z DJ až v úterý, hned ve středu jsme je poslali. Dneska nebo v pondělí bys ji měla mít. Těch sto bodů se ti mělo přičíst automaticky, zjistím, proč se tak nestalo.. Vlasta Farská (05.06.2009 11:00:58) napsal: vyhrála jsem Tajenkovou soutěž s DJ,ale do dnešního dne jsem nedostala slíbených 100 bodů a ani cena mi nepřišla.Nezapoměli jste nám jí poslat a body připsat?:-|
vyhrála jsem Tajenkovou soutěž s DJ,ale do dnešního dne jsem nedostala slíbených 100 bodů a ani cena mi nepřišla.Nezapoměli jste nám jí poslat a body připsat?:-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?