Diskuze MÁM DOTAZÍK

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Je možné, že ti mail s přáním spadl do spamu. Tak jako tak si ale dárek můžeš vyzvednout u sebe v bonus programu - tedy jen několik dní po narozeninách. Dárek tam nezůstává celý rok, aniž by si ho někdo vyzvedl. nixisek357 (13.03.2010 11:08:55) napsal: DOBRÝ DEN,DNES MÁ MOE FENKA NAROZKY A CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT PROČ JSEM NEDOSTALA BONUSOVÝ DÁREČEK JAKO OSTATNÍ OSLAVENCI?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD!! !! !! !!
Taky jsem nedostala bonus u králíčků 8-}
ahoj je to mladá slečna,tak se zeptala,mohla to napsat trochu jinak,ale zas tak hroznýho neprovedla a nemůžete vědět zdá jí jde o body nebo né,sama píše že chce potěšit ostatní zvířátka8-} :D
Honey (13.03.2010 12:12:02) napsal: jj taky mi to příjde jako kdyby to pro uživatele mělo být to nejdůležitější.Já ani nevěděla, že něco takového je, ale byla jsem mile překvapená;-) a ahoj je mladá slečna,tak se zeptala,mohla to napsat lépe a zas tak hrozného se nestalo8-}
Honey (13.03.2010 12:12:02) napsal: jj taky mi to příjde jako kdyby to pro uživatele mělo být to nejdůležitější.Já ani nevěděla, že něco takového je, ale byla jsem mile překvapená;-) a o body mi opravdu nejde,ráda bych rozdala dárky ostatním pejskům a kočičkám
Kate (13.03.2010 12:53:27) napsal: Je možné, že ti mail s přáním spadl do spamu. Tak jako tak si ale dárek můžeš vyzvednout u sebe v bonus programu - tedy jen několik dní po narozeninách. Dárek tam nezůstává celý rok, aniž by si ho někdo vyzvedl. ale ani na bonus p. to není a ve spamu to také nemám!!!! !!
Elis a smečka (13.03.2010 12:03:37) napsal: Ano, dostává, my taky dostali. nixisek357: neboj, je teprve poledne, určitě taky dostaneš. Někdy během dne. Ale tímhle tonem, jak to píšeš, to vypadá, že ti o nic jiného, než o bodíky, nejde. Myslím, že ti to přijde i na mejl, že tvůj pejsek dostal dárek od adminů (v podobě bodíků). jj taky mi to příjde jako kdyby to pro uživatele mělo být to nejdůležitější.Já ani nevěděla, že něco takového je, ale byla jsem mile překvapená;-) a
Ano, dostává, my taky dostali. nixisek357: neboj, je teprve poledne, určitě taky dostaneš. Někdy během dne. Ale tímhle tonem, jak to píšeš, to vypadá, že ti o nic jiného, než o bodíky, nejde. Myslím, že ti to přijde i na mejl, že tvůj pejsek dostal dárek od adminů (v podobě bodíků).
nixisek357 (13.03.2010 11:08:55) napsal: DOBRÝ DEN,DNES MÁ MOE FENKA NAROZKY A CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT PROČ JSEM NEDOSTALA BONUSOVÝ DÁREČEK JAKO OSTATNÍ OSLAVENCI?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD!! !! !! !! On se nějaký dostává? :-|
DOBRÝ DEN,DNES MÁ MOE FENKA NAROZKY A CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT PROČ JSEM NEDOSTALA BONUSOVÝ DÁREČEK JAKO OSTATNÍ OSLAVENCI?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD!! !! !! !!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?