Diskuze mam nemocne kotě

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

určitě s ním leť na veterinu..není to vůbec v pořádku to, že má průjem a už vůbec ta krev..a pokud chodilo na záchod a teď začalo jinam, tak ti dává najevo, že něco v pořádku není...:-(
Majka. (02.10.2011 10:14:25) napsal: Ahoj, tu niet co riesit, utekaj co najskor k veterinarovi,uz davno si mala tam ist. nojo ale dneska zase spinka a hraje si jako diva tak mi neprijde ze by ji neco bylo.tak ani nedostala najis jen par granuli.no naveterinu jsme objednane na 7.10 no tak nevym no
Určitě bych šla k veterinářce. Určit diagnozu je u nemluvících zvířátek dost složitá věc pro odborníka. Těžko někdo v diskuzi zjistí proč. misel (02.10.2011 14:54:54) napsal: nojo ale dneska zase spinka a hraje si jako diva tak mi neprijde ze by ji neco bylo.tak ani nedostala najis jen par granuli.no naveterinu jsme objednane na 7.10 no tak nevym no
misel (01.10.2011 22:33:24) napsal: Dobry den mam takovy problem odedneska mi Kotatko chodi do Loznice kakat ale ma prujem a ma tam i krev a nevym si radi momozte mi moooc dekuju.ale nemocna mi nepride pač lita skace atd.tak poradte mooc dekuju.Míša:-( Ahoj, tu niet co riesit, utekaj co najskor k veterinarovi,uz davno si mala tam ist.
misel (01.10.2011 22:33:24) napsal: Dobry den mam takovy problem odedneska mi Kotatko chodi do Loznice kakat ale ma prujem a ma tam i krev a nevym si radi momozte mi moooc dekuju.ale nemocna mi nepride pač lita skace atd.tak poradte mooc dekuju.Míša:-(
Dobry den mam takovy problem odedneska mi Kotatko chodi do Loznice kakat ale ma prujem a ma tam i krev a nevym si radi momozte mi moooc dekuju.ale nemocna mi nepride pač lita skace atd.tak poradte mooc dekuju.Míša:-(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?