Diskuze mam koně

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Důležité ještě je kde své koníky máte ustájené. Někdo nepojede jen kvůli tomu na druhou stranu republiky.8-)
nabízím ježdění na koních appaloosa ve westernovém stylu Lažínky u Mor. Budějovic (Morava, okres třebíč na vysočině) ceny 150 Kč- hodina v kruhovce či jízdárně jen tak. 200 Kč- hodina v jízdárně či kruhovce s tréningem. 200 Kč- hodina v terénu. Ceny platí jen na jednoho koně a jednu osobu (dva lidé se dvěmi koňmi na hodinu v terénu 400 Kč atd…) tel.: 736741344 mail: Domik.73@seznam.cz
já mám taky koníky u nás doma mám 4koně a v holandsku mám 6 koní všecho jen frísi vholadsku mám i jednoho známího plemeníka Tietse428 je užasný pak nějaký ta kobylky po jasprovy a jedno ho hřebečka po Time lasti chcete můžete se unás na frísovy zajet zajezdit ale půžete tu mít i svadební den už jsme tu dva novamanželé mělý
Koníček (02.01.2010 10:42:56) napsal: Já mám 41 koní a budu mít dalšího;-D docela bych chtěla vidět těch 41 koní!!!v jedné diskuzi napíšeš že máte 21 koní a potom 41???určitě nepatří jen tobě.hlavně že máš všechny profily virtuální8-)
Já mám 41 koní a budu mít dalšího;-D
Nemáte někdo koně v okolí lomnice nad popelkou??Nejlépe tak aby se tam dalo dojet na kole.Jsem ochotn pracovat a budu rád kydž si budu mostsdnot an koně.Když tak napičte vzkaz do schráky. Díky moc
Kájík (15.03.2009 19:29:40) napsal: Achojky u nás máme plnou stáj koníků jestli budete někdy chtít svést stačí říct!a nebo taky pravidelný tréninfy!!Je to sranda jezdit na koních!:-) :-DD a kde je mate?
ahojky my mame 14 koni!jestly chcete tak prijette knam do vaclavic a nebo se podivejte na nasi stranku prohorses8-}
Achojky u nás máme plnou stáj koníků jestli budete někdy chtít svést stačí říct!a nebo taky pravidelný tréninfy!!Je to sranda jezdit na koních!:-) :-DD
ahoj mám 5 konů chcete se svést? ráda vás povozím
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?