Diskuze Mám pár otázek

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Moc se omlouvám:_/ Psala jsem to v rychlosti.Samozřejmě že na pravé straně(já když dělám víc věcí najednou):-| .Taky tam mám často Moskevský strážní pes.No uvidíme co na to admini;-)
Jo, taky mám pocit, že se to opakuje...
Moc se omlouvám:-| Psala jsem to v rychlosti.Samozřejmě že na levé straně:_/ (já když dělám víc věcí najednou:(.Taky tam mám často Moskevský strážní pes.No uvidíme co na to admini;-)
Mně se tam objevuje akorát Moskevský strážní pes dokola, někdy je tam i několikrát, ale zbytek profilů se mi mění pořád :)
simca (22.11.2010 16:00:50) napsal: Ahoj:D Víte jak jsou ty profily na levé straně?Tak mě se tam zobrazuje asi 16 stejných psů(myslím jako čtyři čtveřice psů):-| A nikdy tam nejsou třeba moje profily nebo někdo z přátel a známých.Prostě jen těch 16 psů.Máte to taky tak?? A otázka č.2.Když získám medajli dostanu jen medajli nebo i něco jiného(třeba body)?? Dík:-D Sice jsou ty profily napravo, ale vím co myslíš a je to tak, objevuje se tam pořád dokola pár stejných.
Jaké profili na levé straně? Prosím popiš konkretněji, já mám náhodné profili jen na pravé straně. A za medaili dostaneš jen medaili - ovšem listopadové TOP je + granule za 1,2,3 místa.
Ahoj:D Víte jak jsou ty profily na levé straně?Tak mě se tam zobrazuje asi 16 stejných psů(myslím jako čtyři čtveřice psů):-| A nikdy tam nejsou třeba moje profily nebo někdo z přátel a známých.Prostě jen těch 16 psů.Máte to taky tak?? A otázka č.2.Když získám medajli dostanu jen medajli nebo i něco jiného(třeba body)?? Dík:-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?